0

piękne są te stroje

0

@betonito ... :)

0

@MesQueUnClub_87 jak dla mnie to dobrze, że sprowadza zawodników których zna i wie na co ich stać

0

@BarcaFanSince2006 emerson wrócił z wypożyczenia z betisu

0

standardowo real posmarował w fazie grupowej... z bayernem i benficą nie jesteśmy bez szans, szczególnie z portugalczykami, czekamy na 4 drużynę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 jakby barca dostała taką grupę to byłoby super

3

najpiękniejszy duet ŚO to Araujo - de Ligt
change my mind

0

@Krycha1899 ale Mbappe to drewno xD
nawet braithwaite strzelił na Euro więcej bramek

0

@Przemas8411 tak jakby on już jest dobrym, a nawet bardziej niż dobrym zawodnikiem na poziomie LL

0

Memphis bomba ziemia - powietrze! GOL!!

0

Ajjjj de Jong... ale strzał!

0

to się tak musiało skończyć...

1

@Comfortable_ był strzał na pustaka po babolu neto, a araujo to jakimś cudem zablokował

0

Narazie nasz najlepszy piłkarz w tym meczu - Ronald Araujo, ależ on nas uratował... Neto gra tragicznie...

0

@raku207 chodzi o to, że niby Martin faulował obrońcę Basków przy golu Araujo, a faulu nie było

0

@19Riki20 przede wszystkim boki obrony

0

@LS nie no, twój avatar jest wspaniały

0

aż boli oglądanie tego... ale nas cisną, dramat

0

koeman co dyszy, chyba stresik go zjada

0

ale gwizdy lecą ostro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@LS ja mam jakieś reklamy nissana, a nigdy nie przeglądałem nic z tym związanego ani mnie to nie interesuje xD

0

@arek82 jak piłkarz nie chce odchodzić to prezes nie ma nic do gadania

1

@Tasde wg mnie Koeman potrafi zrobić zmiany trafione i nie spóźnione

1

@barca87f ty tak serio z tą sprzedażą? Przecież Pedri to nasza przyszłość

0

@Sapos93 jasnowidz :O

10

czemu braithwaite a nie demir?.. ubolewam nad tym...

0

@FCB24 nie wątpię

0

@Chudini123 może, ale jak tak to niechaj zagra np Gavi, Nico a nie Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?