0

@Rekin_bialy tylko że barca oficjalnie podała że umiti obniżył pensję

1

@doc gavi ma klauzule 50mln także no

1

Ja się do teraz zastanawiam kto wymyślił taką formułę Superpucharu? Komu przeszkadzał przedsezonowy dwumecz? Zamiast tego sobie w środku sezonu sobie jakiś miniturniej wymyślili, no kto na to wpadł? Jeszcze w Arabii Saudyjskiej...

1

@NismoFCB Juve też ma fatalną sytuację finansową

0

@Striker hmm, jak odpalam to się ładuje przez jakiś czas, wyświetla się komunikat, że napotkano problem i jak klikam odśwież to dzieje się to samo, i tak w kółko.

0

Wam też nie działa Discord na PC?

0

@Tomo_95 tylko że on sam te zagrożenie stworzył xDD

0

No to się nie mogło inaczej skończyć...

0

Pique ty tam nie świruj, sędzia teraz całe szczęście ślepy

5

Ogólnie powiem Wam, że Xavi odkąd objął Barcę to w trakcie meczu jeszcze ani razu nie usiadł na ławce, on ciągle jest przy linii, obserwuje uważnie, wydaje jakieś polecenia. Żyje meczami. TOP

0

Co jak co ale Luuk ostatnio serio dobrze gra.

0

LUUUUUUUK! WHO NEEDS HAALAND?

1

Ter Stegen, utrzymaj taką formą jak najdłużej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DawidekFCB w ostatnim meczu z nimi to był remis

1

@Janiama Granada 1 - 3 Barca

1

@Jakchcesz barca z zaoszędzonych pieniędzy tylko 1/4 może przeznaczyć na płace/transfery

2

@Ferrantorres91 tak, to jest pełne imię i nazwisko Pique.

3

@marcinnikt weźcie już przestańcie mu wypominać ciągle tego Messiego, było minęło

0

@Qba2312 tak (znaki)

0

@msmsms ja dowiedziałem się o nich grając w fm (poza jutgla i abde)

24

szkoda, że tak to się potoczyło



w sensie nie szkoda, że odchodzi teraz, bo to dobrze, ale on miał mega potencjał, ale niestety, brak głowy.

0

Myślicie że jutro już powitamy TOP 4? My z Granadą, a Atleti z Villarrealem na wyjeździe. Myślę, że jest spora szansa.

6

Nie no, z tym że Xavi to wielki trener to ja bym nie przesadzał. Ma dobry start, to fakt, ale on tak na poważnie to dopiero zaczyna. Ja z takimi osądami bym się wstrzymał do kliku lat.

15

@Litman To Eden Hazard.

0

Najgorsze będzie jak jakimś cudem Cou odpali w Aston Villi, wróci do Barcy i znowu zgaśnie XD

0

@Messiasz2 martin ciągnie 6 mln euro rocznie

1

@TuraVer we wszystkim

0

o kierwa, będzie ciężko jak to się sprawdzi

0

@pep10 araujo jakiś uraz miał, a Dembele to nam dupe uratował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?