2

@amanter a jednak! ja też dzisiaj za madrytem.

0

@MichalZZZ wolę jednak kibicować klubowi, który swoją pozycję budował przez wiele lat niż takiemu, co sypie hajsem, omija ffp tak o i zabija jakiekolwiek wartości futbolu. Nie czyni mnie to sezonowcem. PSG po prostu zdecydowanie bardziej nie trawie niż Realu.

4

@kinioo słaby b8, słabe prowo

0

@Clue za Realem.

0

@Clue ajax/lpool/inter/city

11

@Antimadridista_WR u mnie psg jest na totalnie innym poziomie i tego klubu ze wszystkich na świecie nie cierpię najbardziej, także w pojedynkach Real - psg jestem za białymi

0

@damiano2609 jeden powie że barce, drugi powie, że real a trzeci, że city. już raiola nawet demontował że haaland wybrał klub, w którym zagra

7

to już lepiej wyjść bez obrońców, różnicy nie będzie xD

0

@Japonk dla mnie jest to słabe zachowanie, sam nigdy nie obrażałem rywali, nawet w derbach, nie wiem, może jakiś dziwny jestem

1

Wgl wczoraj ciągle było słychać z trybun jak kibole espanyolu krzyczeli "puta barca". Espanyol może być dumny z takich kibiców xD

2

"Jestem zadowolony, bo pozwoliło nam to zdobyć chociaż punkt, choć sprawiedliwe byłyby trzy." - Tak, sprawiedliwe byłoby gdyby FC Barcelona zdobyła wczoraj 3 pkt. Z całym szacunkiem, ale was praktycznie nie było w tym meczu.

1

@OsamaDembele od początku wydawał mi się dziwny. Teraz już wiem dlaczego https://zapodaj.net/370c0b18a2998.png.html

0

@Bulos11 moim zdaniem gavi dawał na skrzydle sporo, oczywiście nie tyle co po drugiej stronie Adama, ale bez przesady, że był bezużyteczny

1

@Moderacja czemu w zakładce terminarz mecz z napoli jest oznaczony ikonką mundialu w rosji? xD https://zapodaj.net/ff68fa624917d.png.html

1

@donleoJR w sumie z większości mikrofonów na USB będziesz zadowolony. Od siebie polecam maono mkit usb, ja zamawiałem z morele (https://www.morele.net/mikrofon-maono-zestaw-mikrofonowy-statyw-pop-filtr-kosz-mkit-usb-4142490 )

0

Czyli na Napoli wychodzimy obroną Dest - Pique - Garcia - Alba? Będzie się działo mam wrażenie xD

32

"Ale im ekipe zmontowałem"

0

jakieś wieści w sprawie Araujo?

3

Znamy taktykę na Rosję! Michniewicz TOP


dawno się tak nie uśmiałem xD

4

@Alemany_presidente tak, garcia dopiero przyszedł. Gra tu dopiero od pół roku, to krótki czas, jest to zaledwie pół sezonu.

1

@Hubsao jak patrzysz na całokształt sezonu to Busquets ma pojedyncze mecze/momenty gdzie jest fatalny

44

who needs haaland?

0

@Wossi61FCB nic, ale nie chciało mi się już tego oglądać

1

@panczo ter stegen przy golach espanyolu nie miał nic do powiedzenia.

1

Dosłownie 5 sekund przed GOLAZO LDJ miałem wyłączyć, myślałem że nie ma nadziei. Całe szczęście, że tego nie zrobiłem :)

0

a miałem taki dobry dzień no, xD

18

Uwielbiam to jak po bramce Barcy wszyscy są najlepsi i wgl, wychwalani pod niebiosa itp, a jak Barca traci bramke to każdy jest najgorszy, wszystkich sprzedać i wgl Xavi out xD

6

Jedyny sposób na to, żeby Borussia wygrała Bundesligę:
https://zapodaj.net/38e267824fa0f.jpg.html

1

0:3 dla barcy obstawiam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?