MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@amanter a jednak! ja też dzisiaj za madrytem.
0
@MichalZZZ wolę jednak kibicować klubowi, który swoją pozycję budował przez wiele lat niż takiemu, co sypie hajsem, omija ffp tak o i zabija jakiekolwiek wartości futbolu. Nie czyni mnie to sezonowcem. PSG po prostu zdecydowanie bardziej nie trawie niż Realu.
4
@kinioo słaby b8, słabe prowo
0
@Clue za Realem.
0
@Clue ajax/lpool/inter/city
11
@Antimadridista_WR u mnie psg jest na totalnie innym poziomie i tego klubu ze wszystkich na świecie nie cierpię najbardziej, także w pojedynkach Real - psg jestem za białymi
0
@damiano2609 jeden powie że barce, drugi powie, że real a trzeci, że city. już raiola nawet demontował że haaland wybrał klub, w którym zagra
7
to już lepiej wyjść bez obrońców, różnicy nie będzie xD
0
@Japonk dla mnie jest to słabe zachowanie, sam nigdy nie obrażałem rywali, nawet w derbach, nie wiem, może jakiś dziwny jestem
1
Wgl wczoraj ciągle było słychać z trybun jak kibole espanyolu krzyczeli "puta barca". Espanyol może być dumny z takich kibiców xD
2
"Jestem zadowolony, bo pozwoliło nam to zdobyć chociaż punkt, choć sprawiedliwe byłyby trzy." - Tak, sprawiedliwe byłoby gdyby FC Barcelona zdobyła wczoraj 3 pkt. Z całym szacunkiem, ale was praktycznie nie było w tym meczu.
1
@OsamaDembele od początku wydawał mi się dziwny. Teraz już wiem dlaczego https://zapodaj.net/370c0b18a2998.png.html
0
@Bulos11 moim zdaniem gavi dawał na skrzydle sporo, oczywiście nie tyle co po drugiej stronie Adama, ale bez przesady, że był bezużyteczny
1
@Moderacja czemu w zakładce terminarz mecz z napoli jest oznaczony ikonką mundialu w rosji? xD https://zapodaj.net/ff68fa624917d.png.html
1
@donleoJR w sumie z większości mikrofonów na USB będziesz zadowolony. Od siebie polecam maono mkit usb, ja zamawiałem z morele (https://www.morele.net/mikrofon-maono-zestaw-mikrofonowy-statyw-pop-filtr-kosz-mkit-usb-4142490 )
0
Czyli na Napoli wychodzimy obroną Dest - Pique - Garcia - Alba? Będzie się działo mam wrażenie xD
32
"Ale im ekipe zmontowałem"
0
jakieś wieści w sprawie Araujo?
3
Znamy taktykę na Rosję! Michniewicz TOP
dawno się tak nie uśmiałem xD
4
@Alemany_presidente tak, garcia dopiero przyszedł. Gra tu dopiero od pół roku, to krótki czas, jest to zaledwie pół sezonu.
1
@Hubsao jak patrzysz na całokształt sezonu to Busquets ma pojedyncze mecze/momenty gdzie jest fatalny
44
who needs haaland?
0
@Wossi61FCB nic, ale nie chciało mi się już tego oglądać
1
@panczo ter stegen przy golach espanyolu nie miał nic do powiedzenia.
1
Dosłownie 5 sekund przed GOLAZO LDJ miałem wyłączyć, myślałem że nie ma nadziei. Całe szczęście, że tego nie zrobiłem :)
0
a miałem taki dobry dzień no, xD
18
Uwielbiam to jak po bramce Barcy wszyscy są najlepsi i wgl, wychwalani pod niebiosa itp, a jak Barca traci bramke to każdy jest najgorszy, wszystkich sprzedać i wgl Xavi out xD
6
Jedyny sposób na to, żeby Borussia wygrała Bundesligę:
https://zapodaj.net/38e267824fa0f.jpg.html
1
0:3 dla barcy obstawiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika