MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaKings965212 u mnie jest rate limited
0
poratuje ktoś linkiem bo strumyk nie działa?
0
jak tam 1 połowa? bo jedni mówią, że słabo, a inni że git. Jak jest?
0
@Abominacja gr8 b8 m8
1
daj pan temu umtitiemu szanse
2
Czy Marka nie potrafi w numery? Od kiedy Roberto gra z 10? Ostatnio też chyba było coś takiego, że trzech zawodników miało "10"...
0
nie wiem czemu ale jakoś mnie dziwi, że przez to zdjęcie Xaviego z trenerem Espanyolu nie wybuchł żaden skandal czy coś w tym rodzaju xD
2
Już dzisiaj Xavi zadebiutuje, nie mogę się doczekać!
1
już jutro Xavi po raz pierwszy poprowadzi Barcę.
VAMOS XAVI!
0
@bady48 nie no mordo jak on ma zacząć jak ferguson to ja podziękuję
0
@barpol11 znaczy jest wychowankiem, z tym, że nie Barcy
9
@Kismeth ależ przestańcie zarzucać pozbycie się Suareza Koemanowi. To była decyzja Bartomeu, nie Koemana. On to po prostu dla Luisa przekazał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakchcesz tak jakby walka się już zakończyła, bo termin głosowania już minął
1
@Swistus172 bo kontrakt zerwał z byłym pracodawcą chyba dopiero po okienku
1
Witaj w domu Dani❤
0
@jq91 puig out w pierwszej kolejności
16
chyba nigdy nie byłem tak podjarany przyjściem jakiegoś trenera do Barcy
0
no jak oni se jakiś setienów czy koemanów naściągali to co tu się dziwić
1
Macie swojego Puiga, fatalny mecz. Czy w przerwie meczu do szatni wszedł Koeman i powiedział, że za słabi żeby tak grać? Brak słów.
1
nie no jak oni to przesrają to będzie hit
3
tak naprawdę to moje oczekiwania co do Xaviego są tylko takie, żeby w końcu dało się te mecze Barcy oglądać bez cierpień...
2
wstaje rano humor gituwa, xavi trenerem ❤
0
@Ramon no i dobrze, Puig nadaje się maksymalnie na jakiś Villareal czy Betis
0
@Rewolucja123 No ale mogliby się trochę pospieszyć, bo to fanowski edit
4
https://zapodaj.net/7a1bd701d6908.jpg.html
:D @Rewolucja123
0
https://zapodaj.net/02177d6a9c442.png.html
co myślicie?
0
@Kwiatek67 Xavi: "Jestem bardzo podekscytowany powrotem do domu, mam nadzieję, że tak się stanie. Teraz oba kluby muszą negocjować, już znają moje stanowisko. Rozmowa z moimi zawodnikami i pożegnanie się z nimi było emocjonalne bo nie wiem co się stanie... ale jestem optymistą. Teraz zjem posiłek zarówno z zarządem Al Sadd jak i Barcelony. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze."
1
@sonek jednak nie
0
https://zapodaj.net/77c7912e2c86b.jpg.html
nadchodzi...