2

hahahahahahahahhahahahah vinicius XDD

10

fachowa analiza kibica Realu
https://zapodaj.net/094634a26dd04.png.html

6

to Benzema?

5

"Vinicius w swoim stylu" - panie Darku prosze nie kłamać. Utrzymał się na nogach.

26

5

walnął fotke z ukrycia, agent jeden :D

1

Nikt mu nie pomógł... [*]
https://zapodaj.net/de252240f5180.jpg.html

5

@cris2706 Benzema jest królem strzelców LM, nie Lewy

4

guardiole to chyba ktoś tam im podmienił, bo za mało kombinowania ze składem w ważnych meczach

0

@barteq przecież on w allisona uderzył

0

Legenda głosi, że ktoś powie Villarrealowi, że zaczęła się druga połowa i przydałoby się wyjść z szatni =]
https://zapodaj.net/e7ef22d5783c0.png.html

0

co ten bramkarz odpierdala XDDD

1

No to Liverpool w finale, elegancko

6

u mnie był chyba jakiś błąd, bo nie mogłem wystawić ocen za mecz

0

@Traba727 jak żaden klub nie podał tej informacji to nie jest to oficjalna informacja

0

@Traba727 podasz oficjalny komunikat ze strony Realu/Chelsea?

8

mam rozumieć, że sądzili iż sędzia doliczy więcej minut, więc dlatego nie atakowali? bo chcieli oszczędzać siły? xD

0

czemu nie da się wystawić ocen za mecz?

1

@lukaszbrk z celtą nawet zza pola karnego trafił

0

busquets to nasz goleador w tym sezonie :D

1

@Matix28 internet explorer moment

10

On na tych dwóch zdjęciach, gdzie jest jako piłkarz i jako trener, różni się tylko ubiorem xD

19

dzisiaj z bramką

2

@Bulos11 no tak dla twojej wiadomości to Dembele jest najlepszym asystentem ligi (wraz z Benzemą ofc, ale Benz rozegrał więcej minut)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El Madridista. to po pierwsze, a po drugie, wątpię, że Perez by go chciał

4

wiecie czym kafejka góruje nad ramblą? tym, że tam można wstawiać emotki, a tu jak się wstawi emotkę to zamienia się ona w kilka znaków zapytania
@Moderacja może coś z tym zrobicie? ;)

0

@hazo428 wygrali, bo zasłużyli. Już im nie umniejszaj

0

@Coutinho007 no walczymy o top 4, więc sezon nie jest skończony. zgadzam się z tym, że ansu powinien być wprowadzany na spokojnie, ale nie zgadzam się z tym, że sezon jest skończony

0

@Coutinho007 no nie wiem, dalej walczymy o top 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?