0

@scorpion93 barca le chyba 3 razy wygrała

2

@PlsNotAtletico myślę, że Setien by pokonał Benficę, w najgorszym przypadku zremisował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sheriff do boju! Utrzymać po przerwie!

3

@BART97 young leosia < każdy

0

ogląda dziś ktoś derby szejków?

0

@barcelonaLM jak dla mnie to właśnie dobrze, nie chciałbym aby Barca była klubem szejków. Nie toleruję i nie szanuję takich klubów.

0

@Sortello akurat to, że nic nie graliśmy z granadą czy levante to była wina trenera. To on nie miał pomysłu na grę

4

niech ta superliga wypali! Byłoby pięknie

0

@domin1515 zagrał tam tylko 1 dobry mecz. Zazwyczaj jak tam gra to aż żal patrzeć.

0

@puyol_presidend5 za koemana też strzelał

0

@Nieznajomy ten strzał był bardzo trudny do obrony, to nie był błąd bramkarza.

5

Myślałem, że jak wróci to będzie unikał dryblingów, sprintów i grał bardzo rozważnie. A tu proszę, miła niespodzianka. Dużo dryblingów, szarży i brameczka :)

0

@gaq fati w 1? słaby pomysł, chłop dopiero wraca, trzeba go powoli wprowadzać

0

Komentarz usunięty

1

@Rajek99 możesz wgrać sobie nowe składy do fm21 z np fmscout albo sortitoutsi

0

@Gaunter wydaje mi się, że ze wszystkich klubów mamy najładniejszą stronę w Polsce. Przynajmniej w czymś jesteśmy najlepsi

0

@katalonczyk82 większość cudów nie wymaga, ale na miłość boską, taka granda czy cadiz powinny być jechane ze 3 czy 4 do 0... Zamiast tego ledwo ratujemy remisy z takimi ekipami.

7

Pomyśleć, że od odejścia Enrique, Valverde był naszym najlepszym trenerem... Valverde w porównaniu z Setienem i Koemanem to jak zestawić Tuchela z jakimś trenerem z ekstraklasy

0

ale w el clasico będzie solidny wpiernicz

1

XDDD brawo busi

0

@The_Man obstawiam, że B

5

Jak Koeman mówił na prezentacji zespołu, że ta drużyna będzie dawać wiele radości kibicom, to mógł chociaż powiedzieć, że chodziło mu o kibiców rywali...

0

no to fajny puig, mats świetny mecz jak dotąd. Fart że dobitka nie wpadła

0

Koeman po meczu powie, że frenkie nie powinien dostać czerwonej, wina sędziego, co ja mogę z tymi piłkarzami, jest jak jest itp...

1

@Cwaniak4 raczej nie

0

@PSK_FANATYK jak ty chcesz sprzedawać luuka de jonga jak on u nas na wypożyczeniu jest xD

0

ktoś mi wyjaśni jak barca bramke straciła? bo nie oglądam w chwili obecnej

0

@hazo428 to bartomeu powinien brać z nich przykład jak się rządzi klubem

0

Kessiego podpisać za darmo w zimę i powalczyć o Tielemansa, to jest do zrobienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?