MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
hahahahahahahahhahahahah vinicius XDD
10
fachowa analiza kibica Realu
https://zapodaj.net/094634a26dd04.png.html
6
to Benzema?
5
"Vinicius w swoim stylu" - panie Darku prosze nie kłamać. Utrzymał się na nogach.
26
bez kartki.
https://x.com/Milek1921/status/1521930349990789123
5
walnął fotke z ukrycia, agent jeden :D
1
Nikt mu nie pomógł... [*]
https://zapodaj.net/de252240f5180.jpg.html
5
@cris2706 Benzema jest królem strzelców LM, nie Lewy
4
guardiole to chyba ktoś tam im podmienił, bo za mało kombinowania ze składem w ważnych meczach
0
@barteq przecież on w allisona uderzył
0
Legenda głosi, że ktoś powie Villarrealowi, że zaczęła się druga połowa i przydałoby się wyjść z szatni =]
https://zapodaj.net/e7ef22d5783c0.png.html
0
co ten bramkarz odpierdala XDDD
1
No to Liverpool w finale, elegancko
6
u mnie był chyba jakiś błąd, bo nie mogłem wystawić ocen za mecz
0
@Traba727 jak żaden klub nie podał tej informacji to nie jest to oficjalna informacja
0
@Traba727 podasz oficjalny komunikat ze strony Realu/Chelsea?
8
mam rozumieć, że sądzili iż sędzia doliczy więcej minut, więc dlatego nie atakowali? bo chcieli oszczędzać siły? xD
0
czemu nie da się wystawić ocen za mecz?
1
@lukaszbrk z celtą nawet zza pola karnego trafił
0
busquets to nasz goleador w tym sezonie :D
1
@Matix28 internet explorer moment
10
On na tych dwóch zdjęciach, gdzie jest jako piłkarz i jako trener, różni się tylko ubiorem xD
19
dzisiaj z bramką
2
@Bulos11 no tak dla twojej wiadomości to Dembele jest najlepszym asystentem ligi (wraz z Benzemą ofc, ale Benz rozegrał więcej minut)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@El Madridista. to po pierwsze, a po drugie, wątpię, że Perez by go chciał
4
wiecie czym kafejka góruje nad ramblą? tym, że tam można wstawiać emotki, a tu jak się wstawi emotkę to zamienia się ona w kilka znaków zapytania
@Moderacja może coś z tym zrobicie? ;)
0
@hazo428 wygrali, bo zasłużyli. Już im nie umniejszaj
0
@Coutinho007 no walczymy o top 4, więc sezon nie jest skończony. zgadzam się z tym, że ansu powinien być wprowadzany na spokojnie, ale nie zgadzam się z tym, że sezon jest skończony
0
@Coutinho007 no nie wiem, dalej walczymy o top 4