MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tymczasem ajax w pucharze holandii prowadzi 9-0 xD
1
Nico wszedł za Abde?
1
ale to boleśnie wyglądało, ajj
1
@Jakchcesz i to jest giga smutne, chociaż za busiego mógłby grać Nico
1
Piękna akcja, piękny strzał, piękny gol.
2
FERRAN TOP!! Ależ bramka!
13
Czyli gramy zapewne 433. Dziwi mnie narzekaie na to, że gra Busi i Abde. Przecież Busi pod wodzą Xaviego wygląda bardz dobrze, tylko z Realem popełnił błąd. To samo Abde - tylko z Realem zagrał słabiej
18
No i krótko xD
0
@MontelQ widziałem dużo razy jak @Rewolucja123 go krytykował, ale hejterów raczej nie ma.
17
Tak czytam niektóre komentarze o Messim i zastanawiam się co niektórzy mają w głowie. Nazywanie go "karłem", czy chociażby "pizdessim" to szczyt chamstwa. Polacy mają jakiś kompleks wobec niego. Nie rozumiem jak spierdolo*ym człowiekiem trzeba być żeby nazywać kogoś "karłem". W takim momencie tym "karłem" są ci co go tak nazywają, tylko że moralnym, nie fizycznym (chociaż może i fizycznym, kto wie)
0
@PatrychoO to musi być bait, niemożliwe aby ktoś tak myślał...
0
O której wręczenie nagrody FIFA the best?
0
@MarcelNJ11 żeby była szansa na takie zestawienie to Haaland, Jesus i Antony musieliby trafić tu w tym okienku, bo raczej mało kto zakłada to, że Dembele zostanie na kolejny sezon
0
Ogólnie to Araujo jest bardziej religijny niż moja babcia
0
Skoro po SPH jest tu taki wysyp białych to co będzie się działo po tym jak Real wygra LL? :O
1
@FCMichalo zagrał chyba nieźle ale bramka na pustaka
0
@Nazio87 w Football Managera i w PESa
2
Czy jak Alemany sprowadzi Haalanda to można mu już stawiać pomnik pod camp nou czy jeszcze nie?
6
wiecie że Araujo jest takim szefem że w #90seconchallenge na kanale Barcy zgadł na ile pytań odpowiedział ;D
0
XDDDDDD (znaki)
0
Ciekawe jest to jak wiele osób twierdzi że Real nie grał na 100%. Tak, na pewno chcieli rozgrywać dogrywkę przy takiej ilości spotkań i w takim momencie sezonu. Chcieli pograć sobie dłużej, żeby potrenować. Na 100% nie chciał chociaż trochę w końcu odpłaicić się Barcy za wiele upokorzeń typu 6-2 czy 5-1. Oni od początku zaplanowali że chcą wcisnąć farfocla w dogrywce :P a żeby dłużej pograć
7
@VeB 1899 tylko żeby on jeszcze jakieś zaangażowanie czy chęci pokzał, ja pod koniec dogrywki uświadomiłem sobie, że wszedł na boisko
0
@BART97 no nie wszystko bo jednak kilka razy podał prosto pod nogi zawodnika Realu
3
Przynajmniej Inter wygrał, więc humor trochę lepszy
1
piękny mecz i Barca lepsza od Realu pierwszy raz od 3 (?) lat, giga szkoda tej porażki, nie zasłużyliśmy na nią i przynajmniej karne powinny być. brawo barca, veb i do przodu.
p.s to jak się kładą Vini z Casemiro po każdym kontakcie to jest ohydne, a Casemiro sam każdego kosi równo z trawą po czym się uśmiecha.
17
@Peciak uderzenie na drugą połowę z Depayem? Tym Depayem? XD
1
@AllBundy jeden mecz
5
Czy te dzienniki tak serio z Ferranem? Chłop wraca po długiej kontuzji i po covidzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Torres już jest zarejestrowany?