0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 tiki taki będzie grane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@czółkovsky kiedyś takie wyjmował, chociażby z Sevilla, ale teraz... ależ on zaliczył zjazd w 2 lata

0

@Jaca96 pewnie to i to

0

0

ale prawie na pustaka marquinhos przestrzelił

2

@MesQueUnClub96 ale te szejki obiecały Xaviemu, że nie będą robić mu problemu kiedy będzie chciał wrócić do Barcy. Moim zdaniem Xavi przyjdzie na początku listopada, jak w tej lidze katarskiej będzie przerwa 1,5 miesięczna

0

Komunikat Al Sadd: "Xavi Hernández jest związany z klubem dwuletnim kontraktem i jest w pełni skoncentrowany na nadchodzących meczach drużyny, aby utrzymać czołowe miejsce w lidze." [Al Sadd] (via: Barcainfo)

0

@zajek101010 przede wszystkim w psg nie ma alby

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

przecież taki liverpool to psg z 4 czy 5 do 0 by ojechało bez zbytniego przemęczania się

1

@LuismessiJr strumyk.tv

1

@MesQueUnClub96 ja też za lille

3

jak rozumiem cała la rambla dziś za lille?

0

@Lucassito wskaż mi jedną osobę, która stwierdziła, że to będzie "najlepszy trener na świecie dla nas"

9

Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że to za wcześnie na Xaviego, że kadra zła, klub w ruinie itp. Moim zdaniem nie powinno być tak, że Xavi przyjdzie do klubu, który będzie miał samograja, tylko sam zbudować swoje nazwisko. Wierzę w to, że odniesie u nas sukces i będzie to długa i piękna kadencja.

0

@Phaet :) (15 znaków)

0

@DaPidejpi rekord przegranych klasyków z rzędu tylko wyrównał

0

z ciekawości w football managerze 21 w edytorze zmieniłem koemana na xaviego i przesymulowałem sezon do 1 stycznia. 10 miejsce w LaLiga po 14 meczach, bilans 6/3/5. W LM 3 miejsce w grupie z PSG, Lazio i Dynamem, zagrożony zwolnieniem. Oby to nie było jakieś proroctwo

1

jestem niesamowicie ciekawy co pokaże Xavi jako nasz pan trener :D obym się nie zawiódł, chociaż wielkich oczekiwań nie mam. Byleby top4 i awans do 1/8 lm...

0

@Barca1992 sevilla musi, bo jest u nas tylko na wypożyczeniu

2

@JohnB a to musi mieć związek z Xavim? Z tego co kojarzę przed każdym meczem Barcy na tej stronie podawany jest sędzia główny i sędzia odpowiedzialny za VAR

0

@barteq ja to byłem załamany że jakiś farmer z betisu idzie trenować barce

0

@karolek981 większość użytkowników tej strony Koemana pewnie nawet nie kojarzyła zanim nie objął Barcy, wydaje mi się, że dla Xaviego będą bardziej wyrozumiali

0

@Mns21 w al sadd 3-4-3

1

teraz tylko wyczekiwać oficjalki...

1

@czosnekfcb on został zwolniony niedługo po północy

1

@Comfortable_ szczerze zamiast Xaviego wolałbym tymczasowego do końca sezonu a potem ten haag, ale na teraz Xavi to jedyna słuszna opcja

2

@DonAndrzejos za koemana było gorzej niż za setiena, a to wydawało się nie do przebicia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?