MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie odpocząć temu Pedriemu
3
@koksik2700 potrzebowaliśmy takiego trenera jak Koeman, który potrafi postawić na młodych. Valverde i Setien nie widzieli w nich żadnego potencjału. Śmieszne trochę :D
0
@fenix1983 Nie wymieniłeś Araujo, Erica... Barca ma mnóstwo talentów tylko Setien i Valverde nic w nich nie widzieli... Potrzebowaliśmy takiego trenera jak Koeman, żeby młodym dawał szanse.
0
@geass ale tego meczu najgorzej nie zagrał
0
@Qaz123 jak dla mnie i domowe i wyjazdowe są git.
1
Jak Collado ma grać o punkty jak w towarzyskich, to nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak jego pozostanie i odgrywanie jakiejś mniejszej/większej roli. Ja mam nadzieję, że Koeman go nie odrzuci
0
no i teraz szkoda, że został zwolniony... #VALVERDEWRÓĆ!!
0
@Tori97 te w krate to był kryminał, te są fajne
3
są tu ewidentnie ludzie, którzy nie doceniają wkładu Antosia w naszą grę. On lata od bramki do bramki, ma duży wkład w defensywę i ofensywę. Niejednokrotnie odbierał piłki przy naszym polu karnym i potrafił wyprowadzić ciekawą kontrę. Zastanówcie się kto nam wygrał PK? Kto doprowadził do remontady z Granadą w końcówce? Najpierw sam strzelił z mega ostrego konta a potem asystował przy bramce na 2-2 Alby. Ma on duży wkład w naszą grę i nie chciałbym aby zamnienili go za Saula czy innego Felixa
9
Jak Milan ma brać Pjanica a nam dać Romka to jestem na tak. Podoba mi się opcja z Renato Sanchesem i van de beekiem. Jestem na tak w tych trzech przypadkach. Griezmann -> Saul? Nie, chyba że Atleti dopłaci za Antka. Braithwaite niech odchodzi, a co do Desta to niech zostanie. Roberto jest przeciętniakiem na LaLige a młodszy też nie będzie, Dest wciąż ma potencjał.
2
@Borneo lewy pucharu niemiec nie wygrał
0
@masik86 Lenglet nadaje się tylko na ławkę. Z tym się zgadzam, ale nie jest on najsłabszym ogniwem Barcy
0
@Hasszz przez Umtitiego prawie odpadliśmy w Copa del Rey z Granadą. Uważasz Lengleta za słabszego niż Umtiti? Pjanic? Coutinho? Oni nic nie grają... Lenglet może miał słaby sezon przez wiele wpadek, ale pozostaje mieć nadzieje, że się odbuduje. W przypadku Umtitiego, Pjanica i Cou nie ma możliwości na odbudowę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sortello to Bartek im naobiecywał, że Moriba będzie zarabiał zdecydowanie za dużo jak na jego wiek
1
oni chyba nie rozumieją, że Bartomeu wyleciał i jego obietnice są już nieważne.
0
@kamapl85 najgorszy transfer 21 wieku w wykonaniu Barcy to zamiana Pjanic - Arthur.
0
@Sortello jest napisane, że Messi może zostać na te 5 lat w Barcy, jak tak zrobi, to po 2 latach tego kontraktu, jego wynagrodzenie będzie obniżane...
0
@sfinks1975 Dembele wcale taki zły nie jest, Umtiti i Pjanic gorzej. Oni dosłownie nic nie grają a zarabiają tyle, że to szok. Imo to zrobić z nimi jak z Fernandesem.
1
Ta wymiana Griezmann - Saul nie jest głupia. Barca w ataku ma Aguerro, Depaya, Fatiego no i jak się potwierdzi - Messiego. W pomocy mamy niby dużo piłkarzy ale brakuje takich klasowych.
0
@kakusus Messi jest na Copa America i chce skupić się tylko na tym, aby ten turniej wygrać
2
@Herbert z tego co pamiętam to ojciec Messiego kupił posiadłość w Mediolanie, co miałobyć sygnałem odejścia Messiego do Interu, a tak się nie stało. Popieram twój komentarz
0
jak Mbappe podchodził do piłki to napisałem do brata "Mbappe nie ma psychy tego trafić" no i się spełniło! Ahh jaki to był wspaniały widok jak Mbappe nie trafia, jak ja go nie lubię, będę się tym delektował :D
1
@dinero Messi zapewne zostanie wtedy jak Barcelona wygra mistrzostwo, więc trzeba się postarać aby Leo został!
0
@PawelLeo no a teraz role się odwróciły, oni 2 pkt nad nami a my z zaległym meczem :D
1
Taka szansa na wskoczenie na lidera może się nie powtórzyć!!
W tym momencie Real może se wsadzić te wygrane w klasykach, jak tracą punkty z Betisem czy Getafe.
Po dublet!!
Visca el Barça!!
2
Wszyscy tak śmieją się z tego Viniciusa, a ja wam powiem, że jest on groźny, gdyby miał lepszy celownik to mógłby być jednym z lepszych strzelców Realu w tym sezonie, a 1sze el clasico Barca przegrała by z 5-1, a nie 3-1
0
@sevs trafiła mu się ekipa zdolna do wszystkiego, wziął Enrique na trenera i zdobył tryplet. Ot cała tajemnica.
28
Jak Laporta ostatecznie wygra, a zakładam, że tak to szczerze liczę, że poukłada ten burdel. Trzymam kciuki!
Visca el Barça!!