MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@HarveySpecter no BVB też takich Rangersów miało pyknąć... A z Galatą też mieliśmy leciutko wygrać ze 4-0 u siebie i fajrant na wyjeździe, a męczyliśmy się do ostatnich sekund. Niby nie są to wielkie marki w Europie, ale WHU chociażby dzisiaj wyeliminowało najlepszy zespół w historii Ligi Europy
0
tak btw to z LE odpadł faworyt Xaviego (Sevilla)
0
@cyron1 nie powiedziałbym, że mamy autostradę. Wciąż są groźni przeciwnicy. Rangers, Atalanta, West Ham, Lyon...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
chciałem se karne obejrzeć to se odpaliłem betis z eintrachtem, a ci bramke ładują, no co za
7
West Ham 2-0 Sevilla! Yarmolenko z golem! 112' dogrywki, West Ham wysuwa się na prowadzenie w dwumeczu
23
Auba nie próżnuje
5
@ElPonczato różnica jest taka, że Suarez do Atleti odszedł w letnim, nie w zimowym okienku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Oj no już nie bądź taki skromny :D
68
Popieram.
0
MOTM Busi czy Pedri?
2
Mamy to :) Vamos!
4
ten sędzia pierdolnięty czy jaki? alba dostał żółtą za to, że w niego rzucają z trybun?
0
ale dzicz na trybunach
11
tego sędziego to chyba z bazaru wzięli
3
peña ty mnie nie stresuj i od razu wpuszczaj
23
czyli pewnie dembele wchodzi na drugą połowę, słuszna decyzja
1
@pawello10 ty chyba o jakiejś innej sytuacji mówisz xD
7
ale pedri jest piękny
0
frenkie powinien mieć w tym dwumeczu już 2 gole
1
@Janiama 4-0 Barca
3
@Tollusiek on nie jest kontuzjowany tylko na ten mecz przyda się lepsze wyprowadzanie piłki. w tym aspekcie eric zjada araujo
2
zdziwił mnie brak araujo, ale biorąc pod uwagę jak galata z nami grała to potrzebujemy stopera, który umie dobrze wyprowadzać piłkę
0
@Bykunn gdyby nie to, że Messi wygrał ZP to na 98% w takim tweecie nie byłoby wzmianki o Barcy
6
ja tak tylko profilaktycznie przypominam, że dzisiaj gramy o 18:45 ;)
2
Oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianki o Barcelonie :)
4
Dzisiaj wielkie wydarzenie - gra Barcelona Pana Trenera Xaviego Hernandeza!
3
@LioMessi10 Michał Wszołek