MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@scorpion93 barca le chyba 3 razy wygrała
2
@PlsNotAtletico myślę, że Setien by pokonał Benficę, w najgorszym przypadku zremisował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sheriff do boju! Utrzymać po przerwie!
3
@BART97 young leosia < każdy
0
ogląda dziś ktoś derby szejków?
0
@barcelonaLM jak dla mnie to właśnie dobrze, nie chciałbym aby Barca była klubem szejków. Nie toleruję i nie szanuję takich klubów.
0
@Sortello akurat to, że nic nie graliśmy z granadą czy levante to była wina trenera. To on nie miał pomysłu na grę
4
niech ta superliga wypali! Byłoby pięknie
0
@domin1515 zagrał tam tylko 1 dobry mecz. Zazwyczaj jak tam gra to aż żal patrzeć.
0
@puyol_presidend5 za koemana też strzelał
0
@Nieznajomy ten strzał był bardzo trudny do obrony, to nie był błąd bramkarza.
5
Myślałem, że jak wróci to będzie unikał dryblingów, sprintów i grał bardzo rozważnie. A tu proszę, miła niespodzianka. Dużo dryblingów, szarży i brameczka :)
0
@gaq fati w 1? słaby pomysł, chłop dopiero wraca, trzeba go powoli wprowadzać
0
Komentarz usunięty
1
@Rajek99 możesz wgrać sobie nowe składy do fm21 z np fmscout albo sortitoutsi
0
@Gaunter wydaje mi się, że ze wszystkich klubów mamy najładniejszą stronę w Polsce. Przynajmniej w czymś jesteśmy najlepsi
0
@katalonczyk82 większość cudów nie wymaga, ale na miłość boską, taka granda czy cadiz powinny być jechane ze 3 czy 4 do 0... Zamiast tego ledwo ratujemy remisy z takimi ekipami.
7
Pomyśleć, że od odejścia Enrique, Valverde był naszym najlepszym trenerem... Valverde w porównaniu z Setienem i Koemanem to jak zestawić Tuchela z jakimś trenerem z ekstraklasy
0
ale w el clasico będzie solidny wpiernicz
1
XDDD brawo busi
0
@The_Man obstawiam, że B
5
Jak Koeman mówił na prezentacji zespołu, że ta drużyna będzie dawać wiele radości kibicom, to mógł chociaż powiedzieć, że chodziło mu o kibiców rywali...
0
no to fajny puig, mats świetny mecz jak dotąd. Fart że dobitka nie wpadła
0
Koeman po meczu powie, że frenkie nie powinien dostać czerwonej, wina sędziego, co ja mogę z tymi piłkarzami, jest jak jest itp...
1
@Cwaniak4 raczej nie
0
@PSK_FANATYK jak ty chcesz sprzedawać luuka de jonga jak on u nas na wypożyczeniu jest xD
0
ktoś mi wyjaśni jak barca bramke straciła? bo nie oglądam w chwili obecnej
0
@hazo428 to bartomeu powinien brać z nich przykład jak się rządzi klubem
0
Kessiego podpisać za darmo w zimę i powalczyć o Tielemansa, to jest do zrobienia