MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 tiki taki będzie grane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky kiedyś takie wyjmował, chociażby z Sevilla, ale teraz... ależ on zaliczył zjazd w 2 lata
0
@Jaca96 pewnie to i to
0
@Ronalwanderinho XD
0
ale prawie na pustaka marquinhos przestrzelił
2
@MesQueUnClub96 ale te szejki obiecały Xaviemu, że nie będą robić mu problemu kiedy będzie chciał wrócić do Barcy. Moim zdaniem Xavi przyjdzie na początku listopada, jak w tej lidze katarskiej będzie przerwa 1,5 miesięczna
0
Komunikat Al Sadd: "Xavi Hernández jest związany z klubem dwuletnim kontraktem i jest w pełni skoncentrowany na nadchodzących meczach drużyny, aby utrzymać czołowe miejsce w lidze." [Al Sadd] (via: Barcainfo)
0
@zajek101010 przede wszystkim w psg nie ma alby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
przecież taki liverpool to psg z 4 czy 5 do 0 by ojechało bez zbytniego przemęczania się
1
@LuismessiJr strumyk.tv
1
@MesQueUnClub96 ja też za lille
3
jak rozumiem cała la rambla dziś za lille?
0
@Lucassito wskaż mi jedną osobę, która stwierdziła, że to będzie "najlepszy trener na świecie dla nas"
9
Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że to za wcześnie na Xaviego, że kadra zła, klub w ruinie itp. Moim zdaniem nie powinno być tak, że Xavi przyjdzie do klubu, który będzie miał samograja, tylko sam zbudować swoje nazwisko. Wierzę w to, że odniesie u nas sukces i będzie to długa i piękna kadencja.
0
@Phaet :) (15 znaków)
0
@DaPidejpi rekord przegranych klasyków z rzędu tylko wyrównał
0
z ciekawości w football managerze 21 w edytorze zmieniłem koemana na xaviego i przesymulowałem sezon do 1 stycznia. 10 miejsce w LaLiga po 14 meczach, bilans 6/3/5. W LM 3 miejsce w grupie z PSG, Lazio i Dynamem, zagrożony zwolnieniem. Oby to nie było jakieś proroctwo
1
jestem niesamowicie ciekawy co pokaże Xavi jako nasz pan trener :D obym się nie zawiódł, chociaż wielkich oczekiwań nie mam. Byleby top4 i awans do 1/8 lm...
0
@Barca1992 sevilla musi, bo jest u nas tylko na wypożyczeniu
2
@JohnB a to musi mieć związek z Xavim? Z tego co kojarzę przed każdym meczem Barcy na tej stronie podawany jest sędzia główny i sędzia odpowiedzialny za VAR
0
@barteq ja to byłem załamany że jakiś farmer z betisu idzie trenować barce
0
@karolek981 większość użytkowników tej strony Koemana pewnie nawet nie kojarzyła zanim nie objął Barcy, wydaje mi się, że dla Xaviego będą bardziej wyrozumiali
0
@Mns21 w al sadd 3-4-3
1
teraz tylko wyczekiwać oficjalki...
1
@czosnekfcb on został zwolniony niedługo po północy
1
@Comfortable_ szczerze zamiast Xaviego wolałbym tymczasowego do końca sezonu a potem ten haag, ale na teraz Xavi to jedyna słuszna opcja
2
@DonAndrzejos za koemana było gorzej niż za setiena, a to wydawało się nie do przebicia