MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Barca 3:0
0
@Cou7_ley on tu jest na wypożyczeniu
24
on wie że dług to nie jest stan konta?
21
@Barcelonista94 Laporta NIGDZIE nie powiedział że sprowadzi Haalanda. Powiedział, że wszystko jest możliwe, co nie jest jednoznaczną deklaracją, że kupi Haalanda.
3
@Rewolucja123 jak dla mnie to dobrze, że wchodzą młodzi zawodnicy i pokazują się z dobrej strony, domeną Barcy była świetna młodzież.
0
@Joe_Pesci Milan
1
@maciej7852 Valencia
11
https://zapodaj.net/8b53c7227e3e6.png.html
@Moderacja proszę tu dodać ligę europy
0
fajnie że na prezentacji torresa jest dźwięk xD
0
@Matelel tak +++
3
Z całym szacunkiem Panie Rodriguez, ale tylko spore szczęście sprawiło, że do przerwy nie było 3:0 dla Barcy.
7
Alemany: „Xavi prosił mnie o Ferrana Torresa, więc prezent pod choinkę już dostał. Zarejestrujemy go do gry, gdy będzie gotowy. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja z FFP i braliśmy to pod uwagę przy dokonywaniu transferu. A odejście Demira to 1 z rzeczy pomocnych przy rejestracji”.
2
https://zapodaj.net/64cc8f07242ac.png.html
1 pkt do 4 atleti :D
0
@dafik85 źle. (znaki)
1
@monsterrize go już od dawna nie powinno tu być
0
luuk de jong masterclass
3
co to był za krzyk pterodaktyla xD
0
Araujo jest na LO?
0
@danio1899 to nie jest optymizm tylko pewnego rodzaju życzenie :D
0
gdy wygramy z mallorca to będziemy na 5. miejscu ze stratą 1 PUNKTU do 4. Atletico!! Trzeba zdobyć te 3 pkt choćby nie wiem co!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Nie jest zarejestrowany i ma covida.
1
@michelos Balde ma covida
0
@hayek @socha ale problemy są ze skutecznością, w połączeniu z częstymi babolami w obronie to jednak remis jest możliwy, chociaż oczywiście oczekuję 3 pkt.
0
powiem wam, że jak Xavi coś sensownego jutro z tej listy powołanych skeli to wow, pełen szacun. remis nawet by mnie jutro nie zdziwił...
2
@Mike1023 zmień dealera czy cokolwiek, bo to źle na ciebie wpływa.
0
@Coutinho007 granada
5
@Moderacja nie da się głównej przewijać, proszę coś z tym zrobić
2
@Dertinho mój podobnie xD
0
@Gaucho fajne koszulki