0

Mnie chyba ominęła ta sytuacja co mówicie, że powinna być czerwień - ktoś wytłumaczy?

0

@kaamil1910 przecież Depay zawalił co najmniej 2 setki, co ty mówisz. Demir zagrał znacznie lepsze spotkanie od MEMphisa.

0

@ratay strumyk.tv

1

@kaamil1910 czy ty oglądałeś ten sam mecz?

2

@esem91 u mnie go Barca w FM w sezonie 28/29 ściągnęła za 115mln. W sezonie 26/27 Barca wygrała tryplet.

2

@nokia przewidywane składy to co innego niż oficjalne składy

0

@Pepe84 nie no, tam nie można

3

@jakub1906 Koeman z własnej kieszeni zapłacił holenderskiej federacji by tylko trenować Barce, to po pierwsze, a po drugie to te 10mln to zaległe pensje, które koeman zgodził się odłożyć w czasie.

0

A wiecie że Wieczysta ma tyle samo trypletów co Real? :D

0

@kuba1794 jak chcesz sporo karnych z kapelusza to lepszy sterling

0

@Japonk se kup haalanda co ładuje po 80 bramek w sezonie xD

4

Myślicie, że się uda z tym Torresem? Moim zdaniem - może być ciężko uzgodnić to z city, ale jak się uda to wow, bardzo bym chciał :D

0

@Fcbarcafc miał dobry presezon, potem zjazd formy

7

Vamos Pep!! Pięknie City zagrało i zasłużona wygrana

3

ależ ten Messi jest fatalny, chodzi i nic nie robi

1

po meczu dziennikarz do neymara:
-Fatalnie wyglądasz. Powiedz mi jak to było z tą twoją sytuacją w drugiej połowie?
-Fatalny to ty jesteś, następne pytanie prosze.
-To powiedz mi jak to było z tą twoją sytuacją w 2 połowie?
-Z panem już nie rozmawiam, dziękuję.

5

GOOOOOL 2-1 CITY!!!! PIĘKNIE!!!

1

@FCBMati10 no i też taki typowy z którym po ludzku nie porozmawiasz, bo wszystko co z Realem dobre a co z Barcą to złe

2

Di Maria TOP XDD

0

@Kacper1432 raczej nikogo ale po prostu chciałem go tu zacytować bo mi już przez niego psycha siada

1

"Mimo że Bayernu też nie lubię to po prostu obecnie Bayern jest 200 razy lepszy a Xavi ma po prostu farta z tymi wygranymi meczami , w meczu z Espanyol , Espanyol miał 2 100% sytuacje w meczu z Benficą , Benfica miała 2 100% sytuacje + jeszcze Xavi gra defensywnie no więc nie ma żadnego % szans że Barcelona se poradzi z Bayernem co Pique który się dawno skończył będzie świetnie krył Lewego? albo Ter Stegen (który często ma wpadki z interwencjami) będzie świetnie bronił strzały Bayernu? to mogą być jedynie marzenia kibiców Barcelony (oczywiście bez urazy) a ten gol z Espanyol to po prostu też fart tego karnego mógł strzelić dosłownie każdy przy tym słabym bramkarzu Espanyolu. Barcelona ma po prostu pewną porażkę z Bayernem no ale jak jest Xavi to lepiej grają niż jak był Koeman no ale to wciąż nie jest styl by wygrywać z takimi klubami typu Bayern"

jakiś ktoś napisał to na serwerze dc. Jest on oczywiście kibicem Realu i wspominając o setkach Espanyolu czy Benfici nie wspomniał nic o setkach Barcy, których trochę było. Xavi ma defensywny styl? Tak o, bronimy całym składem.. Czy on nigdy nie widział defensywnej piłki? Możecie se przeczytać i wywnioskować z tego, że to typowy fanboy Realu, który wiecznie twierdzi, że jak Barcy się coś uda to fart, a jak wygrają z jakąś Granadą to wgl sensacja. Na tym serwerze dc jest sporo takich...

2

@Sau_Ron nie o wszystko bo jak przegrają z sheriffem to z interem będzie o wszystko

20

To jak Gavi wczoraj momentami kręcił Benficą to było aż piękne. Moim zdaniem nasz największy diament obecnie :)

3

@mielniczas nie zgadzam się!

5

szkoda że umtiti nie, dobrze że puig nie.

0

@blablak będziemy się cieszyć przez łzy

0

@neeed to obecnie nasz najlepszy napastnik xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kaamil1910 z tym że Depay już kolejny mecz z kolei gra słabo

5

@msmsms wręcz pięknie, ale depay zawalił ze dwie setki co najmniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?