MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skład!
0
stroje gotowe
0
@ForcaBarca12 wcześniej było dokładnie jak zacytowałem, zmienili to.
51
Alemany GIGACHAD
21
Nieźle.
0
łapy preczㅤㅤㅤㅤㅤ
0
łapy precz
9
"Mimo nieco gorszej formy Barcelony w ostatnich tygodniach, dziennik AS zauważa, że drużyna pod wodzą Xaviego jeszcze ani razu nie przegrała w lidze na Camp Nou."
z kolei trochę niżej... "Z 20 spotkań pod wodzą Xaviego Barcelona przegrała w lidze tylko dwa, oba u siebie."
0
po tych zapowiedziach gimpera spodziewałem się czegoś więcej po bombsite b
https://zapodaj.net/51e36093dbbfd.jpg.html
55
całe szczęście
2
@Pablit głęboki rezerwowy city, który grał tam w pierwszym składzie. Dobre. Poza tym, Depay już wielokrotnie pokazywał jak bardzo (nie) zasługuje na grę.
0
@barteq gdzie? XD jakoś nic takiego nie widziałem
5
@Qtas z tego co wiem, Messi jest piłkarzem P$G, a nie Barcy
2
10 minut? ILE KUR*A?!
1
chyba nigdy za xaviego tak nie drżałem o wynik
2
jak ten mecz dalej będzie szedł w takim kierunku w jakim idzie, to w następnym meczu zagramy takim zestawieniem obrony
Dest - Lenglet - Eric - Mingueza
będzie się działo xD
5
sociedad ma plan na wymuszenie na xavim wpuszczenia lengleta albo minguezy i skrzętnie go próbują zrealizować
14
nie no, ale w drugiej połowie nie istniejemy. jak rsss nie strzeli to będzie cud xD
7
ostatnio dobra forma MAtSa, oby to był standard
https://x.com/nibrahimfcb/status/1517244873904209921
7
Jak jest Araujo z Pique, to jestem po prostu spokojny. Jak gra Lenglet z kimkolwiek to jestem spokojny o to, że rywal strzeli gola.
22
do gabloty
0
Szkoda Dembele, znowu słupek. Z Sevilla na Sanchez Pizjuan też w słupek trafił
1
@Kgorecki2500 weź mnie nawet nie stresuj
1
@Janiama RSSS 1:2 Barca
1
jakoś umknęła mi ta informacja i dopiero teraz dowiedziałem się, że Erik Ten Hag od nowego sezonu prowadzi United. Ciekawe jak sobie poradzi? Odbije się?
3
Ferrana bardzo lubię i cenię i mimo, że zawsze jak widze go w składzie to w sumie się cieszę, to uważam, że powinien odpocząć, po prostu. Gra każdy mecz od deski do deski, nie da rady tak długo utrzymać i w końcu wypadnie na jakiś czas...
6
Kolejny transfer
https://x.com/BarcaTimes/status/1516916343236407299
3
no panie sędzio, my też chcemy pograć!
https://zapodaj.net/13730edaaa0ea.jpg.html
2
nie miał przypadkiem już z cadiz wystąpić?
46
na spokojnie