MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piorun nie oglądam, ale mój kolega to kibic juve i mówi, że ogólnie to cienias jest
18
położył chłopa
6
to jest właśnie ta skuteczność
0
@Krycha1899 tak powiedział, ale czemu nie zostało to tu uwzględnione, to nie wiem
6
możliwe że tak
2
@AdamaTraore https://zapodaj.net/32182499dc45b.png.html
46
Długopis w łapę i składaj podpisik :D
23
chciał się zemścić, czekał, czekał i się doczekał
0
@Solmyr dla mnie na równi, ale jako iż to Pedri zdobył gola na wagę 3 pkt to dla mnie on jest zawodnikiem meczu
7
@bebeto77 jakich strat? czy ty jakiś inny mecz widziałeś?
5
Dembele co formę ustabilizował to szok, chciałbym, żeby został, ale nic ani nikt nie jest ponad klubem
0
https://zapodaj.net/0e2a38a4fb2ad.png.html
mamy wicelidera, sevilla spada na 4 miejsce!
47
zdecydowanie xD
4
pedri jakiś ty piękny
32
podsumował xD trochę jak puig
1
@Janas11224 fotel jakiś chyba
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11575228#comment-11575279
:P
2
przypominam, że dzisiaj wraca Xaviball. W końcu.
0
A Lewy też zszedł z powodu kontuzji czy zmęczenie?
3
ter stegen; alves, pique, araujo, alba; fdj/gavi, busi, pedri; ferran, auba, dembele
6
Powołani na Sevillę
9
Priorytety Xaviego
1
@tom9001 chciałbym w końcu 5 :P
4
Real Madryt - FC Barcelona skrót meczu
53
tak powstawały nazwy klubów
https://zapodaj.net/4ff50711871b5.png.html
8
tu nie ma czasu, trzeba działać
https://zapodaj.net/a1b1c9a849985.jpg.html
6
@AmigoBlancos to są dwa słowa
28
i to mi się podoba, o to chodzi
7
@zibiku wicemistrzostwo porażką? czy ty przeczytałeś co napisałeś?
0
@MrCental masz racje, morale na końcu kadencji rudego były na dnie, ale przez kogo? przez koemana właśnie, przez jego pier*olenie na konferencjach, że jego piłkarze się do kopania rowów nadają i że tu nie ma kim grać. sam do tego doprowadził i jest to w 100% jego wina