0

@BarcaKings965212 u mnie jest rate limited

0

poratuje ktoś linkiem bo strumyk nie działa?

0

jak tam 1 połowa? bo jedni mówią, że słabo, a inni że git. Jak jest?

0

@Abominacja gr8 b8 m8

1

daj pan temu umtitiemu szanse

2

Czy Marka nie potrafi w numery? Od kiedy Roberto gra z 10? Ostatnio też chyba było coś takiego, że trzech zawodników miało "10"...

0

nie wiem czemu ale jakoś mnie dziwi, że przez to zdjęcie Xaviego z trenerem Espanyolu nie wybuchł żaden skandal czy coś w tym rodzaju xD

2

Już dzisiaj Xavi zadebiutuje, nie mogę się doczekać!

1

już jutro Xavi po raz pierwszy poprowadzi Barcę.
VAMOS XAVI!

0

@bady48 nie no mordo jak on ma zacząć jak ferguson to ja podziękuję

0

@barpol11 znaczy jest wychowankiem, z tym, że nie Barcy

9

@Kismeth ależ przestańcie zarzucać pozbycie się Suareza Koemanowi. To była decyzja Bartomeu, nie Koemana. On to po prostu dla Luisa przekazał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jakchcesz tak jakby walka się już zakończyła, bo termin głosowania już minął

1

@Swistus172 bo kontrakt zerwał z byłym pracodawcą chyba dopiero po okienku

1

Witaj w domu Dani❤

0

@jq91 puig out w pierwszej kolejności

16

chyba nigdy nie byłem tak podjarany przyjściem jakiegoś trenera do Barcy

0

no jak oni se jakiś setienów czy koemanów naściągali to co tu się dziwić

1

Macie swojego Puiga, fatalny mecz. Czy w przerwie meczu do szatni wszedł Koeman i powiedział, że za słabi żeby tak grać? Brak słów.

1

nie no jak oni to przesrają to będzie hit

3

tak naprawdę to moje oczekiwania co do Xaviego są tylko takie, żeby w końcu dało się te mecze Barcy oglądać bez cierpień...

2

wstaje rano humor gituwa, xavi trenerem ❤

0

@Ramon no i dobrze, Puig nadaje się maksymalnie na jakiś Villareal czy Betis

0

@Rewolucja123 No ale mogliby się trochę pospieszyć, bo to fanowski edit

0

0

@Kwiatek67 Xavi: "Jestem bardzo podekscytowany powrotem do domu, mam nadzieję, że tak się stanie. Teraz oba kluby muszą negocjować, już znają moje stanowisko. Rozmowa z moimi zawodnikami i pożegnanie się z nimi było emocjonalne bo nie wiem co się stanie... ale jestem optymistą. Teraz zjem posiłek zarówno z zarządem Al Sadd jak i Barcelony. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze."

1

@sonek jednak nie

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?