1

Ajj, Dembele tyle miejsca. Szkoda

0

@fortunate_son strumyk.tv

0

Fajna oprawa, podoba mi się

1

@ElKamil nico zamiast fdj i wtedy byłaby to najlepsza 11

0

Dzisiaj będzie tak:
Sevilla prowadzi 2-0 do 84'
wchodzi Luuk de Jong
strzela na 2-1 w 85'
wyrównuje w 89'
strzela na 3-2 w 90+2' i całuje herb barcelony

0

myślę, że najbliżej składu, który faktycznie wyjdzie, jest marka

6

powołani na jutro


0

ile wynosi kredyt na espai barca?

7

@Ramek wraca do formy odkąd do nas trafił

3

@Pawlusek przydałoby się

0

aha, poszedłem na pare minut - wracam i 2:2, co tu się odwaliło? XD

0

"ale sędzia trafienie - spalony." ja chyba czegoś w tym zdaniu nie rozumiem

1

@agrad0 Dembele pośmiewisko? Czy my oglądamy ten sam mecz?

0

1 połowa zdecydowanie na plus, oby nie było jak zwykle czyli jedna połowa na plus druga na minus

3

Legenda głosi że Gavi kiedyś zawiąże buty. Podobno w każdej legendzie jest jakieś ziarenko prawdy więc czekamy :D

11

@Tarins Dembele na minus? XDDDDDDDDDDD przecież on takie ciasteczka rozdaje, ze 3 asysty powinny już być

2

Gavi zawiąż te buty albo na rzepy sobie kup

7

ale dzisiaj dembele piłki rozdaje

0

XDDD oby tak dalej

1

O wow, Gavi! Niesamowite!

1

Depay ława inaczej tego nie widzę

4

Memphis by tego i tak nie trafił xD

0

a tak w sumie czemu tylko jedna trybuna jest zadaszona? xD

0

@El dominatore to Alemany rozmawiał z tymi z Kataru osobiście

3

Swoją drogą to na transfermarkt Alemany jest naszym prezesem xD
https://www.transfermarkt.pl/mateu-alemany/profil/trainer/55431
wsm nie dziwie się, aktualnie mam wrażenie że robi więcej niż Laporta

7

Don Alemany TOP
Zdecydowanie najlepsze co Barcelonie mogło się przytrafić w ostatnim czasie :D
change my mind

0

@Comfortable_ podkolanówka xD

1

@kuz po kilkunastu godzinach

0

@pauletaa to zmień ten avatar

3

Co o tym myślicie?






Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?