14

@HarveySpecter no BVB też takich Rangersów miało pyknąć... A z Galatą też mieliśmy leciutko wygrać ze 4-0 u siebie i fajrant na wyjeździe, a męczyliśmy się do ostatnich sekund. Niby nie są to wielkie marki w Europie, ale WHU chociażby dzisiaj wyeliminowało najlepszy zespół w historii Ligi Europy

0

tak btw to z LE odpadł faworyt Xaviego (Sevilla)

0

@cyron1 nie powiedziałbym, że mamy autostradę. Wciąż są groźni przeciwnicy. Rangers, Atalanta, West Ham, Lyon...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

chciałem se karne obejrzeć to se odpaliłem betis z eintrachtem, a ci bramke ładują, no co za

7

West Ham 2-0 Sevilla! Yarmolenko z golem! 112' dogrywki, West Ham wysuwa się na prowadzenie w dwumeczu

23

Auba nie próżnuje

5

@ElPonczato różnica jest taka, że Suarez do Atleti odszedł w letnim, nie w zimowym okienku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

Oj no już nie bądź taki skromny :D

68

Popieram.

0

MOTM Busi czy Pedri?

2

Mamy to :) Vamos!

4

ten sędzia pierdolnięty czy jaki? alba dostał żółtą za to, że w niego rzucają z trybun?

0

ale dzicz na trybunach

11

tego sędziego to chyba z bazaru wzięli

3

peña ty mnie nie stresuj i od razu wpuszczaj

23

czyli pewnie dembele wchodzi na drugą połowę, słuszna decyzja

1

@pawello10 ty chyba o jakiejś innej sytuacji mówisz xD

7

ale pedri jest piękny

0

frenkie powinien mieć w tym dwumeczu już 2 gole

1

@Janiama 4-0 Barca

3

@Tollusiek on nie jest kontuzjowany tylko na ten mecz przyda się lepsze wyprowadzanie piłki. w tym aspekcie eric zjada araujo

2

zdziwił mnie brak araujo, ale biorąc pod uwagę jak galata z nami grała to potrzebujemy stopera, który umie dobrze wyprowadzać piłkę

0

@Bykunn gdyby nie to, że Messi wygrał ZP to na 98% w takim tweecie nie byłoby wzmianki o Barcy

6

ja tak tylko profilaktycznie przypominam, że dzisiaj gramy o 18:45 ;)

2

Oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianki o Barcelonie :)


4

Dzisiaj wielkie wydarzenie - gra Barcelona Pana Trenera Xaviego Hernandeza!

3

@LioMessi10 Michał Wszołek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?