1

@Lukas90 ojciec weźmie dwie

1

@MesQueUnClub96 w sumie racja

3

@MesQueUnClub96 a to flick nie zrezygnował sam przypadkiem?

1

@Gwyn informacja jest potwierdzona przez jego rodzinę

0

@D10SLEO u mnie zawsze bez problemu podpisywał nowy kontrakt

0

@Barca33 było w środę

0

@Magicc89PL to skoro nie dostał drużyny po Koemanie, to po kim?

0

0

właśnie pokonałem barcę milanem w fm 22 w 1/2 lm 10-0 w dwumeczu xD

0

@deyna2018 ja se kupiłem te legendarne pepsi za 5 zł i nie narzekam

0

ile mniej więcej zarabia Xavi?

0

@Thomas99PL no city ich jedzie, ale nie umieją trafiać do bramki xD

0

jak to jest możliwe, że tu nie było bramki xD

0

mi się wydaje czy komentarz jest opóźniony na polsacie?

1

ale jak to, skład z napastnikiem?

2

@zaiks bayern miał szczęście, że z hiszpanii to oni wylecieli po 0-1 a nie po manicie

52

Piękne są no

6

48

Filar obrony.

4

Nie martwcie się.

1

@Joe_Pesci talizman

0

@Herato kwestia jest taka, że Xaviemu po następnym sezonie kończy się kontrakt ;) jak już to nie zostanie zwolniony, tylko nowej umowy nie dostanie

0

[ANKIETA] Czy gdyby Xavi nie dał rady zająć miejsca w TOP 4 to powinien zostać zwolniony?
https://strawpoll.com/polls/mpnbaxLdwy5

2

rozgrzewają się chłopaki

3

3

@Keson nie no jak grał jak szef na PO to było pisane, żeby go nie sprzedawać pod żadnym pozorem, zagra 1 słabszy mecz i na sprzedaż XDDDD

1

teraz pytanie, pograć se w lego batman czy oglądać dalej. a może football manager?

1

możemy troche poczekać

1

@Janiama Barca 2-0 Rayo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?