1

@Piorun nie oglądam, ale mój kolega to kibic juve i mówi, że ogólnie to cienias jest

18

położył chłopa

6

to jest właśnie ta skuteczność

0

@Krycha1899 tak powiedział, ale czemu nie zostało to tu uwzględnione, to nie wiem

6

możliwe że tak

46

Długopis w łapę i składaj podpisik :D

23

chciał się zemścić, czekał, czekał i się doczekał

0

@Solmyr dla mnie na równi, ale jako iż to Pedri zdobył gola na wagę 3 pkt to dla mnie on jest zawodnikiem meczu

7

@bebeto77 jakich strat? czy ty jakiś inny mecz widziałeś?

5

Dembele co formę ustabilizował to szok, chciałbym, żeby został, ale nic ani nikt nie jest ponad klubem

0

https://zapodaj.net/0e2a38a4fb2ad.png.html
mamy wicelidera, sevilla spada na 4 miejsce!

47

zdecydowanie xD

4

pedri jakiś ty piękny

32

podsumował xD trochę jak puig

1

@Janas11224 fotel jakiś chyba

2

przypominam, że dzisiaj wraca Xaviball. W końcu.

0

A Lewy też zszedł z powodu kontuzji czy zmęczenie?

3

ter stegen; alves, pique, araujo, alba; fdj/gavi, busi, pedri; ferran, auba, dembele

6

Powołani na Sevillę

9

Priorytety Xaviego

1

@tom9001 chciałbym w końcu 5 :P

4

Real Madryt - FC Barcelona skrót meczu

53

tak powstawały nazwy klubów
https://zapodaj.net/4ff50711871b5.png.html

8

tu nie ma czasu, trzeba działać
https://zapodaj.net/a1b1c9a849985.jpg.html

6

@AmigoBlancos to są dwa słowa

28

i to mi się podoba, o to chodzi

7

@zibiku wicemistrzostwo porażką? czy ty przeczytałeś co napisałeś?

0

@MrCental masz racje, morale na końcu kadencji rudego były na dnie, ale przez kogo? przez koemana właśnie, przez jego pier*olenie na konferencjach, że jego piłkarze się do kopania rowów nadają i że tu nie ma kim grać. sam do tego doprowadził i jest to w 100% jego wina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?