0

@parpe
Lewy miał swoje 5 minut, a właściwie kilka lat w BM. Maszyna była ustawiona pod niego i wyglądał tam jak najlepszy napastnik świata. Tyle, że cała Bundesliga była w cieniu BM, więc ilość goli zaburzała realną wartość RL. Widać teraz po Kane, że to nie takie trudne bić rekordy w Bundeslidze. Oczywiście w Barcie też wypadł by przyzwoicie w swoim prime, ale Suarez lepiej, bo był bardziej techniczny i pasował do stylu. Niestety dla Barcy RL od października 2022 robi konkretny zjazd i lepiej nie będzie. Oczywiście czasem coś ustrzeli, ale z nim na szpicy Barcs nic konkretnego już nie ugra.

1

@Comentateiro
Poza oczywistymi potrzebami, które trzeba sfinansować takie 2-3 w skali czyli jedzienie, lokum, itd. to kasa jest wuja warta. Fajnie mieć wielki dom, fajne samochody, sprzęty itd, ale jak człowiek to zdobędzie to się dowiaduje, że bez tego da się żyć i na pewno nie jest to sens życia.
Najważniejsze to zdrowie, kochana osoba u boku, no i dzieci czyli sens życia na całe życie.
Znam wiele majętnych osób 50plus, które poświęciły się pracy, mają miliony i pytają mnie "i na co mi to teraz?"
Uprzedzę, że już się wyjeździli po świecie, mają super gadzety, mieli piękne kochanki, ale im się to znudziło i mentalnie są 20 lat starsi.

2

Trudno się spodziewać, żeby ta łódka nie zatonęła, skoro Pan Kapitan dalej zadowolony z siebie i nie widzi błędów.

0

A już w kolejnym sezonie o króla strzelców Lewy "powalczy" z EMbappe :-O

0

@Robertos123
Wymęczyli z Porto i Atleti.
Xavi out. Więcej fuksa nie będzie.

10

@JarekS
Dodam jeszcze, że za Koemana jednym z ważniejszych zawodników był Dest, który mimo kontuzji obskakiwał połowę pozycji w drużynie. Do tego takie tuzy jak Braithwaithe, Roberto, Lenglet, Piwue, Puig, Demir, Nico, Mingueza a na powrót Fatiego i Roberto czekaliśmy jak na zbawienie.

9

To nie dotyczy tylko piłki, tylko całego sportu.
Rozdmuchali rozgrywki do granic możliwości. Jak ktoś lubi np 3 kluby to ma prawie 200 meczów w sezonie do obejrzenia. Do tego repra, mistrzostwa, no i oczywiście inne sporty. A gdzie filmy, kino, bary, inna rozrywka. I tu mówię o ludziach bez zobowiązań. A jak się ma rodzinę, pracę i bogate życie towarzyskie, to ciężko nawet połowę meczów jednej drużyny obejrzeć.

0

@tristan87
Pan Łukasz z każdym dniem się co raz bardziej pogrąża. To chyba starość i ramolstwo.
A w temacie. Kilka lat temu średnia prędkość w Katowicach wynosiła 26km/h, więc ograniczenie do 30km/h praktycznie nic nie zmieni dla kierowców, a pieszym na pewno pomoże i hałas ograniczy. Po co na siłę szukać problemów, tam gdzie ich nie ma.

1

@ObiwanKenobi
1. Ludzie palą i mają w d.. zakazy
2. Kraków jest w dołku i nawiewa tam wszystko z okolic
3. Smog to nie tylko piece.
4. Trzeba wielu lat i zmian, żeby poprawić stan powietrza.

1

@FCB_dimiC
Bawiące sie dzieci, szczęśliwa żona, dobre wyniki badań, pieniążki na koncie, fajne życie, ból dupy pisowców i konfiarzy po przegranych wyborach :-DDD

4

@mleczkoo
Oho, bo Polacy to zawsze są uczciwi i pomocni i tylko tak ich można przedstawiać :-D
Spora część naszego narodu to banda gnojów. Mam np "kolegów" w WOT lub myśliwych i po tym co mówią i jakie mają poglądy, to odnoszę wrażenie, że film jest mocno niedoszacowany.
Hasła w stylu "zaje..ać wszystkich ciapatych", "kobiety do burdeli i niech lachy ciągną, a potem zakopać w lesie". Kraj pełen miłosierdzia i pomocy :-/

2

@looki
Dlatego to się nazywa FILM FABULARNY!
Muszę Cię uświadomić. To że ludzie w filmie zmieniają się w Zombie albo lecą na inną planetę, nie znaczy, że to prawda :-DDD

3

@norbi77
Ja się boję, że niektórzy u nas w kraju to biorą nawet Kaczora Donalda za dokument :-)))
Pewnie Nikosia Dyzmę też trzeba zakazać, bo pokazuje Polaków jako idiotów. Ech, te sprane "mózgi" prawaków..

0

@Kitek1640
Z Konfą jest taki problem, że większość jej zwolenników to skrajni ultrasi prawicowi, którzy nienawidzą wszystkiego i wszystkich. Mentzen przyszedl i złagodził wizerunek. Wielu ma mu za złe, bo się teraz "lewaczy". No ale jak partia składa się z kilku różnych środowisk, to ciężko żeby się nie kłócili.

0

Wiadomo, że się go pozbędą przed końcem kontraktu, bo:
1. Odzyskają część kasy
2. Oszczędzą na pensji
Póki co trzeba hype mu robić to może ze 30mln wskoczy.

0

Araujo jest jak droga po opadach marznącego deszczu - szklanka

0

@NeroTFP1
Idiota! Najgorsze jest, że tacy sie rozmnażają dalej.

0

@Kitek1640
100% racji! Obecnie im się to nie opłaca, dlatego nie wejdą w żadne układy z pis. Ale co będzie później, przy innym układzie? Konfa to zamordyści i najszybciej dogadają się z podobnymi sobie światopoglądem, czyli z pisem.

0

@against_modern_football
Spokojnie pomyśl. Obecnie pis to przegrywy. Mają 194 posłów którzy nic nie moga. Jakby Konfaich poparła to by mieli 212 posłow i dalej nic. Wtedy ich wyborcy by się na nich bardzo wkur..rzyli. Ale jakby w sumie mieli 230+? Kusiłoby, bo kolejna kadencja Konfy w opozycji nic im nie da. Inna sprawa, że Konfa ma sporo podziałów wewnątrz. Wygląda na to, że Menzen (antypis) jest w mniejszości.

0

@Barcasub
Ja nie głosuję na dwie partie, tylko na jedną. Powiedz jakie są alternatywy?
Konfa to faszole, degeneraci i anarchiści. Np u mnie w mieście jedynka Konfy to faszol sławiacy hitlera. To jest opcja? Na szczęście gamoń się nie dostał. Jak widać po głosowaniach obecnego Sejmu normalność wraca.

1

@Pab
Jestem "prywaciarzem" i wszyscy mają w dupie czy pracuję w weekend do północy czy nie. Słuźba zdrowia, taksówkarze, hotelarze, restauratorzy, stacje benzynowe, obsługa kin, sal zabaw, policja, tramwajarze, itd pracują w weekendy. Pracownicy handlu będą mieć chociaź opcje. Sam znam wielu, ktorzy chetnie pojda do pracy w niedziele jak im dadza 150-200% pensji.

6

@MysticCat
1. Pielęgniarki mają bardzo ciężki zawód. (Jasne, ich wybór)
2. Jest ich mało, w związku z czym pracują np. po 16h na dobę. (Na to się niekoniecznie pisały)
3. Mediana ich zarobków wynosi 5800 brutto. Czyli ok 4000 netto czyli słabiutko. Ich kasa wynika z ilości godzin.
4. Mają małe możliwości dorabiania ze względu na chaotyczny harmonogram pracy.
5. Totalną bzdurą jest, że zarobiły na covidzie na mieszkanie. Tylko szury i spiskowcy tak mogą twierdzić.

0

@draxidox
To nie Lewica tylko Razem. Taki socjalistyczny odpad.
1. Jestem za. My bardziej kościółkowi od jezuska powinniśmy mieć ten dzień wolny.
2. Wszystkie handlowe. Pracownik może odmówić pracy a jak przyjdzie to 200%. Pracownik i tak może pracować max w 2 niedziele w miesiącu. I tyle. Kto chce do kościółka, to idzie. Kto woli kase, to do pracy.
3. Moi kontrahenci w Niemczech kończą pracę w pt ok 12-13, więc czemu nie?
Nikt nie narzeka. Jak nie teraz to za 5 lat, większość partii będzie to miała w programie. Oczywiście nikt nje zabroni pracy po 70h w tygodniu.

0

Ooo, i to się nazywa sportowa postawa :-)))

0

Zasadniczo to już 3 podejście Xaviego do awansu.

0

Barca na początku sezonu niby wzmocniła kadrę, a w rzeczywistości ściągnęliśmy kilku darmowych grajków. Wiadomo było również, że Lewy już nie wróci do dyspozycji z początku ubiegłego sezonu. Po tylu zmianach aż dziw, że tak dobrze wystartowaliśmy. Jednak w znacznej ilości meczów prześlizgaliśmy się fartem. Ostatni miesiąc, przy kontuzjach, to już mega kaszana i jeszcze większe farty. Teraz trzeba doczłapać do końca rundy i spróbować się odbudować na wiosnę. Chociaż realnie to nie ma za bardzo kim.

2

@Barcasub
Jesteś mało poważny. Polska ma ogromne problemy zarówno na świecie jak i na własnym podwórku i jest to spowodowane głównie działalnością pisu.
Udało się w końcu pogonić aferzystów a dla Ciebie ubaw byłby jakby dalej rządził Morawiecki. Chłopaku, dorośnij! Przez takich ludzi jak Ty, kraj tonie. Bo dla Ciebie ważniejsza jest rozpierducha niż stabilne rządy.

0

@Kitek1640
Wiadomo, że jak pojawi się jakakolwiek realna szansa na rząd pisu. Np. kilkunastu pslowców do nich przejdzie, to Konfa na 100% wskoczy do rządu. Dlaczego napisałem kilkunastu a nie 9ciu? Bo uważam, że kilku Konfederatów nie pójdzie na to. Oni są zlepkiem różnych partii i jak widać Mentzen został tylko pionkiem w tej grze.

2

@MesQueUnClub96
Po to wymyślono dzieci, żeby ludzie się nie nudzili w "przyszłosci". Jak ich będziesz miał dużo to będziesz miał powód, żeby ciągnąć ten wózek jak najdłużej na wysokich obrotach. Druga sprawa to hobby. Nigdy nie jest za późno na nowe. Trzeba tylko próbować i odkrywać co człowiekowi sprawia przyjemność. Oczywiście najlepiej z drugą osobą o podobnych zainteresowaniach.
A jak tęsknisz za tym co było, to znaczy, że zostałeś dziadersem ;-)

0

@GeneralXavi
Kłeczek to idiota i funkcjonariusz.
Ale już się kończy jego marna kariera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?