MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Optymalny skład, chociaż zobaczyłbym chętnie Aube w 1. składzie
5
@OsamaDembele kto by ci dał 3x więcej xDD
2
@busel004 real w tym sezonie z espanyolem przegrał
0
@matirix20 fakt, tylko że to derby, nigdy nie są łatwe
0
Dla nas oczywiście lepiej jakby Atleti przegrało, ale remis też jest dobrym wynikiem. Jak jutro wygramy to mamy 4 pkt przewagi nad Atleti i 1 pkt przewagi nad Betisem. Idziemy w dobrą stronę
0
Jak dla mnie karnego dla Chelsea nie było. Zawodnik nie wykonał żadnego ruchu ręką w stronę piłki, sama ręka była przy ciele, nie była ułożona nienaturalnie + azpi nie był w dużej odległości od niego, nikt by tego nie uniknął. Zablokował piłkę ręką ale nawet gdyby tej ręki tam nie było to i tak by zablokował ciałem, dla mnie karny z czapy
0
@Sau_Ron where uczestnictwo w największej kompromitacji w historii LM xD
0
@Sulimo ostatnio to on jest kontuzjowany, ale fakt, jak grał przed kontuzją, to grał bardzo dobrze.
24
wg mnie jest to obraza dla Erica że go z nim porównują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo pomyliło mi się :P
53
Messi pod wodzą Guardioli:
219 meczów, 221 bramek 91 asyst.
312 G/A w 219 występach.
Wygrali 14 na 19 możliwych tytułów, a sam Messi sięgnął po 4 z 4 możliwych Złotych Piłek. Udział przy 1,4 gola na mecz
GOAT
0
tego nikt się nie spodziewał, byli w totalnym szoku!
6
ciekawe
67
Świetny news :D
0
@OsamaDembele Dembele w poprzednim sezonie wystąpił w 44 meczach i strzelił zawrotną liczbę 11 bramek, doprawił to aż 5 asystami. W tamtym sezonie Dembele opuścił w Barcy 6 meczów przez kontuzję. 16 G/A w 44 występach? No nie wygląda to najlepiej, nieprawdaż?
0
co byście powiedzieli na taką wymianę:
Trincao -> Adama?
Kwoty wykupu obu panów są dosyć podobne, więc raczej dogadanie się problemem nie będzie.
3
@Galford jaki ma yo związek z artykułem?
2
@Sysia11 no możliwe, ale Cou został najdroższym transferem w historii klubu, co jest dodatkową presją, bo wydali hajs i teraz oczekują. Dodatkowo media okrzyczały go jakimś nowym Iniestą. A wtedy też Liverpool nie był tak wielki jak teraz. Podsumowując na Coutinho została nałożona ogromna presja oczekiwań i chyba po prostu głowa nie dojechała...
4
@MarioVeB! Jak to nie? XD. Przecież Roberto jak gra to w sumie gramy 10v12, Pedri, Gavi, Nico, Araujo robią różnicę, są ważni i bez nich raczej cienko by to wyglądało. Roberto jest średniakiem, który powinien grać w klubach pokroju Betisu czy Valencii. Bliżej też jemu do końca niż do początku kariery. Jakie są podstawy do tego aby zarbiał więcej niż Gavi, Nico, Pedri, Araujo czy Ansu?
0
@busquets5 ja gdzieś na twitterze czytałem, że pedri i gavi gówno grają i powinni siedzieć na ławie xD
2
@OsamaDembele odleciałeś z tym, że jest bardziej szklany niż Fati
0
no to se jeszcze poczeka ;D
0
Moim zdaniem z Espanyolem powinniśmy zagrać na nieco niższej intensywności niż z Atleti, bo tak naprawdę mamy 3 dni odpoczynku i mecz z Napoli, powinniśmy na ten mecz zachować trochę świeżości. Jak zagramy tak mocno intensywnie jak z Atletico to mogą być problemy, tak jak z Deportivo Alaves po meczu z Athleticiem.
1
@hayek taką ofertę bez wahania bym odrzucił
3
@AlexDark00 tak dokładnie
6
on to chyba mówi o tym meczu jeszcze za Koemana co 0:2 przegraliśmy :P
9
spotkałem się z taką opinią, że gol Lewego w LM był ładniejszy niż gol Alby z wczoraj. Skomentuję to dwiema literami, a mianowicie: XD
1
to co, overmars do nas? Mateu Alemany x Marc Overmars, świat nie jest na to gotowy, za mocne kombo
1
czyli wygrywamy następny mecz i jesteśmy na 3. miejscu, fajnie