0

@SzahMatt jak strzelimy 2 to dogrywka, jak 3 to przechodzimy dalej (przy założeniu, że eintracht już nic nie strzeli)

2

zaś znowu ta przerwa reprezentacja, w poprzednim sezonie to samo. Ale nic no, gra się do końca, oby ich Xavi w przerwie poustawiał do pionu

0

tak patrząc na wynik i na to co niektórzy piszą, to dobrze, że nie oglądam. oby uratowali ten mecz w drugiej połowie...

1

@LS nie ważne co wpadnie, wina ter stegena, przecież to było praktycznie nie do wyjęcia

0

myślę, że sam Mingueza jest zdziwiony tym, że Xavi go wystawił w 1 składzie xD

1

@Lionel_Messi10 kręci rywalami jak chce

5

Julian Nagelsmann oraz Benjamin Glueck jako ostatni opuścili wczoraj Allianz Arenę (tuż po godzinie 1:00). Trener i jego wideo analityk nie chcąc tracić czasu, od razu rozpoczęli pracę nad spotkaniem. Przygotowano fragmenty wideo z gry FCB oraz przemówienie do zespołu.

Dziś nad ranem Nagelsmann wyraźnie przygnębiony pojawił się przy Saebener Strasse. W południe, po treningu dla rezerwowych, trener rozmawiał przez dłuższy czas z psychologiem Dr. Pelką, po czym w milczeniu przez około 10 minut przechadzał się boso po murawie.

Nagelsmann był wyraźnie wycofany i milczący – nigdy dotąd nie widziano takiego zachowania u Nagelsmanna.

ℹ️ BILD (tłumaczenie Gabriel Stach TT)

szkoda chłopa :/

13

dzisiaj pełne camp nou

1

tak w sumie, to co z tym Adeyemim? Podobno miał być dogadany już z BVB. Cicho o nim się jakoś zrobiło

1

@Rewolucja123 chodzi mu o karnego z CDR z poprzedniego roku

21

w punkt

1

ktoś się orientuje ile wynosi klauzula wykupu Luuka z Sevilli?

1

@tristan87 coś nie coś potrafię, ja się nie chwalę, ja mam talent!

0

@ShawnC spójrz w oceny i co innego zobaczysz xD

28

P.E.D.R.I

4

@Pawel13sz ale camavinga i tak lepszy, pff
(oczywiście to żart, bo są tacy co by się spruli xD)

8

o kurwa xD to pokazuje jak świetny mecz rozegrał MAtS

0

niech aktywują tę klauzulę wykupu, taki rezerwowy to skarb...

3

mam wrażenie, że mecz z Realem trochę nam MATSa odbudował, ostatnio niezła forma, dzisiaj kluczowa interwencja, która jest punktem zwrotnym tego meczu...

0

Eric czy MATS MOTM jak na razie? a może ktoś inny?

0

@robsons23 jak dla mnie gavi i pedri zdecydowanie lepiej się zapowiadali i tak samo, nie widziałem opinii jakoby nico lepiej się zapowiadał

1

@Zielu2001 ja nie myślę, że idioci są po obu stronach, ja o tym wiem xD

25

w sumie zawsze jest tak, że jak rozmawiasz z kibicem Realu to on prędzej czy później napisze -12 albo, że liga europy xD. tak w sumie to pogrążają się w ten sposób, bo przegrać 4-0 z drużyną ze słabej LE, nad którą masz do tego 12 pkt przewagi to niezły wstyd

1

@Lionel_Messi10 trudno mu się dziwić xD

3

gdyby wykorzystywał choć 40% tego co ma w meczach to aż strach pomyśleć ile miałby bramek

5

Fajny gest ze strony Brighton

0

nie podoba mi się to

1

@Ogorinho1974 Augustów

30

Araújo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?