MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Dobry deal, niezły grajek, za darmo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@Kurkmen jak Garcia grałby ciągle na wczorajszym poziomie i Araujo przedłuży kontrakt to mamy parę stoperów na lata.
3
@Firestone szkoda że usunęli bo w 3 minuty ponad 40 zielonych zebrałem ;c była szansa na osobisty rekord
2
wczoraj napisałem rozkład jazdy przed meczem, który się ostatecznie spełnił, ale niestety wyrwałem za to bana i nie mogłem się cieszyć razem z wami więc napiszę to teraz:
In X4vi we trust. Vamos X4vi!!
0
@mikokarla nie mówię, że to źle, tylko, że jestem zdziwiony
1
@IronSanHybrid jeszcze o @OsamaDembele zapomniałeś
31
trochę zdziwiłem się tym, że nie gra Alves tylko Eric
0
skład
3
@Janiama Real 1:2 Barca
0
@Elvisek Benzema nie został powołany xD
0
skoro Real już wrzucił skład to i pewnie zaraz Barca wrzuci
2
El Clasico oglądacie na eleven czy na canal+? Ja ze względu na Ćwiąkałę raczej wybiorę canal+, ale jeszcze nie wiem
2
@PodkarpackiKibic tak
7
jeszcze 24h do el clasico.
0
@agaFCB nie wiem, rzadko oglądałem
0
Fizycznie rzecz biorąc, Bóg nie może być wszechmogący. Jeśli umiałby stworzyć przedmiot, którego NIE umiałby zniszczyć to nie byłby wszechmogący. Jeśli jednak nie umiałby stworzyć takiego przedmiotu, to też nie byłby wszechmogący
xD
89
Xavi zgasił dziennikarza jak peta.
25
nie wiem czy pamiętacie, ale Pedri powiedział, że jakby mógł wykluczyć kogoś z el clasico to wykluczyłby Benzemę. Jeb*ny czarnoksiężnik
24
Oficjalnie.
0
@Objectivo reptilianie :P
4
https://zapodaj.net/d03572c9abeeb.png.html
stawiajcie domy.
9
Uwaga, bo Trincao odpala!
12
Koniec plotek o Haalandzie
5
Mamy autostradę do finału, trzeba to wykorzystać!
0
@maatiixx chyba też jest losowana już drabinka do finału
0
@Kengo Odkąd Xavi objął zespół to w podstawowym czasie gry przegraliśmy z Realem Betis (0-1) i Bayernem (0-3)
0
@MarceLo80 w łonie matki
0
@cyron1 no nie są na poziomie Barcelony, ale zagrożenie jednak stanowią, szczególnie - jak sam piszesz - jak będą mieli napinkę lvl master
3
Ćwierćfinaliści Ligi Europy