0

@DonAndrzejos San Andreas.

0

@Pawel13sz Romano jedyne co robi to przepisuje tweety jak już coś jest niemal pewne

0

@VegetaPolska Koeman też był świetnym obrońcą :P

0

@jeyx77x nie no, w memphisa wierzę, wierzę że się odbuduję, ale on miał słaby wrzesień, październik i listopad, grudzień pewnie też miałby słaby gdyby nie kontuzja

2

Dzień dobry La Ramblo :)

0

@Criss18Barca Alba byłby przeciwny temu pomysłowi.

1

@MesQueUnClub96 Julian.

0

@michal26 collado powinien zostać

0

gdyby Xavi nie zdobył w tym sezonie TOP 4 to out czy jeszcze jeden sezon? moim zdaniem - gdyby było widać znaczną poprawę w grze drużyny itp. to ja dałbym mu przepracować jeszcze jeden sezon, gdzie w przypadku słabych wyników nie przedłużałbym z nim umowy (bo ma chyba do końca następnego sezonu)

1

ej co się odwala z komentarzami xD

0

@kuz nie wiem, może jakoś bardziej szczegółowo badać niektóre rzeczy? żeby nie wyszło jak z kunem, wydaje mi się, że arytmia serca jest do wykrycia na takich testach

0

w sumie to co oni robią na testach medycznych? na wszystkich filmach na barcatv widać, że tylko sprawdzają wzrost, prawdopodobnie wagę, rozpiętość ramion, pobiega se na bieżni i sprawdzą mu ciśnienie po takim bieganku. i to wszystko?

0

@HypeR zaraz i ten się zarazi xD

0

@Alberto1031 ale ty wiesz że on grał w 1szym składzie w City? Ferran po prostu doznał kontuzji i dlatego nie grał

3

Saint-Maximin Welcome to Barca | Crazy skills & goals | Danza Kuduro Remix | 2022

Widzę to

0

Maguire wygląda jak Hitler btw xD

0

nie wiem, to się coś za bardzo przeciąga z tym Ferranem...

4

długo jeszcze będą czekać z oficjalką? coś podejrzanie za długo to trwa

24

Już można kupić koszulkę z imieniem Ferrana w oficjalnym sklepie Barcelony. [FCBW] (via: Barcainfo)

0

Joan Laporta czyta się "Hoan Laporta" czy "Żoan Laporta"?

1

nie wiem czh udostępnienie na stories postu Barcelony ma oznaczać przedłużenie kontraktu, memphis też to udostępnił

0

Myślicie że jak Depay wróci po kontuzji i zacznie znowu grać jako skrzydłowy to wróci do formy z początku gry dla Barcy?

1

@PieN jak to nie wie? to kto go zatrudniał? XD

0

@Kidd chyba 250-260mln €

0

@Woland10 Nawałka to chyba wybór jeden z najgorszych możliwych xD. Na 100% nie wróci Brzęczek więc nie wiem skąd ten pomysł wziąłeś i na jakiej podstawie dajesz mu szanse wyższe niż Papszunowi. Ja największe dałbym właśnie dla Papszuna, Michniewicza i Probierza

7

no i dobrze, niech wprowadzają go powoli, aby kontuzja się nie nawróciła.

1


Piękny film, piękne czasy, oby jak najszybciej powróciły...

0

@Katalończyk 99 ja od początku byłem zwolennikiem Paulo i to się nie zmienia

0

@mikael Papszun

0

Sousa oficjalnie odchodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?