0

@La Pulgaa racja, jak takim cienkim składem daliśmy radę, to nic nie stoi nam na przeszkodzie teraz :D

0

@huberto286 aż pachnie trollem :)

3

@Pawel13sz Griezzmanem to Busquets ćwiczy na ławeczce

25

Araujo musi lecieć odebrać piłkę przy lewej linii, bo wie, że na Cementa i Jessicę Albę nie ma co liczyć...

0

Ter Stegen trochę śmieszna reakcja, nie turla się, nie zwija z bólu, po zderzeniu po prostu dead :D

3

Kiedy Depay dostał piłkę, pomyślałem: "tylko nikomu nie podawaj, zakręć, spróbuj strzelić, nawet strać, ale zrób to sam" i zrobił :D

0

@dv_7 w naszej lidze i tak by był topową gwiazdą, nie oszukujmy się

0

@BulaKG dzisiaj miał na rozgrzewce, ale nie w meczu

0

@domin1515 a on czasem już nie dostał na 5 lat z obniżką?

0

@VenoM Sergio Ronaldo

1

Razem z Sergio i Samem jeszcze pokażemy Wam wszystkim w tym sezonie

0

@Mns21 "ja się całe życie uczę "

0

@Arnold1234 dajcie mi już święty spokój. Płacą, to siedzę. Ty byś za tyle nie posiedział? :D

0

@l0Messini nie cierpię gościa od poprzednich MŚ

0

@bartas97 spotkałem się z czymś takim w iPhone z wymienionym ekranem na zamiennik, to była 6,6s,albo 7, ponoć to błąd funkcji 3D touch. W oryginalnym widziałem coś takiego tylko w mocno mocno potłuczonym ekranie, na którym nie było widać połowy

0

@DonAndrzejos asystował przy golu. TOP

0

@Azi Franek też powalczył wślizgiem :)

0

@BorzyKrzys nie, razem na nią nie chodzą

0

@Nazio87 1@Nazio87 1:4

0

@DLFCB już wiem, o co chodziło Tolkienowi z tymi hobbitami

0

@LuisSalvano@LuisSalvano spoko, nie ma sprawy

0

@Varkond jest jedna właściwa odpowiedź. Cement Lenglet!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?