14

Optymalny skład, chociaż zobaczyłbym chętnie Aube w 1. składzie

5

@OsamaDembele kto by ci dał 3x więcej xDD

2

@busel004 real w tym sezonie z espanyolem przegrał

0

@matirix20 fakt, tylko że to derby, nigdy nie są łatwe

0

Dla nas oczywiście lepiej jakby Atleti przegrało, ale remis też jest dobrym wynikiem. Jak jutro wygramy to mamy 4 pkt przewagi nad Atleti i 1 pkt przewagi nad Betisem. Idziemy w dobrą stronę

0

Jak dla mnie karnego dla Chelsea nie było. Zawodnik nie wykonał żadnego ruchu ręką w stronę piłki, sama ręka była przy ciele, nie była ułożona nienaturalnie + azpi nie był w dużej odległości od niego, nikt by tego nie uniknął. Zablokował piłkę ręką ale nawet gdyby tej ręki tam nie było to i tak by zablokował ciałem, dla mnie karny z czapy

0

@Sau_Ron where uczestnictwo w największej kompromitacji w historii LM xD

0

@Sulimo ostatnio to on jest kontuzjowany, ale fakt, jak grał przed kontuzją, to grał bardzo dobrze.

24

wg mnie jest to obraza dla Erica że go z nim porównują.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@escarabajo pomyliło mi się :P

53

Messi pod wodzą Guardioli:
219 meczów, 221 bramek 91 asyst.
312 G/A w 219 występach.

Wygrali 14 na 19 możliwych tytułów, a sam Messi sięgnął po 4 z 4 możliwych Złotych Piłek. Udział przy 1,4 gola na mecz

GOAT

0

tego nikt się nie spodziewał, byli w totalnym szoku!

6

ciekawe

67

Świetny news :D

0

@OsamaDembele Dembele w poprzednim sezonie wystąpił w 44 meczach i strzelił zawrotną liczbę 11 bramek, doprawił to aż 5 asystami. W tamtym sezonie Dembele opuścił w Barcy 6 meczów przez kontuzję. 16 G/A w 44 występach? No nie wygląda to najlepiej, nieprawdaż?

0

co byście powiedzieli na taką wymianę:
Trincao -> Adama?
Kwoty wykupu obu panów są dosyć podobne, więc raczej dogadanie się problemem nie będzie.

3

@Galford jaki ma yo związek z artykułem?

2

@Sysia11 no możliwe, ale Cou został najdroższym transferem w historii klubu, co jest dodatkową presją, bo wydali hajs i teraz oczekują. Dodatkowo media okrzyczały go jakimś nowym Iniestą. A wtedy też Liverpool nie był tak wielki jak teraz. Podsumowując na Coutinho została nałożona ogromna presja oczekiwań i chyba po prostu głowa nie dojechała...

4

@MarioVeB! Jak to nie? XD. Przecież Roberto jak gra to w sumie gramy 10v12, Pedri, Gavi, Nico, Araujo robią różnicę, są ważni i bez nich raczej cienko by to wyglądało. Roberto jest średniakiem, który powinien grać w klubach pokroju Betisu czy Valencii. Bliżej też jemu do końca niż do początku kariery. Jakie są podstawy do tego aby zarbiał więcej niż Gavi, Nico, Pedri, Araujo czy Ansu?

0

@busquets5 ja gdzieś na twitterze czytałem, że pedri i gavi gówno grają i powinni siedzieć na ławie xD

2

@OsamaDembele odleciałeś z tym, że jest bardziej szklany niż Fati

0

no to se jeszcze poczeka ;D

0

Moim zdaniem z Espanyolem powinniśmy zagrać na nieco niższej intensywności niż z Atleti, bo tak naprawdę mamy 3 dni odpoczynku i mecz z Napoli, powinniśmy na ten mecz zachować trochę świeżości. Jak zagramy tak mocno intensywnie jak z Atletico to mogą być problemy, tak jak z Deportivo Alaves po meczu z Athleticiem.

1

@hayek taką ofertę bez wahania bym odrzucił

3

@AlexDark00 tak dokładnie

6

on to chyba mówi o tym meczu jeszcze za Koemana co 0:2 przegraliśmy :P

9

spotkałem się z taką opinią, że gol Lewego w LM był ładniejszy niż gol Alby z wczoraj. Skomentuję to dwiema literami, a mianowicie: XD

1

to co, overmars do nas? Mateu Alemany x Marc Overmars, świat nie jest na to gotowy, za mocne kombo

1

czyli wygrywamy następny mecz i jesteśmy na 3. miejscu, fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?