0

@Jestjakjest z sevilla w poprzednim sezonie

0

wy też nie macie dźwięku na strumyku?

5

tak wgl to jestem pewien, że ten strzał depaya to mats by wpuścił

0

@Suzu w jednym z meczów z napoli też nie grał od 1 minuty

22

git skład ogólnie, busi i pique odpoczywają. podoba mi się to

4

@macio_944 gavi zawieszony, to i tak nie może grać

0

@4drian0 eric z araujo dobrze się uzupełniają, oczywiście wielbłąd przy golu rdt, ale ogólnie jest to niezły stoper, nie był ograny

4

skład

1

ci pierwsi to jacyś naćpani byli jak to ustawiali xD. Jutgla to wgl zarejestrowany jest?

0

@AlexDark00 no a my odrobiliśmy 4-0 z p$g, gdzie karnego na suarezie nie było (moim zdaniem) a mascherano sam się po meczu przyznał, że faulował zawodnika p$g we własnym polu karnym (chyba di marię). oczywiście to nie to samo co wygranie LM, ale nie nazwałbym mimo wszystko realu "rakiem futbolu", w przeciwieństwie do p$g

1

@OsamaDembele no tylko że puig to uparty osioł i zapewne najgorszy pomocnik w całym klubie, a peña chce się rozwijać

7

p$g już w swoim stylu, zesrani są, jak 5 lat temu na CN

0

jeżeli ktokolwiek ma przyjść kosztem przedłużenia araujo to powinniśmy pójść na całego po mbappe, szanse są znikome, ale zawsze jakieś są

0

myślicie, że jest szansa na to, że carletto przewali mistrzostwo przez brak rotacji składem?

2

@Gaucho 1) Nunez
2) zapewne tak, osobiście chciałbym Antonyego

0

0

jaki wynik typujecie z galatą? ja stawiam na jakieś 4:1 bo mats pewnie jak zwykle coś odwali

22

@Gorantores "Odkąd tu jestem, żaden piłkarz nie odmówił, to mogę zapewnić."
Czytałeś w ogóle całość czy tylko ja tytuł spojrzałeś i od razu komentarz napisałeś?

0

@redbed123 i byle nie p$g

1

@Bobo25 możliwe

5

XDD dawno większej głupoty nie czytałem

0

Ja mam nadzieje, że oni zwlekają z przedłużeniem Araujo przez limit płac. Pewnie przedłużą z nim umowę w lato, jak limit znacznie się zwiększy

0

@Leon15 no tylko że jak Barto ściągał Suareza to byliśmy w o niebo lepszej sytuacji finansowej niż teraz

17

piękne są


0

@neeed ty udajesz? tak dla twojej wiadomości to on zawsze dopisuje od kogo news pochodzi, on nie robi z siebie dziennikarza tylko podaje informacje dotyczące Barcy tłumacząc je na polski

2

Jak zagra to żeby się bohaterem nie okazał

40

Trzeba mieć jaja ze stali, żeby przy remisie 1-1 w końcówce tak uderzyć karnego...

6

nowa era

0

są dzisiaj jakieś ciekawe mecze?

0

Jakie są wg Was szanse na to, że Araújo nie przedłuży kontraktu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?