31

Wgl FDJ w końcu dobry mecz, oby to była codzienność :D

2

Alba bramka kolejki? Może nawet sezonu? hmm

2

@ShawnC gavi grał na skrzydle, więc można powiedzieć, że skrzydłowy bramkę zdobył

9

Jesteśmy w TOP 4! Bardzo dobry mecz, dużo pozytywnych emocji. Vamos Xavi, VeB!!

2

najlepsze najgorsze
najlepsze: pierwsza połowa
najgorsze: druga połowa od momentu stracenia bramki na 4:2

0

Świetna 1 połowa, poproszę powtórkę w drugiej :D

0

@KrwawiaceoczyVEB coutinho też coś poszarpał, nawet miał dogodną sytuację na bramkę, ale fantastycznie uderzył w oblaka

41

Interwencja z poświęceniem

14

Komentarz usunięty

1

Jaki wynik dziś typujecie? Ja 2:1 dla Barçy

0

@IronSanHybrid ma dwa duże argumenty
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@talizmo dla afrykańczyków euro jest nic nie znaczącym turniejem, a PNA to najważniejszy turniej na tym kontynencie

1

@Rewolucja123 jest i laga na lewego xD

0

@GeneralXavi ja za tydzień mam 3 dawkę, po dwóch pierwszych żadnych problemów nie miałem

0

@Momals11 gdyby barca zarejestrowała alvesa to byłaby beka, że przecież on nie da rady tyle grać itp

0

@Momals11 proste że A

2

Defensywny pomocnik nie jest za dobrze obsadzony, to samo lewa i prawa obrona


10

3

@cules100pro adama z 11 auba z 25

1

o co chodzi z serwerami bo u mnie wszystko działa dobrze xD

29

+1 dla komentatora "Paryża nie szkoda" xD

4

@MesQueUnClub96 Nikt tu o grealishu nie mówi

0

@speed1 z racji iż to świeżo zbudowany blok to przez jakiś czas będę słyszał sąsiadów, ale nie zmusi mnie to do wyprowadzki :P

9

witam ramble z nowego mieszkanka ;D

0

@Worny chyba peña ma 25

39

1

@SzahMatt a kogo to wina że oni zamiast przy rożnym na 4-0 z Liverpoolem być skoncentrowanymi to se chodzili i mieli wywalone?

5

Ja nie widzę nic przeciwko jeśli chodzi o jego powrót, jak okaże się, że Gaya przedłużył umowę.


15

Całkiem ciekawa opinia.

52

@Kwiatek67 mógł, ale wybrał pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?