1

@Sau_Ron u nas to z tą skutecznością jest tak, że w jednym meczu wpada wszystko (Atletico) a w innym nic (Napoli na CN)

33

100 lat byczku :D

20

Jak oceniacie pierwszy rok Laporty po powrocie na stanowisko prezesa? Ja daję 8/10

4

@MrCental ręka alby nie miała wpływu na akcję bo nawet gdyby jej nie było i tak odbiło by się w taki sam sposób, a przy ręce busiego piłka leciała z małej odległości i najpierw trafiła mu w bok, potem lekko dotknęło ręki, a i tak koniec końców elche w tamtej sytuacji oddało strzał

2

dobrze byłoby w czwartek załadować ze 4 albo 5 bramek dla galaty, żeby w rewanżu zagrać rezerwami i potem wygrać klasyk

7

@Emhyr moim zdaniem atleti skończy 4 a sevilla 3

1

3:1 atleti, betis już raczej nie odrobi

0

widzielibyście felixa u nas?

1

@Pawel13sz pewnie jak odejdzie z city to obejmie hiszpanię

47

0

wiem że klasyk dopiero za 2 tygodnie, ale jaki wynik obstawiacie?

2

Betis zasłużył na gola, oby Atleti dowiozło ten remis

0

@BarcaFanSince2006 po poprzednim meczu barca pierwszy raz odnotowała serię 3 wygranych z rzędu, jak wygramy następny mecz to po raz pierwszy wygramy 5 meczów z rzędu. itd

0

Jesteśmy za Atleti czy za remisem?

0

@The_Man teraz jest upgrade u nas

0

@Peciak a sędzia odgwizdał spalonego

0

@neeed po prostu się zastanawiam :P

0

jak to jest, że niektórzy kibice realu to normalni ludzie, którzy są obiektywni, a są też tacy co jak barca wygra to od razu piszą że to sędzia pomógł, pisaliby tak pewnie też jakby barca zmiażdżyła elche 10-0, taka ich natura

5

MATS to jest dziwny bramkarz, on w jednym meczu potrafi wpuścić jakąś szmatę, żeby potem ratować mecz w końcówce

9

@Roobo bo ter stegen jedyne co zrobił to się przewrócił jak jakiś inwalida

1

zabierzcie tego ter stegena bo patrzeć na niego nie mogę

1

@Zieliniak no bo innego powodu do podważania jego obecności w składzie raczej nie ma

1

Auba, musisz to zrobić

5

@Zieliniak No właśnie gra dobrze, rozumie taktykę Xaviego i to, że nie strzela to nie znaczy że słabo gra, to tak nie działa

0

@kaamil1910 żeby sobie odpoczął trochę

34

dajcie mnie już tą 16:15 bo normalnie nie wytrzymie

1

@Sau_Ron 1. city
4. arsenal
8. wolves
17. brentford
(na PL się zbytnio nie znam, ale tak to widzę na koniec)

2

ale szkoda by było gdyby Fatiego zniszczyły kontuzje... nawet jak wróci do zdrowia to w tym sezonie od 1 minuty nie powinien grać, niech przepracuje presezon z drużyną i wtedy wyjdzie czy mamy szklankę. Vamos Fati

8

powiem wam, że nie lubię popadać w hurtaoptymizm, ale po tych ostatnich meczach po prostu nie potrafię :P jak w lato zrobimy dobre transfery to na spokojnie możemy iść po mistrza, a w LE moim zdaniem na ten moment jesteśmy faworytami do końcowego triumfu. VeB
Vamos Xavi, prowadź Generale!

0

@Kibic1998 nawet nie porównuj ew. transferu Haalanda do transferu Griezza czy Cou. Od początku były wątpliwości, gdzie oni u EV będą grać, Haaland to po prostu 9, a jakby tu trafił to raczej Xavi nie ustawiałby go na skrzydle czy of. pomocniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?