MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czyli to wszystko wina Dembele
0
Kobitki ładują manitę dla realu :D
0
Jak typujecie mecz z Sevilla? u bukmacherów jesteśmy faworytem, obstawiam jakieś 3-0 lub 3-1
0
@OsamaDembele skoro będąc w dołku lejemy Real 4-0 to aż strach pomyśleć co się stanie jak już z tego dołka wyjdziemy
11
@Armandi jeśli Xavi go chce, to znaczy, że ma na niego pomysł. Trzeba mu zaufać
1
@Luccas Atleti ma już obowiązek go wykupić, bo zagrał w ponad 50% meczy
0
@KacperVEB wygraliśmy 8:1, ukrainiec 5 asyst i się rozeszliśmy
8
@MrPGG byłem wczoraj na boisku z kolegą, bratem, kolegą brata i siostrą kolegi brata
graliśmy sobie i nagle przyszedł jakiś ukrainiec i chciał z nami pograć. Ja, mój kolega i siostra kolegi brata nie mieliśmy nic przeciwko, w przeciwieństwie do tamtych 2 kidów, ale ostatecznie zagrał z nami. Graliśmy 3v3, ja mój brat i ten ukrainiec vs mój kolega, kolega brata i jego siostra. ukrainiec stał na bramce (sam tam poszedł) okazało się, że nie dość, że bronił jak kox totalny to jeszcze miał mega wizję na boisku i świetnie podawał. raz w jednej akcji np stałem na lewym skrzydle, on po środku z piłką, wskazał mi, żebym przeszedł na prawą stronę, wystawił mi piłkę i brameczka siadła. po udanej obronie często pokazywał, żebym wybiegł, on podawał i byłem 1v1 z bramkarzem. mega fajnie się z nim grało, podczas gierki uczył się mniej więcej niektórych zwrotów po polsku, np przy rożnym przeciwnika jak mój brat stał daleko na wyjebce to krzyczał do niego po polsku "wracaj!" (nauczył się wcześniej jak ja mu tak mówiłem). grał fair play, mega fajny i pozytywny ziomek, pozdro ;D
0
historia jak spotkałem wczoraj ukraińca na boisku
|
V
0
@SamuraJack pewnie wyszarpią remis znając mastetclass brajuana
16
priorytety.
https://zapodaj.net/70d37cf611164.png.html
45
Dokładnie tak jest :(
9
@bynek90 albo ich dwóch
2
Jeszcze tydzień do meczu z Sevilla!
0
@Zirike 1. obejrzyj main event poprzedniego HL
2. obejrzyj ten main event podobnie
3. przemyśl to co napisałeś
1
przynajmniej nutke dobrą zapodali
3
ja tylko przypominam, że to jest main event. walka wieczoru xD
0
ja tą walkę chyba w slowmotion oglądam
3
nitro rusza się wolniej niż moja babcia xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
HL było kilkukrotnie lepsze niż FAME
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
wracaj byczku, niech ci zdrowie dopisuje :D
11
jaką bujdą by to nie było, trzeba przyznać, że ładnie się ta koszulka na Polaku Rodaku prezentuje
2
btw to włosy Araujo na tym zdjęciu wyglądają jak przekolorowane w paincie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Ciekawe okienko na horyzoncie :D
0
@MrCental "Koemana przedluzyl jak mogl odpuscic i oszczedzic kase za zwolnienie" kiedy on koemanowi kontrakt przedłużył? ominęło mnie coś?
4
Mierny z niego jasnowidz
14
Xavi naprawia tę drużynę w każdym aspekcie.