MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SzahMatt jak strzelimy 2 to dogrywka, jak 3 to przechodzimy dalej (przy założeniu, że eintracht już nic nie strzeli)
2
zaś znowu ta przerwa reprezentacja, w poprzednim sezonie to samo. Ale nic no, gra się do końca, oby ich Xavi w przerwie poustawiał do pionu
0
tak patrząc na wynik i na to co niektórzy piszą, to dobrze, że nie oglądam. oby uratowali ten mecz w drugiej połowie...
1
@LS nie ważne co wpadnie, wina ter stegena, przecież to było praktycznie nie do wyjęcia
11
łooooooooouoooooo
https://media.discordapp.net/attachments/938542463470145557/964232609427247104/received_1136891620214356.mp4
0
myślę, że sam Mingueza jest zdziwiony tym, że Xavi go wystawił w 1 składzie xD
1
@Lionel_Messi10 kręci rywalami jak chce
5
Julian Nagelsmann oraz Benjamin Glueck jako ostatni opuścili wczoraj Allianz Arenę (tuż po godzinie 1:00). Trener i jego wideo analityk nie chcąc tracić czasu, od razu rozpoczęli pracę nad spotkaniem. Przygotowano fragmenty wideo z gry FCB oraz przemówienie do zespołu.
Dziś nad ranem Nagelsmann wyraźnie przygnębiony pojawił się przy Saebener Strasse. W południe, po treningu dla rezerwowych, trener rozmawiał przez dłuższy czas z psychologiem Dr. Pelką, po czym w milczeniu przez około 10 minut przechadzał się boso po murawie.
Nagelsmann był wyraźnie wycofany i milczący – nigdy dotąd nie widziano takiego zachowania u Nagelsmanna.
ℹ️ BILD (tłumaczenie Gabriel Stach TT)
szkoda chłopa :/
13
dzisiaj pełne camp nou
1
tak w sumie, to co z tym Adeyemim? Podobno miał być dogadany już z BVB. Cicho o nim się jakoś zrobiło
1
@Rewolucja123 chodzi mu o karnego z CDR z poprzedniego roku
21
w punkt
1
ktoś się orientuje ile wynosi klauzula wykupu Luuka z Sevilli?
1
@tristan87 coś nie coś potrafię, ja się nie chwalę, ja mam talent!
0
@ShawnC spójrz w oceny i co innego zobaczysz xD
28
P.E.D.R.I
4
@Pawel13sz ale camavinga i tak lepszy, pff
(oczywiście to żart, bo są tacy co by się spruli xD)
8
o kurwa xD to pokazuje jak świetny mecz rozegrał MAtS
0
niech aktywują tę klauzulę wykupu, taki rezerwowy to skarb...
3
mam wrażenie, że mecz z Realem trochę nam MATSa odbudował, ostatnio niezła forma, dzisiaj kluczowa interwencja, która jest punktem zwrotnym tego meczu...
0
Eric czy MATS MOTM jak na razie? a może ktoś inny?
0
@robsons23 jak dla mnie gavi i pedri zdecydowanie lepiej się zapowiadali i tak samo, nie widziałem opinii jakoby nico lepiej się zapowiadał
1
@Zielu2001 ja nie myślę, że idioci są po obu stronach, ja o tym wiem xD
25
w sumie zawsze jest tak, że jak rozmawiasz z kibicem Realu to on prędzej czy później napisze -12 albo, że liga europy xD. tak w sumie to pogrążają się w ten sposób, bo przegrać 4-0 z drużyną ze słabej LE, nad którą masz do tego 12 pkt przewagi to niezły wstyd
1
@Lionel_Messi10 trudno mu się dziwić xD
3
gdyby wykorzystywał choć 40% tego co ma w meczach to aż strach pomyśleć ile miałby bramek
5
Fajny gest ze strony Brighton
0
nie podoba mi się to
1
@Ogorinho1974 Augustów
30
Araújo