MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coraz bardziej czuje ten mecz, coraz większe nerwy. jak tam u was?
10
niesamowita zmiana. admin też się nie bawił w ładne słówka
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
6
Gerard Romero: FC Barcelona poważnie rozważa sprzedaż Ansu Fatiego!
oby ktoś sie nabrał i go kupił
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
15
Lewy na temat swojej formy
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
jutro Liverpool tak samo demoluje Madryt
24
gdyby vini był tak kopany w jakimś meczu to madrytczoki by chyba pozwy pisali posądzając rywali o rasizm
https://x.com/sushiniesta/status/1635406335419482112
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
19
myślę, że powinien grać Dembele na lewej stronie, posadzenie Raphinhi po powrocie Dembele będzie napluciem w twarz Brazylijczykowi
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
@Kiok342 przypadkiem czy nie, zablokował to i uratował wynik
5
Czuję niesamowitą satysfakcję z tego, że jako jeden z niewielu zawsze wierzyłem że Raphinha w końcu się rozkręci. No i wiele wskazuje, że sie nie myliłem. Jego bramki cieszą mnie podwójnie, bardzo go lubię
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
5
z czym do ludzi, przecież sam Lewy ma więcej
a żeby tego było mało do duet Joselu + Braithwaite ma lepsze liczby xD (via: Michał Gajdek)
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
@Deviler my też nie
1
psg w łeb i humor gituwa
28
elegancko, świetna wiadomość
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
@Lionel_Messi10 ja też nienawidzę Bayernu, ale p$$$$g znacznie bardziej
1
@Lionel_Messi10 Messi niech coś strzeli a p$$$g odpadnie i będzie git
38
Ronald Araujo otrzymał hiszpański paszport [Mundo Deportivo]
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@kylian7 nawet jeśli to i tak jedyne co jutro muszą to odpaść
20
@kylian7 jedyne co psg jutro musi to odpaść
28
@dafik85 równie dobrze oba mecze możemy wygrać i mieć od 12 do 15 pkt przewagi nad Realem, także takie pisanie nie ma za bardzo sensu
14
Alemany znalazł kolejny sposób na Tebasa
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
1
@Arczie no jebali nas z karnych ale nie zmienia faktu że to jest ewidentny rzut karny
2
ale wałek, aż mi wstyd
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
@Danny Gaucho a ile ma Robercik
2
@Faro uratował dla Realu
18
umie ten Xavi w mecze z Realem
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
0
@Emhyr przecież przegraliśmy z nimi w tamtym sezonie w superpucharze i w tym sezonie w lidze więc coś tu się nie zgadza
1
@Firestone i jeszcze pino
39
Szef zostaje!
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
42
szczęście nie do opisania :D
*płacze*
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz
6
nie no ludzie, przecież to nawet ja bym trafił xD i podejrzewam że każdy stąd by to trafił
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz