MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
czy ona słyszy co mówi? Lewy nie był promowany przez Bayern? XDDD no w ogóle, ani trochę
0
@MesQueUnClub_87 do 7 zp Messiego
0
11 godzin i 23 minuty ;)
1
@DaPidejpi dzięki
1
gala na której Messi odbiera 7 złotą piłkę jest o 20? I na TVP Sport?
0
@l0Messini w sobotę
0
ależ ja tego Casemiro nie lubie
2
ależ bramka Vini, wow
11
Leo Messi 2018
Najlepszy pod względem statystyk
Złoty but
Król Strzelców La Liga
Wygrana Liga
Wygrany Puchar
I dopiero 5 miejsce w Złotej Piłce a ludzie spłakani o Lewego, bo najwięcej goli dziś ma. Kurw@ wtedy przed nim był Griezman czy Mbappe, bo mundial xD
0
@Pawlak1992 no dobrze, z tym, że Figo był wicekapitanem i ulubieńcem kibiców, jednym z najlepszych zawodników Barcy prawdopodobnie i odszedł dla hajsu, ale nie do jakiejś Chelsea tylko do Realu Madryt. ULUBIENIEC I WICEKAPITAN BARCY DLA PIENIĘDZY ODCHODZI DO REALU, a ty to porównujesz z Dembele, który wg mediów chce odejść do Newcastle lub PSG?
2
@MesQueUnClub96 dajesz Kane i Ronaldo, nie dajesz Messiego
widać że piecze #LM7
1
@fevirek92 jaki kot? To jest BYK!!
14
spróbowałbym Umtitiego w jakimś mało ważnym meczu, a jeżeli nie walnie żadnego babola (jak choćby z granadą w cdr rok temu) to dać mu więcej szans, obrona Araujo - Umtiti (w formie oczywiście) mogłaby być nie do przejścia
0
@msmsms z tym, że ja im tego nie wypominam, więc mi hipokryzji nie można zarzucić.
1
wbiłem se na stronke realu i coś na wzór potężnej la rambli. Powiem wam, że tam jest taki ból dupy o to, że barca wygrała, że to aż śmieszne. Polecam dla poprawy humoru, dobry sposób przed snem :D.
1
no i mamy pierwszą wyjazdową wygraną :D
0
no i where hejterzy wielkiego coutinho? (żart oczywiście)
4
wszyscy tak piszą o tym farcie itp a ja wam powiem, że szczęście sprzyja lepszym.
2
no w końcu, już myślałem, że nie wykorzysta kolejnej sety, co ja mówię! dwusety!
0
wstawcie Umtitiego za Garcie, za Mingueze nawet Lenglet, bo eric i oscar to jakiś żart
3
no i koniec... koniec challengu
0
prawidłowo, 1:0. Frenkie zasłużył
1
@Virusk3 no już pare setek było, ale Depay w swoim stylu.
3
@Patryk1998 strumyk.tv
1
@DonMajkeL biorąc pod uwage to, że jak martin wróci to będzie już Fati, to Depay wgl trybuny
5
de Jong mógł mieć już ze 3 asysty, Depay to jest dramat
5
Abde tak nimi kręci, że już ma podwójne krycie
1
mam nadzieję, że Abde zagości tu na dłużej a nie zaraz wróci do rezerw
2
ale Abde to jest kozak, będzie z niego skrzydłowy na lata.
2
Nie no, Araujo nikt nie minie. Dzik jakich mało