MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seba_89_ dlatego napisałem, że w ewentualnym finale ;)
0
@hazo428 Ale na miłość boską przecież ten strzał Sane to i ja bym obronił
1
z kim chcielibyście zagrać w ewentualnym finale LE?
1
@Nhyz Generalnie największy wpływ miał Messi ale taki mały impuls dało to, że kiedyś dostałem koszulkę Ronaldinho z Barcelony
1
@krzysiekgier Z tym że zawsze mieliśmy dobrych brazolów to tak nie za bardzo, cou chociażby. Zazwyczaj mieliśmy dobrych
0
@LUPR Onana to powiedział w wywiadzie
0
@hazo428 zjazd ma od 3 lat, nie jest już topowym bramkarzem a ręcznikiem, który wpuszcza wszystko co w bramkę i nie w niego, chociaż i to mu się zdarza. Na tym poziomie błędy które on popełnia są zbyt duże, częste i niewybaczalne.
1
@hazo428 ty tak na poważnie?
4
Powiem wam, że jak Xavi ma uczyć ich kopania piłki prosto to ja czarno to widzę
3
@Encore i przede wszystkim - w bayernie
0
@Roxi mówiłem to co każdy zdrowy człowiek - koeman out. Wskaż mi jednego trenera, który taki burdel ogarnie w miesiąc. Nie ma takiego, bo się nie da.
4
@Roxi no w zasadzie to nie jego wina że oni nawet piłki nie umieją prosto kopnąć xD
8
@Bevii przecież wygraliśmy puchar gampera
5
nie no przecież na orliku lepiej karne wykonują, kabarecik
0
@sylwa-3 tak (znaki)
0
imo do lutego wszystko się może zmienić, po okienku barca może mieć w końcu napastnika bo są plotki o tym cabralu, ferran może będzie. VEB
0
@FC1899Barca kogo obchodzi ta liga mistrzów dla słabych
0
Dembele jest kontuzjowany?
2
@GeneralXavi no ale to Koeman chciał Luuka de Jonga
0
@rogal478 ja od początku sezonu mówię żeby dać mi szansę, nie pisałem że się nie nadaje
16
Umtiti udowodnij że zasługujesz!
0
@michelos przecież Neto bronił jak MATS był kontuzjowany i lekko mówiąc to za dobrze mu nie poszło
3
@COU_11 wszystko super itp ale co tam jeszcze robi Mingueza?
1
@Emhyr w sumie bardzo solidny bramkarz
0
@Robertinho mało tu odpowiedzi w sumie
0
@KrwawiaceoczyVEB kilku zawodników z repki francji jest z kamerunu
16
@KrwawiaceoczyVEB to jak Memphis
0
Jak Haaland zostanie piłkarzem Barcy w tym lub następnym oknie to nasr.. nauczycielce do torebki :D
0
@Rust_Cohle a to kto wygra bundeslige jak nie Bayern/BVB? xD
0
@Nemeczek79 od końca sierpnia chyba tylko 2 gole nie były z karnych