5

Śmieszne jak się niektórzy burzą :-)
1. Tottenham to lepsza kasa
2. Stabilizacja i perspektywy
3. Łatwiej z językiem (bo każdy Szwed doskonale zna angielski)
4. Podobny styl (w teorii)
Co ma Barca?
Pogodę? Hmm

0

@Fabik87
Obajtek to przekręciasz, od samego początku kariery okradał wujka, u którego pracował, później robił przewały w biznesie tworzyw sztucznych a na końcu w Orlenie. Zresztą Orlen to obecnie największa przystań dla nieudaczników z pisu. Każdy pociotek jest tam dyrektorem z kilkunastotysięczną pensją i za nic nie odpowiada. Przewał na 7mld z Lotosem to czubek góry lodowej. Obajtek ucieknie pewnie z kraju.
Co do wyników, to tym nieświadomym napiszę tylko, że Orlen kosi kasę na NAS! Ich zajebiste wyniki znaczą tyle, że wszystko co tam kupujemy jest po zawyżonych cenach. Druga kwestia, bardziej skomplikowana, to sposób wyliczania tych "zysków". Ale o tym to można cały elaborat napisać.

1

@Azi
Nie nazwę tych rad durnymi, ale przynajmniej dla większości osób nierealnymi.
1. Przeprowadzenie się gdzieś indziej fajnie brzmi, ale jak weźmiesz pod uwagę, że np. w takiej Wawie mieszkasz 30 lat, tu masz rodzinę, znajomych, sprawdzoną pracę i zbudowaną pozycję w niej a np dzieci chodzą do szkoły, to trochę lipa wynosić się w nieznane. Tym bardziej, że szybka zmiana pracy dla dwóch nauczycieli nie musi się udać i zależy od bardzo wielu czynników.
2. Zmiana pracy. Tak jak napisałeś, również nie jest proste. Będąc nauczycielem ciężko pewnie dostać posadkę w finansach w miarę szybko (o innych zawodach nie wspomnę) a praca w markecie chyba niewiele zmieni.
3. Wynajem mieszkania w Wawie to zart. 4-5k na miesiąc to jest rata mieszkania za ok 700k.
Takie mieszkanie tez mozna sprzedac i raczej sie na nim nie straci. A wynajem przez 5 lat, to 300k, ktorych się nigdy nie zobaczy.

1

@Ojciec5tkidzieci
Mimo, że totalnie mi z Tobą nie po drodze, to cieszę się, że dostrzegasz problem z patalogią u PapieżaPolaka.
Jest dla Was (części z Was) nadzieja ;-)

1

@Kgorecki2500
Myślałem, że takiego dna nie dożyję, żebym na innych portalach czytał cytaty jednego z największych twitterowych idiotów.
PapiezPolak ma poważne problemy psychiczne, a jego zycie to wieczny hejt. Nie róbcie mu fejmu, to patotwitterowiec.

1

No to Szabi stracił szansę na zdobycie ostatniego pucharu z Barcą.
Hasta la vista generale.

0

@PabloVEB
A kolega to po jakim wydziale prawa? Xd

1

@barcelonaLM
Tyle w temacie abolicji indywidualnej w PL

"W razie wątpliwości, jak szeroki zakres ma prezydenckie prawo łaski, przyjmować należy jego jak najwęższy wariant. Także i z tego powodu abolicja indywidualna w świetle Konstytucji RP jest niedopuszczalna."

0

@tbas
Sądzę, że nawet jakby ZUS wynosił 100pln to dalej wielu kręciłoby nosem.
Niestety, trzeba wziać pod uwage argumenty kazdej strony. "Etatowcy" się burzą, że np IT uciekło na samozatrudnienie i płacą mniejsze składki. Trochę prawda a trochę nie, bo jednak coś za coś, tzn bez etatu różnie bywa z urlopem, chorobowym, ochroną przed zwolnieniami, no i emeryturą. Trzeba też jednak wziąc pod uwagę, że JDG to mnóstwo małych biznesików a tu każde 200pln w górę to problem. Zwłaszcza jak się prowadzi na granicy opłacalności a inne koszta ciągle idą w górę. Skoro zaczynają od 1 darmowego Zusu, to liczę, że zrobią wiecej w kolejnym czasie.

0

@Tasde
Nie Ciebie ;-) włączyłem się do rozmowy, a odpowiedź była do wszystkich xd

0

@Tasde
Oho, Krzysiu, trener windserfingu to na pewno autorytet prawny w tym temacie xd
Podajcie chociaż jeden autorytet prawny, który uważa, że racja jest po stronie pisiorów. Tylko proszę o autorytet a nie pisowskiego czopka, który posadkę dostał za bycie gnidą.

1

@tbas
Obniżka o ok 8% rocznie. Lepszy rydz niż nic.

2

I jeszcze jedno. Jeśli założymy, że jakimś cudem ułaskawienie jest legalne, to Wąsik i Kamiński i tak nigdy już nie mogą zostać posłami. Ułaskawienie dotyczy tylko kary pozbawienia wolności.

2

@hayek
TK nie ma umocowania do wypowiadania się na temat spraw karnych. A sam du*a kilka lat temu mówił, że nie można ułaskawić osoby przed prawomocnym skazaniem. I tyle w temacie xd

1

@bartas97
Wina właściciela tylko i wyłącznie :-(

0

@MESSIah16
Powodów jest wiele:
1. Sytuacja ekonomiczna ludzi.
2. Podejście byłego rządu do kobiet i ich obawy
3. Dostępność aborcji.
4. Rocznik 1980-81 (wyż) już po górce.
5. Odkładanie założenia rodziny na później.
6. Studia i rozpoczęcie pracy czyli przeciąganie rodzicielstwa na później.
7. Rozwój medycyny też pozwala na późniejsze macierzyństwo.
8. Świadome rodzicielstwo.
9. Styl życia.
10. Brak presji rodziny/znajomych
11. Możliwośc wyjścia z szafy osób LGBT
12. Życie w necie
13. Inne rozrywki.

8

W końcu jakiś sukces gracza Barcy!
Gratulacje!

1

@agaFCB
Tutaj w większosci są prawaccy spermiarze. Ciężko z takimi ludźmi znaleźć wspólny język :-)

4

@FcPortoFan1999
1. Nikt na tym forum nie poda żadnego konkretnego prawa, które mogli złamać obecnie rządzący
2. Bruksela to my, Unia to my. My ją tworzymy i o niej decydujemy.
3. Pisiory od 8 lat kłócą się z Brukselą o wszystko i ciągle stają w poprzek. Trudno, żeby ktoś ciągle obsrywany nagle poczuł miłość do obsrywającego.
4. Jeśli pis poda konkretne argumenty prawne, to zapewniam Cię, że UE zareaguje.
5. Poki co Dudę chwalą za dzialanie w rosyjskiej tv

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Atleti zawsze nas dupcy, to i tym razem nie będzie inaczej. Pewnie stanie na 10mln za rok plus 40mln za transfer. Kasy ni ma to zrezygnujemy. Wezmie go jakiś Tottenham z pocałowaniem ręki.

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500
Pięknie się debil z pałacu dał znowu wydymać. Pewnie Jarek mu kazał a on znowu zawetował i wyszedł na.. siebie.
Teraz Tusk moze wszystko. Np zlikwidować tvp rękami Dudy.
Donald to jednak fachowiec i kolejny raz rozgrywa te pisowe miernoty jak dzieci.

0

@John_Doe
Ja hebe! Albo cynicznie powielasz głupoty albo jesteś durnym nieukiem.
1. Do limitu wliczają się Ukraińcy i mamy temat z głowy
2. Jakiekolwiek podejrzenie wobec danego uchodzcy, moze go wykluczyć.
3. 2000 osób to żart, bo do samej roboty potrzebujemy 300.000 rocznie.
4. Pis dał wizy 250.000 ludziom bez kontroli a tu mowa o 2k.

0

@Sawik_10
Tusk nie rządził 8 tylko 6, ale będzie rządził kolejne 8.

0

@skubi99
I oto pojawił się ON! Światły skubi99 xd

0

@varosso
Ty nic nie rozumiesz.

0

@Pawlak1992
Są ludzie mądrzy, są bystrzy, są wykształceni, a ty po prostu jesteś :-D

0

@Pawlak1992
No tak, przykład dziadka :-DDD
A swoją drogą to weź z niego przykład, bo mądry człowiek.

0

@against_modern_football
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony powinien być całkowity zakaz ze względu na ochronę dzieci. Z drugiej strony powinniśmy iść z rozwojem i duchem czasu i zalegalizować marihuanę tak samo jak związki homoseksualne, adopcję dzieci przez te związki, aborcję do 12 tyg, całkowite odcięcie kościoła od Państwa i kilka innych kulturowych rewolucji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?