0

@Seba_89_ dlatego napisałem, że w ewentualnym finale ;)

0

@hazo428 Ale na miłość boską przecież ten strzał Sane to i ja bym obronił

1

z kim chcielibyście zagrać w ewentualnym finale LE?

1

@Nhyz Generalnie największy wpływ miał Messi ale taki mały impuls dało to, że kiedyś dostałem koszulkę Ronaldinho z Barcelony

1

@krzysiekgier Z tym że zawsze mieliśmy dobrych brazolów to tak nie za bardzo, cou chociażby. Zazwyczaj mieliśmy dobrych

0

@LUPR Onana to powiedział w wywiadzie

0

@hazo428 zjazd ma od 3 lat, nie jest już topowym bramkarzem a ręcznikiem, który wpuszcza wszystko co w bramkę i nie w niego, chociaż i to mu się zdarza. Na tym poziomie błędy które on popełnia są zbyt duże, częste i niewybaczalne.

1

@hazo428 ty tak na poważnie?

4

Powiem wam, że jak Xavi ma uczyć ich kopania piłki prosto to ja czarno to widzę

3

@Encore i przede wszystkim - w bayernie

0

@Roxi mówiłem to co każdy zdrowy człowiek - koeman out. Wskaż mi jednego trenera, który taki burdel ogarnie w miesiąc. Nie ma takiego, bo się nie da.

4

@Roxi no w zasadzie to nie jego wina że oni nawet piłki nie umieją prosto kopnąć xD

8

@Bevii przecież wygraliśmy puchar gampera

5

nie no przecież na orliku lepiej karne wykonują, kabarecik

0

@sylwa-3 tak (znaki)

0

imo do lutego wszystko się może zmienić, po okienku barca może mieć w końcu napastnika bo są plotki o tym cabralu, ferran może będzie. VEB

0

@FC1899Barca kogo obchodzi ta liga mistrzów dla słabych

0

Dembele jest kontuzjowany?

2

@GeneralXavi no ale to Koeman chciał Luuka de Jonga

0

@rogal478 ja od początku sezonu mówię żeby dać mi szansę, nie pisałem że się nie nadaje

16

Umtiti udowodnij że zasługujesz!

0

@michelos przecież Neto bronił jak MATS był kontuzjowany i lekko mówiąc to za dobrze mu nie poszło

3

@COU_11 wszystko super itp ale co tam jeszcze robi Mingueza?

1

@Emhyr w sumie bardzo solidny bramkarz

0

@Robertinho mało tu odpowiedzi w sumie

0

@KrwawiaceoczyVEB kilku zawodników z repki francji jest z kamerunu

16

@KrwawiaceoczyVEB to jak Memphis

0

Jak Haaland zostanie piłkarzem Barcy w tym lub następnym oknie to nasr.. nauczycielce do torebki :D

0

@Rust_Cohle a to kto wygra bundeslige jak nie Bayern/BVB? xD

0

@Nemeczek79 od końca sierpnia chyba tylko 2 gole nie były z karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?