MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IAmLegend kluby z Sevilli już puchną, więc jest to możliwe
3
@Luciano99 Pedri wszedł do pierwszego składu z buta, drzwiami i futryną.
0
@gumaz proste, od zawsze pepsi > coca cola
2
@redman83 ale że ludzie łapią się na tak oczywisty bait
41
wrócił Xavi do Barcy i wróciła radość do Barcy
1
@macio_944 bayern: widzisz mnie?
oni co roku mistrzostwo wygrywają tak naprawdę przed sezonem
57
elegancko :D
1
od niego w hierarchii pomocników niżej jest chyba tylko puig, obaj powinni zostać pożegnani. przy pomocy składającej sie z Busiego, Gaviego, Nico, de Jonga, Pedriego i Kessiego(?) nie ma tu dla nich miejsca
0
to grubo
https://x.com/AdityaRanjan_29/status/1499567761357377537
28
https://zapodaj.net/8d2b729e5a23d.jpg.html
taka sytuacja
10
ktoś może coś więcej o nim powiedzieć?
32
chłopa co odkleiło xD
0
@PatriBarca jakby grał za 10, max 15 mln rocznie to ok, ale nie 50 xD
5
w klubie panuje optymizm
0
@Gaz ale mimo wszystko wygrał
1
@fcbarcafan19 ja od początku byłem za
0
@BARCA1899Messi z Juventusem
8
"Norweg jest zdecydowany przejść do Realu"
ciekawe ile jeszcze razy zmieni zdanie xD
0
@ACRAB95 no to było kropki nie stawiać :P
20
Ale by się teraz taką Barcę Xaviego obejrzało, jak klepią to Elche całe...
0
@Emerald uważaj bo ktoś ci za lengleta 70 baniek da, chyba że chodzi ci o złotówki
6
ktoś wie co z tym spotify? potwierdzenie miało być 2 lub 3 tygodnie temu, a tym czasem nic nie ma i dalej czekamy
0
@masq nie, rzygam już tym wszystkim. (oczywiście rosji nie popieram)
0
https://zapodaj.net/6374d756942ed.png.html
statystyki meczowe.
6
poczytałem sobie trochę kafejkę i jak zobaczyłem komentarz że Camavigna jest lepszy niż Pedri to się załamałem... Jak można być tak nieobiektywnym? To jest trochę jakby napisać, że Fati aktualnie zjada Viniciusa, albo że ter Stegen>Courtois
10
Prowadź nas do sukcesów Xavi :D
0
MOTM: Dembele czy Pedri?
2
a teraz najgorsza wiadomość. Następny mecz dopiero za tydzień :(
wgl taka Barca to rozjedzie ten Real ze 3-1 (nie wierzę że Realowi coś fartem nie wejdzie)
5
Dembele 2 asysty i gol, Depay gol, ter Stegen czyste konto. Dobrze że Busquetsowi z tego woleja nie weszło bo czasoprzestrzeń by się załamała xD
3
Dembele zostań błagam