2

Ale co Pedri do Dembele zagrał to poezja, Dembele też dobra wrzutka i Luuk znowu z golem :)

2

wg mnie Dembele na drugą połowę za Ferrana. Można też FDJ za Pedriego lub Gaviego

0

Auba ależ ty jesteś fenomenalny. Prowadź :D

0

@boss000 mimo wszystko wolę oglądać po polsku

1

wyśle ktoś na pv coś innego niż strumyk? bo tam tak laguje że to jakaś katastrofa

0

@El dominatore pewnie odejść z klubu, Neto jest zdecydowanie gorszym bramkarzem niż MAtS, nawet w tej formie.

0

"Ogranie Atlético, Valencii i Napoli na ich stadionie" Barca na wyjeździe z Atleti przegrała 2:0, na Camp Nou wygraliśmy 4:2

4

niezły ten araujo z 10 na składach marki

0

ile jutro ogramy basków? stawiam 3:1 lub 2:1

3

@CTLM gdyby miał przyjść na 1 sezon jako zmiennik, żeby zakończyć tu karierę to jestem za powrotem Messiego.

1

@tervas "Ceremonię można oglądać na żywo na oficjalnej stronie internetowej UEFA."

0

@dafik85 było sporo takich co mówiło że to zły wybór i za wcześnie, poczytaj np komentarze pod artykułem o zwolnieniu Koemana

0

@FireBarca1899 nie no, bez przesady, obejrzyj se mecz z Linares xD

6

No i gdzie teraz są ci wielcy krytycy Xaviego? Że się nie nadaje, brak doświadczenia i Katar to żadna weryfikacja.

0

@MatiVEB25 przed tym sezonem

1

@fotohobby no nie wiem czy takim wyraźnym faworytem

6

https://zapodaj.net/639155200e0b5.png.html
co tu sie odjebauo w tej obronie xD

1

@Janiama 1:3 barca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blazeq to jest 1/16 LE. W 1/16 grają drużyny z 2 miejsc i spadkowicze z LM. W 1/8 mamy już pozostałe zespoły, które w grupie zajęły 1 miejsce.

4

mleko w kartonie > mleko w butelce
factos.

0

może mi gdzieś to umknęło, ale wiadomo jak będzie wyglądał teraz superpuchar europy w związku z powstaniem ligi konferencji?

2

ogląda ktoś ajax - benfica? czy wszyscy man utd - atleti?

3

ależ gol ajaxu, dobry odbiór, dobra wrzutka i świetny strzał

18

@Alustic odpadnięcie z LM to robota Koemana, jesteśmy w TOP 4 i nie odpadliśmy z LE. Jedyne co się zgadza to odpadnięcie z pucharu króla

33

panie ter Stegen, problem jest taki, że lepszy jesteś ty bez formy niż Neto, a jak wg ciebie nie jesteś w słabej formie, to ja nie wiem co dla ciebie oznacza "słaba forma"...

1

Jak Koeman został zwolniony to byliście za zatrudnieniem Xaviego czy przeciw? Ja byłem zdecydowanie za.

0

co dał piłe, wow. vamos villarreal

5

@Shadow23FCB ja to trzymam kciuki za tym, żeby juventus przegrał

9

wg mnie zdecydowanie trzeba walczyć na poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?