0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Xavi: "Jestem bardzo podekscytowany powrotem do domu, mam nadzieję, że tak się stanie. Teraz oba kluby muszą negocjować, już znają moje stanowisko. Rozmowa z moimi zawodnikami i pożegnanie się z nimi było emocjonalne bo nie wiem co się stanie... ale jestem optymistą. Teraz zjem posiłek zarówno z zarządem Al Sadd jak i Barcelony. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze"

via: Barcainfo

2

@PatrychoO ja mam od dawna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

kamery pokazały teraz Xaviego i wyglądał jakoś smutno, czyżby mocno przeżywał ostatnie chwile w Al Sadd?

0

a to nie miałobyć tak że Al Sadd nie miało mu robić żadnych przeszkód?

1

@kiper09 przecież dawno było mówione, że Al Sadd chce aby Xavi został do 3.11 (czyli do dziś) bo wtedy Al Sadd gra mega ważny mecz z wiceliderem

0

Jesteście w ZP #TeamMessi czy #TeamLewy?
ja nie jestem w żadnym z nich. Wolę aby wygrał Messi, ale jak wygra Lewy to też się ucieszę

1

@PatrychoO young leosia

2

@BARCA1899Messi MATS nie zamknie mi ust dopóki nie zagra kilku meczów z rzędu na takim poziomie, a najlepiej całego sezonu. Z cadiz też przecież nas uratował, a potem seria słabych występów.

1

Nie no ale Fati TOP

0

@Woland10 a czy ty oczekujesz że Sergi Barjuan, który słabo radzi sobie w Barcy B w tydzień odmieni grę Barcy i nagle zaczną lać każdego po 4-0?

1

@Golab strumyk.tv

0

@wawfilip16 lepiej z Dynamem niż z Bayernem czy Benficą

0

no nie takie wkrótce, za minimum 3 miesiące

13

@mrmiki Korzystniej odpaść? Czy ty wiesz jakie będą konsekwencje finansowe braku awansu do 1/8 LM?

0

@Deviler chemia

0

https://zapodaj.net/f538e87d88c66.png.html
zwróćcie uwagę na prawy górny róg, szacun dla SI za tak dobre odwzorowanie Koemana
ps: chodzi o to że siedzi ciągle na ławie (serio on cały ten mecz siedział na ławce, kiedy klopp coś tam ciągle robił przy lini)

1

@POLAK12345 do mnie na szczęście nikt dziś nie przyszedł

0

@krzakov no to powiedzieliśmy i jakoś na dobre nam to nie wyszło

0

@Pawlak1992 a najśmieszniejszy jak strzasz obok bramki a komentator: "gdyby przymierzył metr niżej, mogłoby być groźnie"

3

Depay powinien ten mecz zakończyć z przynajmniej hat-trickiem

0

@Octane w sensie wiesz, ja w sprawie Xaviego dalej jestem optymistą. Barjuan ma podobny warsztat co Koeman, a w Barcy pracuje tylko dlatego, że jest kumplem Laporty

0

weź se cou odpuść te strzały

0

To se Kun pograł

1

Nie ma Koemana i od razu da się oglądać :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

XD sędzia co się wywalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?