MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale co Pedri do Dembele zagrał to poezja, Dembele też dobra wrzutka i Luuk znowu z golem :)
2
wg mnie Dembele na drugą połowę za Ferrana. Można też FDJ za Pedriego lub Gaviego
0
Auba ależ ty jesteś fenomenalny. Prowadź :D
0
@boss000 mimo wszystko wolę oglądać po polsku
1
wyśle ktoś na pv coś innego niż strumyk? bo tam tak laguje że to jakaś katastrofa
0
@El dominatore pewnie odejść z klubu, Neto jest zdecydowanie gorszym bramkarzem niż MAtS, nawet w tej formie.
0
"Ogranie Atlético, Valencii i Napoli na ich stadionie" Barca na wyjeździe z Atleti przegrała 2:0, na Camp Nou wygraliśmy 4:2
4
niezły ten araujo z 10 na składach marki
0
ile jutro ogramy basków? stawiam 3:1 lub 2:1
3
@CTLM gdyby miał przyjść na 1 sezon jako zmiennik, żeby zakończyć tu karierę to jestem za powrotem Messiego.
1
@tervas "Ceremonię można oglądać na żywo na oficjalnej stronie internetowej UEFA."
0
@dafik85 było sporo takich co mówiło że to zły wybór i za wcześnie, poczytaj np komentarze pod artykułem o zwolnieniu Koemana
0
@FireBarca1899 nie no, bez przesady, obejrzyj se mecz z Linares xD
6
No i gdzie teraz są ci wielcy krytycy Xaviego? Że się nie nadaje, brak doświadczenia i Katar to żadna weryfikacja.
0
@MatiVEB25 przed tym sezonem
1
@fotohobby no nie wiem czy takim wyraźnym faworytem
6
https://zapodaj.net/639155200e0b5.png.html
co tu sie odjebauo w tej obronie xD
1
@Janiama 1:3 barca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blazeq to jest 1/16 LE. W 1/16 grają drużyny z 2 miejsc i spadkowicze z LM. W 1/8 mamy już pozostałe zespoły, które w grupie zajęły 1 miejsce.
4
mleko w kartonie > mleko w butelce
factos.
0
może mi gdzieś to umknęło, ale wiadomo jak będzie wyglądał teraz superpuchar europy w związku z powstaniem ligi konferencji?
2
ogląda ktoś ajax - benfica? czy wszyscy man utd - atleti?
3
ależ gol ajaxu, dobry odbiór, dobra wrzutka i świetny strzał
18
@Alustic odpadnięcie z LM to robota Koemana, jesteśmy w TOP 4 i nie odpadliśmy z LE. Jedyne co się zgadza to odpadnięcie z pucharu króla
33
panie ter Stegen, problem jest taki, że lepszy jesteś ty bez formy niż Neto, a jak wg ciebie nie jesteś w słabej formie, to ja nie wiem co dla ciebie oznacza "słaba forma"...
1
Jak Koeman został zwolniony to byliście za zatrudnieniem Xaviego czy przeciw? Ja byłem zdecydowanie za.
0
co dał piłe, wow. vamos villarreal
5
@Shadow23FCB ja to trzymam kciuki za tym, żeby juventus przegrał
9
wg mnie zdecydowanie trzeba walczyć na poważnie.