Montjuic
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agrad0 Tu nawet nie ma porównania do Messiego :)
0
@Qba2312 I ten "Fenomenalny" Niedzielan
0
@Monegros To zależy, bo jak Inter Miami, to wiadomo, że 10 i Messi ;)
Ps. Koszulki Barcy, to zdecydowanie "czysta" forma.
0
@Bernard777 W życiu, w rewanżu będzie podobna strzelanina jak dzisiaj.
2
Co jest z tym Guardiolą, czemu nie robi zmian
0
Ależ to pięknie przymierzył
1
@Encore Może i tak, ale są bardziej profesjonalni.
1
@Martwy Już się nie mogę doczekać końca tego festiwalu niekompetencji
0
@Monegros Zaraz, zaraz... jakoś sobie nie przypominam, żebym cokolwiek wkleił. Wiem, że to przenośnia, ale nie wrzucaj mnie do tego worka.
0
Oj słabe to City dzisiaj
6
@Monegros Oho, widzę, że kultury nie wystarczyło na długo i zaczynasz pokazywać swoje prawdziwe oblicze.
0
@MesQueUnClub96 Jeśli to prawda, to jakaś taka ładniejsza się wydaje ;)
0
@agaFCB U nigeryjskich książąt znajdziesz najkorzystniejszą ofertę ;)
3
@FCBparasiempre Ichniejsza liga mistrzów
0
@Kidd Brentford jak Brentford, a tam jest jeszcze Sheriff Tyraspol.
2
@Rust_Cohle Fascynujące, jak pokracznie udają, że problemu nie ma. Trudno mi pojąć po co prowadzą tę farsę – jak już tak uparcie w to brną, to lepiej przywrócić mu stare konto i zakończyć tę infantylną grę.
2
@July_6_BcN Niestety, ale tego typu manipulacja wciąż działa i jak z tym chomikiem w kole - będą gonić w nieskończoność, nie zastanawiając się, czy naprawdę prowadzi to do celu.
18
@Borneo Wybacz, ale rozbawiły mnie te łodzie pidwodne. Czy to ty?
1
@Archie To zależy z jakim przeciwnikiem. Głównie dominują grę ofensywnie, ale jak przychodzi mecz z City, to jest potężne murowanie. Arteta ma bardzo kompaktowy zespół, grają bardzo zespołowo, taktycznie są bardzo dobrze ułożeni i mocni fizycznie. No i oczywiście technicznie, to też wysoki poziom.
0
@Kgorecki2500 A myślisz, że u nas jest lepiej?
0
@Azi Człowieku jaka otwarta wojna, przecież to skończyłoby się konfliktem nuklearnym. Putin w akcie desperacji, jest w stanie zrobić wszystko. Owszem wspierać, szkolić, dostarczać broń i amunicję Ukrainie tak długo, aż Rosja się wykrwawi. Ale bez angażu bezpośredniego, a tym bardziej naszego, bo będzie jeden wielki armagedon.
0
@Destroyer_of_Worlds Bzdury piszesz, ślizgała to się w 2014.
0
@Borneo Chciałbym, aby tak się stało, jednak mam poważne obawy dotyczące ewentualnego upadku Rosji i Putina. Prawdopodobnie Zachód skłoniłby się do ustępstw, co mogłoby prowadzić do zajęcia wschodniej części przez Rosję i kolejnego etapu resetu stosunków. Mam nadzieję, że Zachód wyciągnie wnioski z przeszłości i podejmie mądre kroki w kwestii obronności, aby zapobiec ewentualnej dalszej ekspansji.
2
@Borneo To, że przed Krymem, to dla mnie to bez znaczenia, bo miało istotny wpływ na gromadzenie kapitału przez Putina.
PS. A sprawczość osób, które tu wymieniasz jest marginalna.
4
@TheNekro94 Chciałbym, żeby wygrała Anglia, ale z Southgatem na ławce, to jest chyba niemożliwe.
3
@Borneo Zaraz, zaraz... a kto robił reset z ruskimi, Konfederacja?
Ps. Jak już wrzucasz jakieś oskarżenia, to bądź sprawiedliwy, bo premier Tusk ma więcej za uszami w kontaktach z ruskimi, niż cała Konferencja razem wzięta.
0
@Aragorn33 Tylko kiedy te zakupy do nas dotrą.
0
@Aragorn33 Ale to jest dalej kropla w morzu. Nie twierdzę, że konflikt nam nie grozi, ale jeśli zagrożenie będzie na tyle realne, to w dzisiejszych czasach nie da się ukryć pewnych ruchów. Na dzień dzisiejszy politycy celowo rozdmuchują strach w społeczeństwie.
1
@Aragorn33 Tak się szykujemy do wojny, że mamy amunicji na 6 dni i nic z tym nie robimy. To samo Europa. Jakby było coś w zanadrzu, to już dawno przemysł przedstawiłby się w inny tryb.
0
@tristan87 Od wyborów jest tak uśmiechnięty, że aż oczy mu się przymknęły- mógł nie zauważyć.