MiriamPijanicz
Dołączył/a: sierpień 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 kukiz(szmata, jak prosił się nazywać) pewnie też
0
@Volk Koeman za wolno się wracał, nie pokrył. Jego wina
0
@clyde szkoda że nie Hazard :D
0
@SinMistico wzorują się na najlepszych
3
Reprezentacja Polski > FC Barcelona? Co sądzicie? :D
1
Pamiętajcie, że jeszcze druga połowa. Swoją drogą, mimo, że nie jestem fanem Lewego... To co, pora na sprawdzian w premier league chyba?
0
@Robert_Kubica a Roberto Błaszczykowski, Pan Kapitan
0
Grillish - Griezmann
1
@GuerillaAthletic Ty to jesteś :)
2
@Sulimo proszę o oznaczenie
0
@Encore co on robi z 10 xD i jeszcze cieszynka Ronaldo, nie mogę
0
@sintesox a ja powiem tak, że jeżeli mam zaplanowane jakieś sprawy i wiem wcześniej, że będę zajęty, to nie robi mi to różnicy, czy to niedziela, czy cokolwiek innego. Ale od jakichś dwóch lat przyzwyczaiłem się do tego, że jeżeli nie mam planów, to staram się nawet nie wychodzić z domu, ba, czasem nawet nie biorę prysznica jak wstaję, tylko gdzieś w środku dnia i dobrze mi z tym. Ale z kolei kiedy nie mam planów na niedzielę i chilluję od rana, to z lekka wkurwiam się, kiedy ktoś mnie męczy o coś, albo jest jakaś awaria i muszę się nagle ogarniać i gdzieś jechać. Każdy ma inaczej
0
@FC1899Barca memowe te statystyki
0
@mokrychlopiec "mokry chłopiec" xD
0
@Kiepu skoro tamtych nikt nie chce, a klub jest prawie bankrutem, to czemu nie?
1
@MaTt_BarcaFan ja bym dał mu rok, albo i kadencję, żeby oceniać. Jak na razie poza obiecankami o Messim nic nie zjebał, robi praktycznie to co może, żeby klub ratować. Przypisuje mu się tą porażkę, a prawda jest taka, że musi spijać piwo nawarzone przez mistrzów typu Barto, albo pan dyrektor sportowy Abidal, bo o nim chyba też już każdy zapomniał, heh. Uważam, że nasze płodne pokolenie Francuzów to po części jego zasługa, ale mogę się mylić.
0
@vangoor atletico munich
1
@BarcaInfo coś czuję, że to środowisko Roberto mówi tak, żeby lepiej o nim myślano, albo on sam im tak ściemnia :D niestety, uważam, że odkąd zaczynał, to był całkiem dobrą i niedrogą zapchajdziurą na lata, ale ten czas, cóż, minął :)
0
@marcin62 o, złote tarasy!
2
@chavez to głupie liczby, bo pomyśl, ile osób transferu Messiego nie polubiło, a jaka cześć wręcz była wkurzona, lub rozżalona. A transfer Ronaldo do ManU którzy wszyscy wierni fani tam polubią, plus fani Ronaldo z innych okresów, bo wrócił "do domu" jak puchar Europy do Anglii
0
@mekston myślę, że mogą też się trochę bać, że za bardzo mu się spodoba w PSG po sezonie z Messim
0
@michal13988 może uda się wypożyczyć Haalanda
0
@Messibestplayerintheworld uważam, że Coolman ma rację, mamy dwóch grajków, którzy naprawdę mogą się jeszcze rozkręcić (a mogą też nie). Sądzę, że przydałby się najbardziej solidny napastnik, bo mimo sympatii nie oczekuję cudów po Aguero, a Messis Depay bez pomocy w ataku naprawdę może się podłamać, sfrustrować... I pomocnik, który mógłby zmieniać Busiego(lub De Jonga) też byłby na wagę złota, bo jakoś nie widzę, aby któryś z młodego pokolenia był w stanie go jak na razie zastąpić
2
@NaFazieHitman ja zostaję, bo zawsze marzyłem żeby grać w Barcelonie
1
@Wilczeq wymawiają, j i g w niektórych przypadkach czytają jako h
0
@Kamiloza91 ogarnij się, mamy Sergio Ronaldo i mnie, na luzaczku
0
@amanter legolas out
0
@Firestone wypluj te słowa, bo jeszcze bramę sieknie
1
@Barca1992 bidnie ale solidnie
0
@Murazor a kartka i tak tylko jedna dla Aleńi