5

w punkt.

0

@BART97 Xavi z Koemanem w dwumeczu z Bayernem stracili 6 bramek. Setien 8 w jedym meczu.
Kuman/Xavi > Setien

3

@Emhyr Xavi? TOP!

1

nie wiem czy wiecie kto to Landri, ale właśnie oglądałem jego film, gdzie już w 1 sekundzie stwierdza, że "Barcelona FARTEM zremisowała z Napoli". Skomentuję do dwiema literami: XD.
Nawet jego widzowie mu wypominali w komentarzach, że głupoty pierd*li, ale on na żaden z takich komentarzy nie odpisał. To jest MeNtAl

4

Strasznie mi szkoda Ferrana, zagrał dobry mecz ale brakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Jak poprawi wykończenie to będzie ładował bramki aż miło. Barca zdominowała Napoli i jestem spokojny przed rewanżem.

0

Zapewne Pique kapitanem, fajno

1

@RonnieVEB zamykaj każdą reklamę aż się uda

1

@PatrychoO B. Raz, że mamy puchar, którego jeszcze nie zdobyliśmy, a dwa, że będziemy losowani z 1 koszyka w LM

1

@Janiama 3-1 barca

0

@OsamaDembele weź ty już przestań ciągle krytykować Xaviego. Jak taki mądry to zrób sobie licencję UEFA Pro i pokaż swoje skille ;)

0

o matko, mingueza...

3

Czyli Busi faktycznie na ławce.


0

@tristan87 hmm, mi wszystko dobrze działa

0

@matino jak czytałem dziś LR to sporo osób miało taki problem

2

"Aurelio De Laurentiis na pewno nie jest zwykłym prezesem. Jest zwolennikiem Superligi i podobno chce, aby UEFA zniknęła z powierzchni ziemi." chłopie jak ty mnie w tej chwili zaimponowałeś

2

@OsamaDembele w innym klubie

0

@ArturS XD przecież nawet jak mats jest totalnie bez formy to neto zjada na śniadanie, obejrzyj sobie mecz z Linares w wykonaniu Neto, albo mecz z Athleticiem

14

0

@Adi123456789 1. alves 2. lahm 3. zanetti

0

Gdzieś przeczytałem, że Ancelotti ma zostać zwolniony jak nie awansuje do 1/4 LM xD. Co o tym myślicie? Jest na to jakaś szansa?

12

dopiero teraz się skapnąłem, że levante wygrało z atleti xD jak jakimś cudem wygramy z valencią to mamy w miarę bezpieczną przewagę (mówię jakimś cudem, bo jak araujo się nie wykuruje to zagramy obroną Alba - Eric - Mingueza - Dest)

1

@Adi123456789 mnie też mógłbyś oznaczać

1

@FCBparasiempre za każdy awans jest kasa, nie tylko za wygranie.

0

@ramon59 gdyby przy golu gaviego się cofnął do tyłu to piłka by się nie odbiła od niego w ten sposób, w który się odbiła i nie wylądowałaby tam gdzie wylądowała.

4

@D10SLEO generalnie messi wczoraj stworzył 4 okazje. real madryt 3.

10

Czyli na napoli gramy Alba - Eric - Pique - Dest. Będzie się działo, mam wrażenie.

3

@Messibestplayerintheworld zależy w jakim aspekcie, w dryblingu oczywiście, że Mbappe, ale mam wrażenie, że w polu karnym rywala mimo wszystko więcej daje Haaland. Jest wysoki, silny i ma genialne wykończenie.

2

@kamilop wg mnie niech wróci na jeden sezon jako zmiennik i niech tutaj zakończy karierę, nie w P$G

0

@doc jeszcze o Cabralu nie wspomniałeś, już w fiorentinie.

1

@FioletoweOczy przecież ma już bramkę i 2 asysty, zagrał 1 słabszy mecz i co? już do wywalenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?