1

@agrad0 Tu nawet nie ma porównania do Messiego :)

0

@Qba2312 I ten "Fenomenalny" Niedzielan

0

@Monegros To zależy, bo jak Inter Miami, to wiadomo, że 10 i Messi ;)

Ps. Koszulki Barcy, to zdecydowanie "czysta" forma.

0

@Bernard777 W życiu, w rewanżu będzie podobna strzelanina jak dzisiaj.

2

Co jest z tym Guardiolą, czemu nie robi zmian

0

Ależ to pięknie przymierzył

1

@Encore Może i tak, ale są bardziej profesjonalni.

1

@Martwy Już się nie mogę doczekać końca tego festiwalu niekompetencji

0

@Monegros Zaraz, zaraz... jakoś sobie nie przypominam, żebym cokolwiek wkleił. Wiem, że to przenośnia, ale nie wrzucaj mnie do tego worka.

0

Oj słabe to City dzisiaj

6

@Monegros Oho, widzę, że kultury nie wystarczyło na długo i zaczynasz pokazywać swoje prawdziwe oblicze.

0

@MesQueUnClub96 Jeśli to prawda, to jakaś taka ładniejsza się wydaje ;)

0

@agaFCB U nigeryjskich książąt znajdziesz najkorzystniejszą ofertę ;)

3

@FCBparasiempre Ichniejsza liga mistrzów

0

@Kidd Brentford jak Brentford, a tam jest jeszcze Sheriff Tyraspol.

2

@Rust_Cohle Fascynujące, jak pokracznie udają, że problemu nie ma. Trudno mi pojąć po co prowadzą tę farsę – jak już tak uparcie w to brną, to lepiej przywrócić mu stare konto i zakończyć tę infantylną grę.

2

@July_6_BcN Niestety, ale tego typu manipulacja wciąż działa i jak z tym chomikiem w kole - będą gonić w nieskończoność, nie zastanawiając się, czy naprawdę prowadzi to do celu.

18

@Borneo Wybacz, ale rozbawiły mnie te łodzie pidwodne. Czy to ty?


1

@Archie To zależy z jakim przeciwnikiem. Głównie dominują grę ofensywnie, ale jak przychodzi mecz z City, to jest potężne murowanie. Arteta ma bardzo kompaktowy zespół, grają bardzo zespołowo, taktycznie są bardzo dobrze ułożeni i mocni fizycznie. No i oczywiście technicznie, to też wysoki poziom.

0

@Kgorecki2500 A myślisz, że u nas jest lepiej?

0

@Azi Człowieku jaka otwarta wojna, przecież to skończyłoby się konfliktem nuklearnym. Putin w akcie desperacji, jest w stanie zrobić wszystko. Owszem wspierać, szkolić, dostarczać broń i amunicję Ukrainie tak długo, aż Rosja się wykrwawi. Ale bez angażu bezpośredniego, a tym bardziej naszego, bo będzie jeden wielki armagedon.

0

@Destroyer_of_Worlds Bzdury piszesz, ślizgała to się w 2014.

0

@Borneo Chciałbym, aby tak się stało, jednak mam poważne obawy dotyczące ewentualnego upadku Rosji i Putina. Prawdopodobnie Zachód skłoniłby się do ustępstw, co mogłoby prowadzić do zajęcia wschodniej części przez Rosję i kolejnego etapu resetu stosunków. Mam nadzieję, że Zachód wyciągnie wnioski z przeszłości i podejmie mądre kroki w kwestii obronności, aby zapobiec ewentualnej dalszej ekspansji.

2

@Borneo To, że przed Krymem, to dla mnie to bez znaczenia, bo miało istotny wpływ na gromadzenie kapitału przez Putina.

PS. A sprawczość osób, które tu wymieniasz jest marginalna.

4

@TheNekro94 Chciałbym, żeby wygrała Anglia, ale z Southgatem na ławce, to jest chyba niemożliwe.

3

@Borneo Zaraz, zaraz... a kto robił reset z ruskimi, Konfederacja?

Ps. Jak już wrzucasz jakieś oskarżenia, to bądź sprawiedliwy, bo premier Tusk ma więcej za uszami w kontaktach z ruskimi, niż cała Konferencja razem wzięta.

0

@Aragorn33 Tylko kiedy te zakupy do nas dotrą.

0

@Aragorn33 Ale to jest dalej kropla w morzu. Nie twierdzę, że konflikt nam nie grozi, ale jeśli zagrożenie będzie na tyle realne, to w dzisiejszych czasach nie da się ukryć pewnych ruchów. Na dzień dzisiejszy politycy celowo rozdmuchują strach w społeczeństwie.

1

@Aragorn33 Tak się szykujemy do wojny, że mamy amunicji na 6 dni i nic z tym nie robimy. To samo Europa. Jakby było coś w zanadrzu, to już dawno przemysł przedstawiłby się w inny tryb.

0

@tristan87 Od wyborów jest tak uśmiechnięty, że aż oczy mu się przymknęły- mógł nie zauważyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?