0

Cubrasi to diamencik

0

Oho, wchodzi artyleria

0

Jasny gwint, ale zasadził...oj szkoda

0

@Arden Taktyczny

1

@ranger3120 To samo się dzieje z Lewandowskim niestety

2

@Kidd Już nie zakolak....może to stary @Luciano99

0

@Konfederat Jedno drugiego nie wyklucza

0

@HighestInTheRoom Nie powiedziałbym, to jest ekstraklasa, a po drodze aż cztery wyjazdy.

0

@Aragorn33 I cyk, z polecenia Xaviego poniedziałek wolny od treningu.

0

Fenomenalny Foden

1

@mekston I padła:)

9

@MESSIah16 Nie wchodź z nim w dyskusję, nie warto..ten człowiek jest toksyczny.

2

@Ls0811 Przecież to są internetowe trolle, chcą w społeczeństwie Was zohydzić i zdeprecjonować. Nie mają żadnego pojęcia o gospodarce i jakoś dziwnym trafem, każdy z nich ma ciotkę, kuzyna lub wujka na gospodarstwie. I oczywiście ten "wujek" jest roszczeniowy i świetnie mu się wiedzie.

4

@shahman Taktyczny

0

2

@Comentateiro A konkretnie i na temat, a nie standardowe odwracanie kota ogonem?

0

Nie jestem pewien, czy kolega w tym filmiku wyolbrzymia, czy też nasze państwo rzeczywiście dąży do stworzenia bezpłciowego społeczeństwa we wszystkich aspektach. Pomysły Minister Edukacji Narodowej budzą we mnie zdumienie.


0

@tristan87 Ale to nie był przytyk

1

@tristan87Zdania ekspertów są podzielone ;) . Jak widać każdy ma swoje indywidualne projekcje oparte na osobistych poglądach i uczuciach, a zwłaszcza gdy pojawia się antypatia lub sympatia wobec danej jednostki.

3

@Lanosss To wiadomo, ale myślę, że pieniądze są dla niego ważniejsze, w Europie nikt mu tyle nie zapłaci, a MLS wykluczam ze względy na sprawę z oskarżeniem o gwałt.

PS. No chyba, że sprawa już zamknięta

4

@Lanosss Przecież on tam zarabia zdecydowanie więcej niż to co mógłby zarobić w Europie, a do Stanów nie pójdzie z wiadomych powodów.

0

@LM10GOAT ..Nie

0

@MOLESTA Jaki to jest błazen, to głowa mała.

1

@Arden Szymek powinien się cieszyć z takiego obrotu sprawy, będzie go mógł wdeptać w ziemię ;)

1

@HighestInTheRoom Tu nawet nie chodzi o to, że ktoś sobie coś ubzdurał, bo przyczyny depresji mogą być różnorodne, a brak stabilizacji finansowej często stanowi jeden z istotnych czynników przyczyniających się do jej nasilenia.

0

@msbigd Uważam, że nawet tej jednej kadencji nie przetrwają.

1

@macio_944 Idealnie w punk, taki rollercoaster paździerzu :D

0

@AmigoBlancos Real, City, Bayern, PSG, PSV, Inter, Arsenal, Barca

1

@Arden Ciśnienie w normie? Może coś na tle nerwowym, przy "nerwicy" często występują podobne symptomy.

1

@mightyanaldevastator lubię ten kanał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?