3

@macio_944 na tym pierwszym tweecie to wygląda jakby auba przebił się dłonią przez bark lewego xD

0

@Gitarkafcb o nie, jak to ktoś może lubić coś czego ja nie lubię

0

@Bogan ale Lewy powiedział, że jego umowa nie zostanie przedłużona

5

Detektyw


0

@tristan87 wydaje mi się, że tym razem pitagorasem to policzył

10

jaram się tym transferem

5

Słowami nie potrafię określić jak bardzo chcę, żeby do nas trafił


0

@Emhyr Salihamidžić potwierdził przed meczem, że Lewy chce odejść w poszukiwaniu czegoś nowego

0

Lewy uciekaj stamtąd czym prędzej. Bayern to taki słaby klub xD wolfsburg wyrównuje

0

Wolfsburg łapie kontakt

8

@Wossi61FCB bo to polak, a jak inny polak coś osiągnie to trzeba go nie lubić

1

nasz przyszły napastnik ładuje bramkę :)

10

Mourinho: Messi to GOAT


@Lionel_Messi10

3

@Lionel_Messi10 trzymam kciuki!

2

last dance dzisiaj?

16

Hasan potwierdza

1

@BART97 fachowa analiza.

2

Czyli idzie do nas

6

Araujo trenuje z całym zespołem

1

@Rekker 2 chyba

1

@DonAndrzejos za wcześnie

5

przecież to byłby mur nie do przejścia

1

Frenkie nie chce do United

0

@Pawel13sz owocowe czwartki.

5

Mingueza obchodzi dzisiaj urodziny

2

@Lionel_Messi10 Robercik loading...

0

@jacobFCB raz na wozie, a raz w nawozie

2

nasza obrona wygląda na prawdę mocarnie XD

5

Xavi uspokaja

0

Nie wiem co myśleć o tym potencjalnym odejściu Frenkiego. Z jednej strony będzie mi kurewsko smutno, bo to mój ulubiony holenderski piłkarz i ogólnie bardzo go lubię z drugiej strony, można na nim ładnie zarobić... dylemat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?