MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrCental "hejt" na depaya jest przez to, że dla niego mecz bez zmarnowanej sytuacji bramkowej to żaden mecz. Wyjątkami czasami są te mecze jak z Bayernem, tam zamiast marnować okazje to jest niewidoczny. Hejtu za te zmarnowane okazje by nie było, gdyby potrafił w danym meczu jeszcze coś strzelić. Ale nie. On będzie marnował kolejne okazje, próbował kiwać co kończy się stratami piłki.
4
@Dario47 nie wiem czy 40 mln za griezza to mało dla nas.
0
@Nemeczek79 przecież Depay to od końcówki sierpnia gra gówno
6
wyobrażacie sobie, że w poniedziałek o 13 na tej stronie będzie relacja na żywo z losowania 1/16 LE... :(
13
@Songo91 i to jest wiceprezes UEFA? ciekawe czemu nie był taki wygadany jak go pytali o FFP i PSG...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Owen1994 ktokolwiek by zamiast minguezy nie wszedł to byłoby lepiej. Tak właściwie od wejścia oscara w 11 to graliśmy tylko na papierze
0
@JimMorrisonFCB ale jako jedyny walczył
0
@ChangeIsGood no jak taki z ciebie kibic to dobrze że już cię tu nie będzie
0
@lj89 czarna ręka, nie pamiętam autora
0
nigdy bym nie pomyślał, że jako kibic Barcelony będę oglądał losowanie fazy pucharowej LE. A właśnie, ktoś ma jakieś daty? Tzn kiedy losowanie i pierwsze mecze?
0
@JUNIORcom z tego co widzę to tytuł brzmi "Bayern zsyła Barcelonę do Ligi Europy"
0
@VeB 1899 1/4 lm
0
ale coutinho ładnie poszedł
0
@bula1980 no to skoro wg ciebie jak bramkarz wpuści strzał z dystansu to jest ręcznikiem to każdy bramkarz jest ręcznikiem.
1
Weźmy tego Onane, błagam Lapcio, błagam
0
przecież ja bym to obronił jezus maria
0
Mingueza już zaczyna swoje popisy
0
Mingueza wchodzi. Witamy Ligę Europy.
0
No MATS, zaimponowałeś mi
0
No i koniec challengu, musimy strzelić. Dynamo już nic nie pomoże, Benfica tego im nie odda.
0
@pt9 sabotują przeciw barcy
17
Chciałbym zauważyć, że gdyby nie Busi to Bayern na 100% już by prowadził. Najpierw faulował w groźnej sytuacji a potem zablokował strzał z wolnego. TOP
2
oho, busi wstawaj lepiej i mnie tu nie denerwuj
0
@CLionelMessi ale odleciałeś xD
0
busket już fauluje
0
no to niezły busket
0
@nammah jak to nic nie znaczy? nic to by nie znaczył gdyby wyjście było pewne, a nie jest
3
@robimen12345 filarem to on jest od kilku meczów, na początku sezonu było słabo