1

@Marcin4545 pochowali się po norach :)

2

https://zapodaj.net/13b1a8c1bd9ca.png.html
@jac55 czy ty oglądałeś ten mecz że dajesz dembele 5.0? xD

0

@sergio5 i jeszcze bezpośrednie spotkanie na camp nou ;D

9

Perfekcyjny mecz ekipy Xaviego! Chciało się to oglądać :D Magiczny wieczór na Camp Nou!

0

ten mecz aż chce się oglądać

2

niech mingueza zaliczy asyste przy golu braithwaita błagam
chociaż to byłoby za mocne

8

Tego to się żoden nie spodziewoł, Puig gola trafia

11

podziwiam xaviego za odwagę. w jednym meczu wpuścić puiga i lengleta to trzeba mieć jaja ze stali

0

Ale Dembele dzisiaj wrzuca piłki, jak ja w szoku :O

2

@Danny Gaucho ależ mamy napadziorów w tym roku

2

ta muzyka co teraz na camp nou leciała, jest w soundtracku w pesie 2017 :D, coś tak mi się zdawało, że kojarzę :P lubię jej słuchać jak gram karierkę :)

1

@FCB24 ale u Xaviego gra kleiła się już jak byli tylko Abde i Jutgla to raz, a dwa, podobno Koeman sam odrzucił Alvesa, mówiąc, że go nie potrzebuje

0

@kielon93 dembele jest nieregularny. Jeden mecz zagra jak z kosmosu, żeby w następnych 3 grać gorzej niż amatorzy z b klasy

1

@FioletoweOczy można powiedzieć, że w SPH było meczycho

3

@Tomek_TF barca na plus, nikt na minus. Xavi TOP, Dembele rozdaje ciasteczka. Ogólnie dominacja

1

ale dembele dzisiaj piłki rozdaje

0

i tak powinieneś wykańczać, a nie ładować na pałę :D

2

Jednak nie gramy z Ossasuną, tylko z Napoli.
https://x.com/Milek1921/status/1503088180857384970

0

@ElKamil napastnikiem to ja bym go nie nazwał, raczej skrzydłowy, a jego zadaniem jest rozgrywanie akcji właśnie. Jak Ferran nie gra to zazwyczaj gra z przodu się nie klei i wygląda po prostu źle

1

Nie wiem co wy macie do Ferrana, jego jedynym minusem jest słabe wykończenie. Dobrze gra, ma sytuacje, potrafi rozegrać, poczekać, zastawić się, dryblować. Oczywiście, że lepiej by było gdyby strzelał, ale i bez tego robi robotę

13

te modele są tak okropne, jeszcze ten herb co wygląda jak jakiś wklejony xD

1

@mikokarla araujo to nie zagra bo zagrożony zawieszeniem, potrzebny na el clasico jest, a jakby dostał dzisiaj kartkę to nie mógłby w klasyku zagrać

7

chyba na tyle z tematu erlinga w barcy


0

@sevs chcieć a móc go zakontraktować to zupełnie co innego, chcieć to i ja mogę. Zakontraktować już niekoniecznie

0

@agaFCB oznaczyłem cie gdzieś bo wymieniali dziewczyny z rambli
napisem "Jeszcze jest @agaFCB"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fabik87 neto nam prawie zawalił mecz z linares, nie dziwię się, że nikt mu szans nie daje. Zresztą można też spojrzeć jakie cuda i dziwy wyprawiał w meczu z Athleticiem

4

@sylweste.r z elche też powinniśmy na lekko strzelić 4, ale skuteczność zawiodła. Spójrz chociażby na 2 setki FDJ

0

@xavi890 Depay niegdyś pisał "Hala Madrid" na twitterze (możesz poszukać screenów na necie), a teraz wiadomo gdzie gra :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?