MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukas90 ojciec weźmie dwie
1
@MesQueUnClub96 w sumie racja
3
@MesQueUnClub96 a to flick nie zrezygnował sam przypadkiem?
1
@Gwyn informacja jest potwierdzona przez jego rodzinę
0
@D10SLEO u mnie zawsze bez problemu podpisywał nowy kontrakt
0
@Barca33 było w środę
0
@Magicc89PL to skoro nie dostał drużyny po Koemanie, to po kim?
0
XDDD to nieźle
https://x.com/Milek1921/status/1519769321836363777
0
właśnie pokonałem barcę milanem w fm 22 w 1/2 lm 10-0 w dwumeczu xD
0
@deyna2018 ja se kupiłem te legendarne pepsi za 5 zł i nie narzekam
0
ile mniej więcej zarabia Xavi?
0
@Thomas99PL no city ich jedzie, ale nie umieją trafiać do bramki xD
0
jak to jest możliwe, że tu nie było bramki xD
0
mi się wydaje czy komentarz jest opóźniony na polsacie?
1
ale jak to, skład z napastnikiem?
2
@zaiks bayern miał szczęście, że z hiszpanii to oni wylecieli po 0-1 a nie po manicie
52
Piękne są no
6
wymarzony transfer
https://zapodaj.net/157ce4ca301ac.jpg.html
48
Filar obrony.
4
Nie martwcie się.
1
@Joe_Pesci talizman
0
@Herato kwestia jest taka, że Xaviemu po następnym sezonie kończy się kontrakt ;) jak już to nie zostanie zwolniony, tylko nowej umowy nie dostanie
0
[ANKIETA] Czy gdyby Xavi nie dał rady zająć miejsca w TOP 4 to powinien zostać zwolniony?
https://strawpoll.com/polls/mpnbaxLdwy5
0
@-barca4ever- https://x.com/Milek1921/status/1518332200579702786
2
rozgrzewają się chłopaki
3
nadal my.
https://x.com/Milek1921/status/1518311524657414148
3
@Keson nie no jak grał jak szef na PO to było pisane, żeby go nie sprzedawać pod żadnym pozorem, zagra 1 słabszy mecz i na sprzedaż XDDDD
1
teraz pytanie, pograć se w lego batman czy oglądać dalej. a może football manager?
1
możemy troche poczekać
1
@Janiama Barca 2-0 Rayo