0

@MrCental "hejt" na depaya jest przez to, że dla niego mecz bez zmarnowanej sytuacji bramkowej to żaden mecz. Wyjątkami czasami są te mecze jak z Bayernem, tam zamiast marnować okazje to jest niewidoczny. Hejtu za te zmarnowane okazje by nie było, gdyby potrafił w danym meczu jeszcze coś strzelić. Ale nie. On będzie marnował kolejne okazje, próbował kiwać co kończy się stratami piłki.

4

@Dario47 nie wiem czy 40 mln za griezza to mało dla nas.

0

@Nemeczek79 przecież Depay to od końcówki sierpnia gra gówno

6

wyobrażacie sobie, że w poniedziałek o 13 na tej stronie będzie relacja na żywo z losowania 1/16 LE... :(

13

@Songo91 i to jest wiceprezes UEFA? ciekawe czemu nie był taki wygadany jak go pytali o FFP i PSG...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Owen1994 ktokolwiek by zamiast minguezy nie wszedł to byłoby lepiej. Tak właściwie od wejścia oscara w 11 to graliśmy tylko na papierze

0

@JimMorrisonFCB ale jako jedyny walczył

0

@ChangeIsGood no jak taki z ciebie kibic to dobrze że już cię tu nie będzie

0

@lj89 czarna ręka, nie pamiętam autora

0

nigdy bym nie pomyślał, że jako kibic Barcelony będę oglądał losowanie fazy pucharowej LE. A właśnie, ktoś ma jakieś daty? Tzn kiedy losowanie i pierwsze mecze?

0

@JUNIORcom z tego co widzę to tytuł brzmi "Bayern zsyła Barcelonę do Ligi Europy"

0

@VeB 1899 1/4 lm

0

ale coutinho ładnie poszedł

0

@bula1980 no to skoro wg ciebie jak bramkarz wpuści strzał z dystansu to jest ręcznikiem to każdy bramkarz jest ręcznikiem.

1

Weźmy tego Onane, błagam Lapcio, błagam

0

przecież ja bym to obronił jezus maria

0

Mingueza już zaczyna swoje popisy

0

Mingueza wchodzi. Witamy Ligę Europy.

0

No MATS, zaimponowałeś mi

0

No i koniec challengu, musimy strzelić. Dynamo już nic nie pomoże, Benfica tego im nie odda.

0

@pt9 sabotują przeciw barcy

17

Chciałbym zauważyć, że gdyby nie Busi to Bayern na 100% już by prowadził. Najpierw faulował w groźnej sytuacji a potem zablokował strzał z wolnego. TOP

2

oho, busi wstawaj lepiej i mnie tu nie denerwuj

0

@CLionelMessi ale odleciałeś xD

0

busket już fauluje

0

no to niezły busket

0

@nammah jak to nic nie znaczy? nic to by nie znaczył gdyby wyjście było pewne, a nie jest

3

@robimen12345 filarem to on jest od kilku meczów, na początku sezonu było słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?