MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ajj, Dembele tyle miejsca. Szkoda
0
@fortunate_son strumyk.tv
0
Fajna oprawa, podoba mi się
1
@ElKamil nico zamiast fdj i wtedy byłaby to najlepsza 11
0
Dzisiaj będzie tak:
Sevilla prowadzi 2-0 do 84'
wchodzi Luuk de Jong
strzela na 2-1 w 85'
wyrównuje w 89'
strzela na 3-2 w 90+2' i całuje herb barcelony
0
myślę, że najbliżej składu, który faktycznie wyjdzie, jest marka
6
powołani na jutro
0
ile wynosi kredyt na espai barca?
7
@Ramek wraca do formy odkąd do nas trafił
3
@Pawlusek przydałoby się
0
aha, poszedłem na pare minut - wracam i 2:2, co tu się odwaliło? XD
0
"ale sędzia trafienie - spalony." ja chyba czegoś w tym zdaniu nie rozumiem
1
@agrad0 Dembele pośmiewisko? Czy my oglądamy ten sam mecz?
0
1 połowa zdecydowanie na plus, oby nie było jak zwykle czyli jedna połowa na plus druga na minus
3
Legenda głosi że Gavi kiedyś zawiąże buty. Podobno w każdej legendzie jest jakieś ziarenko prawdy więc czekamy :D
11
@Tarins Dembele na minus? XDDDDDDDDDDD przecież on takie ciasteczka rozdaje, ze 3 asysty powinny już być
2
Gavi zawiąż te buty albo na rzepy sobie kup
7
ale dzisiaj dembele piłki rozdaje
0
XDDD oby tak dalej
1
O wow, Gavi! Niesamowite!
1
Depay ława inaczej tego nie widzę
4
Memphis by tego i tak nie trafił xD
0
a tak w sumie czemu tylko jedna trybuna jest zadaszona? xD
0
@El dominatore to Alemany rozmawiał z tymi z Kataru osobiście
3
Swoją drogą to na transfermarkt Alemany jest naszym prezesem xD
https://www.transfermarkt.pl/mateu-alemany/profil/trainer/55431
wsm nie dziwie się, aktualnie mam wrażenie że robi więcej niż Laporta
7
Don Alemany TOP
Zdecydowanie najlepsze co Barcelonie mogło się przytrafić w ostatnim czasie :D
change my mind
0
@Comfortable_ podkolanówka xD
1
@kuz po kilkunastu godzinach
0
@pauletaa to zmień ten avatar
3
Co o tym myślicie?