1

@Janiama Barca 3:0

0

@Cou7_ley on tu jest na wypożyczeniu

24

on wie że dług to nie jest stan konta?

21

@Barcelonista94 Laporta NIGDZIE nie powiedział że sprowadzi Haalanda. Powiedział, że wszystko jest możliwe, co nie jest jednoznaczną deklaracją, że kupi Haalanda.

3

@Rewolucja123 jak dla mnie to dobrze, że wchodzą młodzi zawodnicy i pokazują się z dobrej strony, domeną Barcy była świetna młodzież.

0

@Joe_Pesci Milan

1

@maciej7852 Valencia

11

0

fajnie że na prezentacji torresa jest dźwięk xD

0

@Matelel tak +++

3

Z całym szacunkiem Panie Rodriguez, ale tylko spore szczęście sprawiło, że do przerwy nie było 3:0 dla Barcy.

7

Alemany: „Xavi prosił mnie o Ferrana Torresa, więc prezent pod choinkę już dostał. Zarejestrujemy go do gry, gdy będzie gotowy. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja z FFP i braliśmy to pod uwagę przy dokonywaniu transferu. A odejście Demira to 1 z rzeczy pomocnych przy rejestracji”.

2

0

@dafik85 źle. (znaki)

1

@monsterrize go już od dawna nie powinno tu być

0

luuk de jong masterclass

3

co to był za krzyk pterodaktyla xD

0

Araujo jest na LO?

0

@danio1899 to nie jest optymizm tylko pewnego rodzaju życzenie :D

0

gdy wygramy z mallorca to będziemy na 5. miejscu ze stratą 1 PUNKTU do 4. Atletico!! Trzeba zdobyć te 3 pkt choćby nie wiem co!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@masq Nie jest zarejestrowany i ma covida.

1

@michelos Balde ma covida

0

@hayek @socha ale problemy są ze skutecznością, w połączeniu z częstymi babolami w obronie to jednak remis jest możliwy, chociaż oczywiście oczekuję 3 pkt.

0

powiem wam, że jak Xavi coś sensownego jutro z tej listy powołanych skeli to wow, pełen szacun. remis nawet by mnie jutro nie zdziwił...

2

@Mike1023 zmień dealera czy cokolwiek, bo to źle na ciebie wpływa.

0

@Coutinho007 granada

5

@Moderacja nie da się głównej przewijać, proszę coś z tym zrobić

2

@Dertinho mój podobnie xD

0

@Gaucho fajne koszulki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?