MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
w punkt.
0
@BART97 Xavi z Koemanem w dwumeczu z Bayernem stracili 6 bramek. Setien 8 w jedym meczu.
Kuman/Xavi > Setien
3
@Emhyr Xavi? TOP!
1
nie wiem czy wiecie kto to Landri, ale właśnie oglądałem jego film, gdzie już w 1 sekundzie stwierdza, że "Barcelona FARTEM zremisowała z Napoli". Skomentuję do dwiema literami: XD.
Nawet jego widzowie mu wypominali w komentarzach, że głupoty pierd*li, ale on na żaden z takich komentarzy nie odpisał. To jest MeNtAl
4
Strasznie mi szkoda Ferrana, zagrał dobry mecz ale brakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Jak poprawi wykończenie to będzie ładował bramki aż miło. Barca zdominowała Napoli i jestem spokojny przed rewanżem.
0
Zapewne Pique kapitanem, fajno
1
@RonnieVEB zamykaj każdą reklamę aż się uda
1
@PatrychoO B. Raz, że mamy puchar, którego jeszcze nie zdobyliśmy, a dwa, że będziemy losowani z 1 koszyka w LM
1
@Janiama 3-1 barca
0
@OsamaDembele weź ty już przestań ciągle krytykować Xaviego. Jak taki mądry to zrób sobie licencję UEFA Pro i pokaż swoje skille ;)
0
o matko, mingueza...
3
Czyli Busi faktycznie na ławce.
0
@tristan87 hmm, mi wszystko dobrze działa
0
@matino jak czytałem dziś LR to sporo osób miało taki problem
2
"Aurelio De Laurentiis na pewno nie jest zwykłym prezesem. Jest zwolennikiem Superligi i podobno chce, aby UEFA zniknęła z powierzchni ziemi." chłopie jak ty mnie w tej chwili zaimponowałeś
2
@OsamaDembele w innym klubie
0
@ArturS XD przecież nawet jak mats jest totalnie bez formy to neto zjada na śniadanie, obejrzyj sobie mecz z Linares w wykonaniu Neto, albo mecz z Athleticiem
14
teoria potwierdzona :D
https://x.com/majkel1999/status/1494027354166988805
0
@Adi123456789 1. alves 2. lahm 3. zanetti
0
Gdzieś przeczytałem, że Ancelotti ma zostać zwolniony jak nie awansuje do 1/4 LM xD. Co o tym myślicie? Jest na to jakaś szansa?
12
dopiero teraz się skapnąłem, że levante wygrało z atleti xD jak jakimś cudem wygramy z valencią to mamy w miarę bezpieczną przewagę (mówię jakimś cudem, bo jak araujo się nie wykuruje to zagramy obroną Alba - Eric - Mingueza - Dest)
1
@Adi123456789 mnie też mógłbyś oznaczać
1
@FCBparasiempre za każdy awans jest kasa, nie tylko za wygranie.
0
@ramon59 gdyby przy golu gaviego się cofnął do tyłu to piłka by się nie odbiła od niego w ten sposób, w który się odbiła i nie wylądowałaby tam gdzie wylądowała.
4
@D10SLEO generalnie messi wczoraj stworzył 4 okazje. real madryt 3.
10
Czyli na napoli gramy Alba - Eric - Pique - Dest. Będzie się działo, mam wrażenie.
3
@Messibestplayerintheworld zależy w jakim aspekcie, w dryblingu oczywiście, że Mbappe, ale mam wrażenie, że w polu karnym rywala mimo wszystko więcej daje Haaland. Jest wysoki, silny i ma genialne wykończenie.
2
@kamilop wg mnie niech wróci na jeden sezon jako zmiennik i niech tutaj zakończy karierę, nie w P$G
0
@doc jeszcze o Cabralu nie wspomniałeś, już w fiorentinie.
1
@FioletoweOczy przecież ma już bramkę i 2 asysty, zagrał 1 słabszy mecz i co? już do wywalenia?