0

@pt9 o ile ten luuk to będzie na boisko wchodził

0

@Senyer raczej rudego

0

@El dominatore zawsze jest minimalny cień nadziei na ten haaga

0

@Dave2411 no i falcao

1

@ferdas_rawa wygrał puchar króla przecież

0

@ShawnC nawet gdyby chciał Laporta zatrudnić fachowca, to barcy na to nie stać

2

dzisiaj spać pójdę w świetnym humorze :D

1

zmieńcie najlepsze na zwolnienie koemana

0

@Rewolucja123 jak czytam takie coś to zawsze mnie śmieszy xD

0

Zawsze to jakiś pozytyw

0

ale bayern zbiera baty, ło cie panie

0

bayern to też se słabo radzi

2

wstyd, dramat, kompromitacja. Koeman out! To nie może trwać dłużej!

0

koeman obsrany jakiś

0

czemu barca zamiast rzucać się do ataku całym zespołem gra na czas?

0

XDDDDDDDDDDDDDD

3

jeśli do jutra rana ta ruda menda dalej będzie w tym klubie to ja trace ostateczną wiarę w Laportę.

1

@masq i tak spalony był

0

@Deraxium do końca tego sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 chociaż spróbować, a on stał i się przyglądał

4

dobra, mam wyjebane, tego nie da się oglądać. do momentu zwolnienia rudego nie będę oglądał meczów barcelony. po prostu już moja psychika nie wytrzymuje.

0

czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się stało? co zrobił pique? mats? gdzie oni byli?

0

w ostatnich meczach to chyba mats nie grał tylko jakiś przebieraniec. albo przypomniał sobie jak się rzucać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@headhuntersFCB tylko że laporta jest prezesem od początku marca a nie końca października. On jest dopiero 7 miesięcy.

0

skład sportu to jakiś nieśmieszny żart

0

Martin wracaj jak najszybciej!

0

no akurat od mbappe to lepsza jest większość piłkarzy, jedyne co on umie to biegać, strzały kuleją, nie poda bo przecież sam wie lepiej jak wykończyć...

1

@Herbert nie wiem czy ty tak serio z tym drugim cytatem... Chodziło o mecze z Valencią, Dynamem i teraz z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?