MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rekin_bialy tylko że barca oficjalnie podała że umiti obniżył pensję
1
@doc gavi ma klauzule 50mln także no
1
Ja się do teraz zastanawiam kto wymyślił taką formułę Superpucharu? Komu przeszkadzał przedsezonowy dwumecz? Zamiast tego sobie w środku sezonu sobie jakiś miniturniej wymyślili, no kto na to wpadł? Jeszcze w Arabii Saudyjskiej...
1
@NismoFCB Juve też ma fatalną sytuację finansową
0
@Striker hmm, jak odpalam to się ładuje przez jakiś czas, wyświetla się komunikat, że napotkano problem i jak klikam odśwież to dzieje się to samo, i tak w kółko.
0
Wam też nie działa Discord na PC?
0
@Tomo_95 tylko że on sam te zagrożenie stworzył xDD
0
No to się nie mogło inaczej skończyć...
0
Pique ty tam nie świruj, sędzia teraz całe szczęście ślepy
5
Ogólnie powiem Wam, że Xavi odkąd objął Barcę to w trakcie meczu jeszcze ani razu nie usiadł na ławce, on ciągle jest przy linii, obserwuje uważnie, wydaje jakieś polecenia. Żyje meczami. TOP
0
Co jak co ale Luuk ostatnio serio dobrze gra.
0
LUUUUUUUK! WHO NEEDS HAALAND?
1
Ter Stegen, utrzymaj taką formą jak najdłużej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DawidekFCB w ostatnim meczu z nimi to był remis
1
@Janiama Granada 1 - 3 Barca
1
@Jakchcesz barca z zaoszędzonych pieniędzy tylko 1/4 może przeznaczyć na płace/transfery
2
@Ferrantorres91 tak, to jest pełne imię i nazwisko Pique.
3
@marcinnikt weźcie już przestańcie mu wypominać ciągle tego Messiego, było minęło
0
@Qba2312 tak (znaki)
0
@msmsms ja dowiedziałem się o nich grając w fm (poza jutgla i abde)
24
szkoda, że tak to się potoczyło
w sensie nie szkoda, że odchodzi teraz, bo to dobrze, ale on miał mega potencjał, ale niestety, brak głowy.
0
Myślicie że jutro już powitamy TOP 4? My z Granadą, a Atleti z Villarrealem na wyjeździe. Myślę, że jest spora szansa.
6
Nie no, z tym że Xavi to wielki trener to ja bym nie przesadzał. Ma dobry start, to fakt, ale on tak na poważnie to dopiero zaczyna. Ja z takimi osądami bym się wstrzymał do kliku lat.
15
@Litman To Eden Hazard.
0
Najgorsze będzie jak jakimś cudem Cou odpali w Aston Villi, wróci do Barcy i znowu zgaśnie XD
0
@Messiasz2 martin ciągnie 6 mln euro rocznie
1
@TuraVer we wszystkim
0
o kierwa, będzie ciężko jak to się sprawdzi
0
@pep10 araujo jakiś uraz miał, a Dembele to nam dupe uratował