MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Wgl FDJ w końcu dobry mecz, oby to była codzienność :D
2
Alba bramka kolejki? Może nawet sezonu? hmm
2
@ShawnC gavi grał na skrzydle, więc można powiedzieć, że skrzydłowy bramkę zdobył
9
Jesteśmy w TOP 4! Bardzo dobry mecz, dużo pozytywnych emocji. Vamos Xavi, VeB!!
2
najlepsze najgorsze
najlepsze: pierwsza połowa
najgorsze: druga połowa od momentu stracenia bramki na 4:2
0
Świetna 1 połowa, poproszę powtórkę w drugiej :D
0
@KrwawiaceoczyVEB coutinho też coś poszarpał, nawet miał dogodną sytuację na bramkę, ale fantastycznie uderzył w oblaka
41
Interwencja z poświęceniem
14
Komentarz usunięty
1
Jaki wynik dziś typujecie? Ja 2:1 dla Barçy
0
@IronSanHybrid ma dwa duże argumenty
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@talizmo dla afrykańczyków euro jest nic nie znaczącym turniejem, a PNA to najważniejszy turniej na tym kontynencie
1
@Rewolucja123 jest i laga na lewego xD
0
@GeneralXavi ja za tydzień mam 3 dawkę, po dwóch pierwszych żadnych problemów nie miałem
0
@Momals11 gdyby barca zarejestrowała alvesa to byłaby beka, że przecież on nie da rady tyle grać itp
0
@Momals11 proste że A
2
Defensywny pomocnik nie jest za dobrze obsadzony, to samo lewa i prawa obrona
10
https://www.fcbarca.com/85991-d-e-k-l-a-s-a-c-j-a.html
pamiętacie to? :D coś pięknego
3
@cules100pro adama z 11 auba z 25
1
o co chodzi z serwerami bo u mnie wszystko działa dobrze xD
29
+1 dla komentatora "Paryża nie szkoda" xD
4
@MesQueUnClub96 Nikt tu o grealishu nie mówi
0
@speed1 z racji iż to świeżo zbudowany blok to przez jakiś czas będę słyszał sąsiadów, ale nie zmusi mnie to do wyprowadzki :P
9
witam ramble z nowego mieszkanka ;D
0
@Worny chyba peña ma 25
39
Zapewne tak będzie xD
https://x.com/SantiagoElCule/status/1487046519018725378
1
@SzahMatt a kogo to wina że oni zamiast przy rożnym na 4-0 z Liverpoolem być skoncentrowanymi to se chodzili i mieli wywalone?
5
Ja nie widzę nic przeciwko jeśli chodzi o jego powrót, jak okaże się, że Gaya przedłużył umowę.
15
Całkiem ciekawa opinia.
52
@Kwiatek67 mógł, ale wybrał pieniądze.