3

Skład!

0

stroje gotowe

0

@ForcaBarca12 wcześniej było dokładnie jak zacytowałem, zmienili to.

51

Alemany GIGACHAD

21

Nieźle.

0

łapy preczㅤㅤㅤㅤㅤ

0

łapy precz

9

"Mimo nieco gorszej formy Barcelony w ostatnich tygodniach, dziennik AS zauważa, że drużyna pod wodzą Xaviego jeszcze ani razu nie przegrała w lidze na Camp Nou."
z kolei trochę niżej... "Z 20 spotkań pod wodzą Xaviego Barcelona przegrała w lidze tylko dwa, oba u siebie."

0

po tych zapowiedziach gimpera spodziewałem się czegoś więcej po bombsite b
https://zapodaj.net/51e36093dbbfd.jpg.html

55

całe szczęście

2

@Pablit głęboki rezerwowy city, który grał tam w pierwszym składzie. Dobre. Poza tym, Depay już wielokrotnie pokazywał jak bardzo (nie) zasługuje na grę.

0

@barteq gdzie? XD jakoś nic takiego nie widziałem

5

@Qtas z tego co wiem, Messi jest piłkarzem P$G, a nie Barcy

2

10 minut? ILE KUR*A?!

1

chyba nigdy za xaviego tak nie drżałem o wynik

2

jak ten mecz dalej będzie szedł w takim kierunku w jakim idzie, to w następnym meczu zagramy takim zestawieniem obrony
Dest - Lenglet - Eric - Mingueza
będzie się działo xD

5

sociedad ma plan na wymuszenie na xavim wpuszczenia lengleta albo minguezy i skrzętnie go próbują zrealizować

14

nie no, ale w drugiej połowie nie istniejemy. jak rsss nie strzeli to będzie cud xD

7

ostatnio dobra forma MAtSa, oby to był standard
https://x.com/nibrahimfcb/status/1517244873904209921

7

Jak jest Araujo z Pique, to jestem po prostu spokojny. Jak gra Lenglet z kimkolwiek to jestem spokojny o to, że rywal strzeli gola.

22

do gabloty

0

Szkoda Dembele, znowu słupek. Z Sevilla na Sanchez Pizjuan też w słupek trafił

1

@Kgorecki2500 weź mnie nawet nie stresuj

1

@Janiama RSSS 1:2 Barca

1

jakoś umknęła mi ta informacja i dopiero teraz dowiedziałem się, że Erik Ten Hag od nowego sezonu prowadzi United. Ciekawe jak sobie poradzi? Odbije się?

3

Ferrana bardzo lubię i cenię i mimo, że zawsze jak widze go w składzie to w sumie się cieszę, to uważam, że powinien odpocząć, po prostu. Gra każdy mecz od deski do deski, nie da rady tak długo utrzymać i w końcu wypadnie na jakiś czas...

6

3

no panie sędzio, my też chcemy pograć!
https://zapodaj.net/13730edaaa0ea.jpg.html

2

nie miał przypadkiem już z cadiz wystąpić?

46

na spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?