2

MEMphis Depay. Sabotażysta jakiś. Tragiczny mecz, nie wierzę, że w ocenach ktoś daje mu powyżej 1.

1

Teraz w sumie dotarło do mnie że Benfica wciąż nie ma najlepszej sytuacji. Benfica MUSI wygrać z Dynamem i wciąż będzie uzależniona od wyniku Barcy z Bayernem.

2

@jac55 lepiej Suareza wziąć

5

Gra zespołu była świetna, ale tu brakuje egzekutora. Depay jest fatalny, powinien być co najwyżej rezerwowym grającym ogony pewnych meczów. Jak Ansu wróci to Depay ława, on powinien ten mecz zakończyć z minimum 2 bramkami. Chłop jes tak fatalny że to aż smutne

0

no i koniec challengu, teraz liczyć na to, że Bayern się nad nami zlituje i wystawi rezerwy

1

Mamy teraz dwie opcje:
1. Liczyć na cud
2. Rezerwować czas na czwartkowe mecze

0

nie no kontuzja przy cieszynce, ja w to nie wierzę

0

zbierzcie tego depaya bo ja już nie wytrzymuje

1

przy tym podaniu Dembele to Frenkie wyglądał jakby bał się podbiec do tej piłki

1

@kuz jak cou wejdzie za depaya to specjalnie dużo się nie zmieni

1

Ależ Gavi jest piękny...

7

Adeyemi to w tej chwili marzenie, bo nam brakuje napastnika. Jak w zimie przyjdzie Sterling na wypożyczenie a w lato Adeyemi to będzie pięknie.

2

Umtiti za Lengleta na drugą połowę

1

Ależ to byłby gol, ajajaj...

0

weźcie tego lengleta bo to jakiś dramat

8

kurde, barca gra nieźle, ale brakuje najważniejszego - goli.

4

where rzut wolny? Nico faulowany ewidentnie

0

walić, że spalony, to co memphis zrobił to jakiś dramat

1

@FioletoweOczy nie oceniaj go na bazie zeszłego sezonu, w tym sezonie jak grał to grał dobrze.

0

@HypeR tak mi się początkowo wydawało, ale przypomniałem sobie, że była mowa o Araujo na PO więc w sumie uważam to za prawdopodobne

12

4-3-3
---------------MATS---------------
Araujo-Pique-Lenglet-Alba
--------Nico-Busi-Frenkie
-----Demir-Memphis-Gavi

na to wygląda

0

@sokot nie tylko z epsanyolem, jak wchodzi puig to od razu organizacja gry zanika a jak do pary z cou to wgl dramat

0

@FC1899Barca Co tam robi Ronaldo czy Neymar? XD

3

@CLionelMessi imo nie powinno zachwycać się nad zawodnikami po jednej dobrej połowie. Depay też miał piękne wejście, a jak teraz jest to dobrze wiemy. Coutinho również. Trzeba poczekać, jak dalej będzie tak grał, to wtedy można chwalić

0

@Funak i ból...

3

No i elegancko, za pare lat może jakaś złota piłka?

0

ja po meczu z espanyolem:
where najlepsze najgorsze

0

ale ten abde śmiesznie biega

0

no i już pierwszy minusik xaviego, wpuścił puiga

0

weźcie tego mingueze bo ciągle fauluje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?