6

czy ona słyszy co mówi? Lewy nie był promowany przez Bayern? XDDD no w ogóle, ani trochę

0

@MesQueUnClub_87 do 7 zp Messiego

0

11 godzin i 23 minuty ;)

1

@DaPidejpi dzięki

1

gala na której Messi odbiera 7 złotą piłkę jest o 20? I na TVP Sport?

0

@l0Messini w sobotę

0

ależ ja tego Casemiro nie lubie

2

ależ bramka Vini, wow

11

Leo Messi 2018
Najlepszy pod względem statystyk
Złoty but
Król Strzelców La Liga
Wygrana Liga
Wygrany Puchar
I dopiero 5 miejsce w Złotej Piłce a ludzie spłakani o Lewego, bo najwięcej goli dziś ma. Kurw@ wtedy przed nim był Griezman czy Mbappe, bo mundial xD

0

@Pawlak1992 no dobrze, z tym, że Figo był wicekapitanem i ulubieńcem kibiców, jednym z najlepszych zawodników Barcy prawdopodobnie i odszedł dla hajsu, ale nie do jakiejś Chelsea tylko do Realu Madryt. ULUBIENIEC I WICEKAPITAN BARCY DLA PIENIĘDZY ODCHODZI DO REALU, a ty to porównujesz z Dembele, który wg mediów chce odejść do Newcastle lub PSG?

2

@MesQueUnClub96 dajesz Kane i Ronaldo, nie dajesz Messiego
widać że piecze #LM7

1

@fevirek92 jaki kot? To jest BYK!!

14

spróbowałbym Umtitiego w jakimś mało ważnym meczu, a jeżeli nie walnie żadnego babola (jak choćby z granadą w cdr rok temu) to dać mu więcej szans, obrona Araujo - Umtiti (w formie oczywiście) mogłaby być nie do przejścia

0

@msmsms z tym, że ja im tego nie wypominam, więc mi hipokryzji nie można zarzucić.

1

wbiłem se na stronke realu i coś na wzór potężnej la rambli. Powiem wam, że tam jest taki ból dupy o to, że barca wygrała, że to aż śmieszne. Polecam dla poprawy humoru, dobry sposób przed snem :D.

1

no i mamy pierwszą wyjazdową wygraną :D

0

no i where hejterzy wielkiego coutinho? (żart oczywiście)

4

wszyscy tak piszą o tym farcie itp a ja wam powiem, że szczęście sprzyja lepszym.

2

no w końcu, już myślałem, że nie wykorzysta kolejnej sety, co ja mówię! dwusety!

0

wstawcie Umtitiego za Garcie, za Mingueze nawet Lenglet, bo eric i oscar to jakiś żart

3

no i koniec... koniec challengu

0

prawidłowo, 1:0. Frenkie zasłużył

1

@Virusk3 no już pare setek było, ale Depay w swoim stylu.

3

@Patryk1998 strumyk.tv

1

@DonMajkeL biorąc pod uwage to, że jak martin wróci to będzie już Fati, to Depay wgl trybuny

5

de Jong mógł mieć już ze 3 asysty, Depay to jest dramat

5

Abde tak nimi kręci, że już ma podwójne krycie

1

mam nadzieję, że Abde zagości tu na dłużej a nie zaraz wróci do rezerw

2

ale Abde to jest kozak, będzie z niego skrzydłowy na lata.

2

Nie no, Araujo nikt nie minie. Dzik jakich mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?