MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama mała poprawka - wygrana z benficą zapewniłaby nam wyjście z grupy. Ale wygrywali też mecze, które musieli wygrać. Atletico, Napoli, Galata, Sevilla itp
0
@MarcelNJ11 gratuluje odkrycia
1
@masa11 nie wiem jak można krytykować matsa za ten mecz
0
@Peciak nawet go nie zauważyłem xD
1
potrzebujemy was, dobrze, że Araujo już na Sociedad będzie
1
jak dobrze, że nie nastawiałem się na nic w tym sezonie, niektórzy nawet w mistrza wierzyli. ten sezon na samym jego początku przekreślił grubą, czerwoną kreską koeman. xavi nie miał za wiele czasu, ten mini okres przygotowawczy w trakcie sezonu nie mógł wystarczyć do końca, po prostu fizycznie nie dojeżdżamy. xaviego za ten sezon absolutnie nie powinno się rozliczać, dopiero za następny, tam w lato będzie miał swoje transfery i zrobi porządny okres przygotowawczy. VeB
2
ale jak to 15 pkt straty do realu, przecież jeszcze wczoraj było 6
0
@Abominacja ale to CR7 na ig wrzucił, napisał, że jego synek zmarł
5
Nieźle ich odkleiło
24
nie wspominam tego najlepiej...
2
@Janiama barca 2-0 cadiz
8
Fajnie, że Dest z Memphisem w pierwszym składzie
1
@kinioo widać, że chorował ostatnio
1
@SamuraJack 29 bramek w 132 meczach jak na napastnika to dość cienki wynik
17
czepiali się nas jak cieszyliśmy się z wygrania el clasico, a sami celebrują wygraną z sevilla jakby to było nie wiadomo co xD hipokryzja
12
Ankara Messi
3
Skład na Cadiz:
ter Stegen; Alves, Lenglet, Eric, Alba; Gavi, Busquets, FDJ; Dembele, Auba, Ferran
[MÓJ NEWS] [1️⃣]
0
@VegetaPolska ja dostałem bana za napisanie przed el clasico rozkładu jazdy :(
5
Darwin Nunez | Welcome to Barcelona | Crazy skills & goals | 2022
0
@pero1983 nie no, może obejrzeć VAR przy faulu i sprawdzić, czy należała się czerwona kartka. Przykład Daniego Alvesa z Atletico
1
@AmigoBlancos czyli jednak jest ckm
0
@PodkarpackiKibic na bramce, okazyjnie w pomocy
1
@Sulimo tutaj raczej najchudszy, ew jeden z najchudszych na bramkę xD
1
@Medium nie nie, po prostu w następną niedzielę jadę na turniej. dodatkowo potrzebowałem nowych, bo poprzednie były w opłakanym stanie
0
nowy sprzęcik kupiony
https://zapodaj.net/05e1990d3eb7b.jpg.html
0
Pedri
0
@Vamosdembouz no mieliśmy, ale nie wykorzystaliśmy tego xD
2
cóż... xD
3
porażka jest przez to, że fizycznie nie dojeżdżamy. Ten "mini okres przygotowawczy" jaki im Xavi zorganizował, nie mógł wystarczyć do końca sezonu. wciąż uważam, że za ten sezon Xavi nie powinien być rozliczany, tylko za następny
2
Frenkie na rozgrzewce