MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 o ile ten luuk to będzie na boisko wchodził
0
@Senyer raczej rudego
0
@El dominatore zawsze jest minimalny cień nadziei na ten haaga
0
@Dave2411 no i falcao
1
@ferdas_rawa wygrał puchar króla przecież
0
@ShawnC nawet gdyby chciał Laporta zatrudnić fachowca, to barcy na to nie stać
2
dzisiaj spać pójdę w świetnym humorze :D
1
zmieńcie najlepsze na zwolnienie koemana
0
@Rewolucja123 jak czytam takie coś to zawsze mnie śmieszy xD
0
Zawsze to jakiś pozytyw
0
ale bayern zbiera baty, ło cie panie
0
bayern to też se słabo radzi
2
wstyd, dramat, kompromitacja. Koeman out! To nie może trwać dłużej!
0
koeman obsrany jakiś
0
czemu barca zamiast rzucać się do ataku całym zespołem gra na czas?
0
XDDDDDDDDDDDDDD
3
jeśli do jutra rana ta ruda menda dalej będzie w tym klubie to ja trace ostateczną wiarę w Laportę.
1
@masq i tak spalony był
0
@Deraxium do końca tego sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 chociaż spróbować, a on stał i się przyglądał
4
dobra, mam wyjebane, tego nie da się oglądać. do momentu zwolnienia rudego nie będę oglądał meczów barcelony. po prostu już moja psychika nie wytrzymuje.
0
czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się stało? co zrobił pique? mats? gdzie oni byli?
0
w ostatnich meczach to chyba mats nie grał tylko jakiś przebieraniec. albo przypomniał sobie jak się rzucać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@headhuntersFCB tylko że laporta jest prezesem od początku marca a nie końca października. On jest dopiero 7 miesięcy.
0
skład sportu to jakiś nieśmieszny żart
0
Martin wracaj jak najszybciej!
0
no akurat od mbappe to lepsza jest większość piłkarzy, jedyne co on umie to biegać, strzały kuleją, nie poda bo przecież sam wie lepiej jak wykończyć...
1
@Herbert nie wiem czy ty tak serio z tym drugim cytatem... Chodziło o mecze z Valencią, Dynamem i teraz z Realem.