Montjuic
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cubrasi to diamencik
0
Oho, wchodzi artyleria
0
Jasny gwint, ale zasadził...oj szkoda
0
@Arden Taktyczny
1
@ranger3120 To samo się dzieje z Lewandowskim niestety
2
@Kidd Już nie zakolak....może to stary @Luciano99
0
@Konfederat Jedno drugiego nie wyklucza
0
@HighestInTheRoom Nie powiedziałbym, to jest ekstraklasa, a po drodze aż cztery wyjazdy.
0
@Aragorn33 I cyk, z polecenia Xaviego poniedziałek wolny od treningu.
0
Fenomenalny Foden
1
@mekston I padła:)
9
@MESSIah16 Nie wchodź z nim w dyskusję, nie warto..ten człowiek jest toksyczny.
2
@Ls0811 Przecież to są internetowe trolle, chcą w społeczeństwie Was zohydzić i zdeprecjonować. Nie mają żadnego pojęcia o gospodarce i jakoś dziwnym trafem, każdy z nich ma ciotkę, kuzyna lub wujka na gospodarstwie. I oczywiście ten "wujek" jest roszczeniowy i świetnie mu się wiedzie.
4
@shahman Taktyczny
0
@PietrasCoelho Wczoraj wrzucałem ich pomysły
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14161137#comment-14161137
2
@Comentateiro A konkretnie i na temat, a nie standardowe odwracanie kota ogonem?
0
Nie jestem pewien, czy kolega w tym filmiku wyolbrzymia, czy też nasze państwo rzeczywiście dąży do stworzenia bezpłciowego społeczeństwa we wszystkich aspektach. Pomysły Minister Edukacji Narodowej budzą we mnie zdumienie.
0
@tristan87 Ale to nie był przytyk
1
@tristan87Zdania ekspertów są podzielone ;) . Jak widać każdy ma swoje indywidualne projekcje oparte na osobistych poglądach i uczuciach, a zwłaszcza gdy pojawia się antypatia lub sympatia wobec danej jednostki.
3
@Lanosss To wiadomo, ale myślę, że pieniądze są dla niego ważniejsze, w Europie nikt mu tyle nie zapłaci, a MLS wykluczam ze względy na sprawę z oskarżeniem o gwałt.
PS. No chyba, że sprawa już zamknięta
4
@Lanosss Przecież on tam zarabia zdecydowanie więcej niż to co mógłby zarobić w Europie, a do Stanów nie pójdzie z wiadomych powodów.
0
@LM10GOAT ..Nie
0
@MOLESTA Jaki to jest błazen, to głowa mała.
1
@Arden Szymek powinien się cieszyć z takiego obrotu sprawy, będzie go mógł wdeptać w ziemię ;)
1
@HighestInTheRoom Tu nawet nie chodzi o to, że ktoś sobie coś ubzdurał, bo przyczyny depresji mogą być różnorodne, a brak stabilizacji finansowej często stanowi jeden z istotnych czynników przyczyniających się do jej nasilenia.
0
@msbigd Uważam, że nawet tej jednej kadencji nie przetrwają.
1
@macio_944 Idealnie w punk, taki rollercoaster paździerzu :D
0
@AmigoBlancos Real, City, Bayern, PSG, PSV, Inter, Arsenal, Barca
1
@Arden Ciśnienie w normie? Może coś na tle nerwowym, przy "nerwicy" często występują podobne symptomy.
1
@mightyanaldevastator lubię ten kanał