MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
możnaby wycisnąć trochę więcej, ale i tak nie jest źle
0
@Cule1234 pewnie coutinho
6
Uu, ciekwe.
3
@sokot złamał palec u stopy
30
Uruguayo!
1
ja nie potrafię nie myśleć o tej sytuacji z Araujo, no nie mogę, ciągle mam to z tyłu głowy...
8
Dembele jest samodzielnym liderem asyst LaLigi ♥️
1
Xavi pewnie sam się zaśmiał pod nosem jak wymyślił sposób, żeby nie wystawiać Puiga xD
1
@Janiama Barca 4-1 Celta
5
ja mam wrażenie że nawet Neto jest wyżej w hierarchii pomocników od Puiga XD
1
@barteq grają o 21:30, ale wydaje mi się, że skład i tak około 20 powinien zostać podany
13
jeszcze ze 20-30 minut i można będzie zacząć narzekać na skład
6
Oficjalnie.
0
nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale moim zdaniem to są jedne z najładniejszych strojów ostatnich lat
https://2.bp.blogspot.com/-F2AAkf36ENw/WR9b3QN6rsI/AAAAAAABNlc/7YstX7SZnPoZoIV0TF32STcgkdeZkrrLwCLcB/s1600/barcelona-17-18-home-kit-1.jpg
3
Kochani rodzice ♥️
https://zapodaj.net/11dbbe34868b0.jpg.html
5
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale jak czytam te tłumaczenia na Polski to mam wrażenie, że te tłumaczenie jest z tłumacza google xD
4
City już tego majstra nie odda, 3:0 prowadzą.
2
@ShawnC Busi zawieszony
3
Alba będzie kapitanem w meczu z Celtą jak nie zagra Pique?
1
@MesQueUnClub96 bo było gdzieś info, że Raphinia i Barca już się wstępnie dogadali i teraz Barca czeka na to czy Leeds spadnie czy się utrzyma
10
Everton strzela na 2:1 i Leeds znowu w strefie spadkowej!
0
Łowi te bramki
0
@takisobiektos ale przez chwile byli. mają chyba rozegrany mecz więcej niż Everton, który ma tyle samo punktów.
0
Raphinia do Barcy. Tik tak, tik tak...
20
Zdrowy Ansu to nasz najlepszy zawodnik z ataku
23
Puchar Gampera, Superpuchar Hiszpanii i Copa del Rey
3
@Bogan tak to, że oczywiście Neto zagrał bardzo dobry mecz i się pomyliłem co do wyboru bramkarza, jednak to dalej nie zmienia tego, że to bramkarz po prostu słaby i jeden mecz tego nie zmieni
4
Skoro je mieliście, to trzeba było je wykorzystać, a nie teraz narzekać :P
15
GOLAZO Alby
0
@FC_BARCA_Fan jakbyś śledził ramblę to zobaczyłbyś, że pisałem, że zwracam mu honor