MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Xavi: "Jestem bardzo podekscytowany powrotem do domu, mam nadzieję, że tak się stanie. Teraz oba kluby muszą negocjować, już znają moje stanowisko. Rozmowa z moimi zawodnikami i pożegnanie się z nimi było emocjonalne bo nie wiem co się stanie... ale jestem optymistą. Teraz zjem posiłek zarówno z zarządem Al Sadd jak i Barcelony. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze"
via: Barcainfo
2
@PatrychoO ja mam od dawna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kamery pokazały teraz Xaviego i wyglądał jakoś smutno, czyżby mocno przeżywał ostatnie chwile w Al Sadd?
0
a to nie miałobyć tak że Al Sadd nie miało mu robić żadnych przeszkód?
1
@kiper09 przecież dawno było mówione, że Al Sadd chce aby Xavi został do 3.11 (czyli do dziś) bo wtedy Al Sadd gra mega ważny mecz z wiceliderem
0
Jesteście w ZP #TeamMessi czy #TeamLewy?
ja nie jestem w żadnym z nich. Wolę aby wygrał Messi, ale jak wygra Lewy to też się ucieszę
1
@PatrychoO young leosia
2
@BARCA1899Messi MATS nie zamknie mi ust dopóki nie zagra kilku meczów z rzędu na takim poziomie, a najlepiej całego sezonu. Z cadiz też przecież nas uratował, a potem seria słabych występów.
1
Nie no ale Fati TOP
0
@Woland10 a czy ty oczekujesz że Sergi Barjuan, który słabo radzi sobie w Barcy B w tydzień odmieni grę Barcy i nagle zaczną lać każdego po 4-0?
1
@Golab strumyk.tv
0
@wawfilip16 lepiej z Dynamem niż z Bayernem czy Benficą
0
no nie takie wkrótce, za minimum 3 miesiące
13
@mrmiki Korzystniej odpaść? Czy ty wiesz jakie będą konsekwencje finansowe braku awansu do 1/8 LM?
0
@Deviler chemia
0
https://zapodaj.net/f538e87d88c66.png.html
zwróćcie uwagę na prawy górny róg, szacun dla SI za tak dobre odwzorowanie Koemana
ps: chodzi o to że siedzi ciągle na ławie (serio on cały ten mecz siedział na ławce, kiedy klopp coś tam ciągle robił przy lini)
1
@POLAK12345 do mnie na szczęście nikt dziś nie przyszedł
0
@krzakov no to powiedzieliśmy i jakoś na dobre nam to nie wyszło
0
@Pawlak1992 a najśmieszniejszy jak strzasz obok bramki a komentator: "gdyby przymierzył metr niżej, mogłoby być groźnie"
3
Depay powinien ten mecz zakończyć z przynajmniej hat-trickiem
0
@Octane w sensie wiesz, ja w sprawie Xaviego dalej jestem optymistą. Barjuan ma podobny warsztat co Koeman, a w Barcy pracuje tylko dlatego, że jest kumplem Laporty
0
weź se cou odpuść te strzały
0
To se Kun pograł
1
Nie ma Koemana i od razu da się oglądać :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
XD sędzia co się wywalił
2
@Szicek10 http://strumyk.tv/BarcelonaDeportivoAlaves.php