0

coraz bardziej czuje ten mecz, coraz większe nerwy. jak tam u was?

10

niesamowita zmiana. admin też się nie bawił w ładne słówka


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

6

Gerard Romero: FC Barcelona poważnie rozważa sprzedaż Ansu Fatiego!

oby ktoś sie nabrał i go kupił
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

15

Lewy na temat swojej formy


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

jutro Liverpool tak samo demoluje Madryt

24

gdyby vini był tak kopany w jakimś meczu to madrytczoki by chyba pozwy pisali posądzając rywali o rasizm
https://x.com/sushiniesta/status/1635406335419482112
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

19

myślę, że powinien grać Dembele na lewej stronie, posadzenie Raphinhi po powrocie Dembele będzie napluciem w twarz Brazylijczykowi


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

@Kiok342 przypadkiem czy nie, zablokował to i uratował wynik

5

Czuję niesamowitą satysfakcję z tego, że jako jeden z niewielu zawsze wierzyłem że Raphinha w końcu się rozkręci. No i wiele wskazuje, że sie nie myliłem. Jego bramki cieszą mnie podwójnie, bardzo go lubię

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

5

z czym do ludzi, przecież sam Lewy ma więcej


a żeby tego było mało do duet Joselu + Braithwaite ma lepsze liczby xD (via: Michał Gajdek)

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

2

@Deviler my też nie

1

psg w łeb i humor gituwa

28

elegancko, świetna wiadomość


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Lionel_Messi10 ja też nienawidzę Bayernu, ale p$$$$g znacznie bardziej

1

@Lionel_Messi10 Messi niech coś strzeli a p$$$g odpadnie i będzie git

38

Ronald Araujo otrzymał hiszpański paszport [Mundo Deportivo]


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@kylian7 nawet jeśli to i tak jedyne co jutro muszą to odpaść

20

@kylian7 jedyne co psg jutro musi to odpaść

28

@dafik85 równie dobrze oba mecze możemy wygrać i mieć od 12 do 15 pkt przewagi nad Realem, także takie pisanie nie ma za bardzo sensu

14

Alemany znalazł kolejny sposób na Tebasa


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

1

@Arczie no jebali nas z karnych ale nie zmienia faktu że to jest ewidentny rzut karny

2

ale wałek, aż mi wstyd


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Danny Gaucho a ile ma Robercik

2

@Faro uratował dla Realu

18

umie ten Xavi w mecze z Realem


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

0

@Emhyr przecież przegraliśmy z nimi w tamtym sezonie w superpucharze i w tym sezonie w lidze więc coś tu się nie zgadza

1

@Firestone i jeszcze pino

39

Szef zostaje!


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

42

szczęście nie do opisania :D


*płacze*

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

6

nie no ludzie, przecież to nawet ja bym trafił xD i podejrzewam że każdy stąd by to trafił


@Lionel_Messi10 @Pawel13sz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?