MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
piękny był to gol, nie zapomnimy go nigdy
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1490346825110462465
3
mam nie miłe skojarzenia z liverpoolem xD
0
@OsamaDembele Masz rację. Dembele gra w Barcelonie. Jednak wg twojego toku rozumowania to jest ogromna szansa, że niedługo stanie się zdrajcą i odejdzie z Barcelony
0
@talizmo jak dłużej niż messi? z tego co się orientuję united też odpadło w 1/8
1
@neeed z porto dostał pirlo, sarriego zwolnili po jednym sezonie
0
Barca zerwała w końcu umową z tym rosyjskim bukiem czy nie?
0
Gol Benfica, Darwin Nunez z główki!
0
simeone z robieniem zmian to chyba brał korki u ancelottiego
7
ależ to pięknie wygląda
1
@PatrychoO to mój błąd, sorki
0
@PatrychoO https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11263792#comment-11263792
tutaj już nawet wrzucałem tweeta z wyciekiem
2
@PatrychoO przecież to wyciekło już dawno, ale fakt, są piękne
2
Dembele się odpalił
15
chyba nie mamy wątpliwości kto jest najlepszym prezesem Barcy w XXI wieku. Może i w historii?
https://x.com/Javs__3/status/1503827188914790400
11
tak będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
o kurde, wybiło mi tysiąc komentarzy :P tego się nie spodziewałem
10
ogląda :D
1
@Sulimo już podobno niektórzy zapowiedzieli rezygnację z korzystania ze spotify xD podobno lacha się pytali czy anuluje premium i przejdzie gdzieś indziej, ale powiedział, że zostaje na spoti
44
Gerard Romero TOP! Podał że oficjalka dzisiaj w okolicach 21, no i jest! Laporta i Alemany odbudują ten klub, jestem tego pewien!
1
@RikiPuig612 przecież tu każdy jest ekspertem od wszystkiego :P
1
@Pawel13sz sprawdź teraz
0
#XaviBall
4
nareszcie
0
@kamyk_23 obejrzyj filmik i zobacz, że vini nie dostał nawet :P
3
Wyjaśnił :D
0
który wybieracie? Ja zdecydowanie mecz z Napoli
1
@Turio priorytetem dla klubu powinno być przedłużenie kontraktu z Araujo i Gavim, nie z Dembele.
0
Podobno negocjacje z Gavim i Araujo utknęły w martwym punkcie
11
Jak wróci Fati i przestaną nękać go kontuzje to ja współczuję przeciwnikom Barcy Xaviego. Przecież ten atak będzie jechał każdego