MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
63
Nie wiem jak wam, ale mi się te stroje bardzo podobają.
1
nasz najbliższy mecz będzie o 4. miejsce tak btw
0
@dv7wisnia ja nie napisałem że w to wierzę :P
3
Podobno Pique zablokował transfer de Liga do Barcy jak Bartomeu miał już wszystko dogadane, mówiąc mu, aby nie przechodził do Barcy
2
@David_Martin XDD
Pedri, MATS, Suarez, Rakitić, Umtiti (przez jakiś czas był skałą nie do przejścia) Paulinho FDJ... Bartomeu zrobił więcej złego niż dobrego, ale bez przesady.
0
Podobno Azpi już dogadany z Barcą, są zaawansowane rozmowy z Kessiem. Myślicie, że Kessie za Busiego?
5
Ta druga bramka to majstersztyk, trzeba mieć nerwy ze stali, żeby w sytuacji 1v1 z bramkarzem w okienko zza pola...
1
@LeoMesjasz mieszkam w gminie wiejsko-miejskiej i moim zdaniem jest bardzo dobrze :D
1
@Gaz miał (?) operację i chyba do końca sezonu nie będzie dostępny
0
taki był plan, żeby cały mecz grać paździerz i w końcówce wepchnąć. Xavi? TOP!
1
Mimo, że chciałem, aby Dembele był na trybunach, to teraz to cofam. Tam nie ma kto nawet biegać...
0
już te reklamy są ciekawsze do oglądania niż mecz
6
Ja to na miejscu Xaviego bym tak ich opier*olił w szatni że by się nie pozbierali
3
Współczuję komentatorom, że nie mogą sobie po prostu wyłączyć tego meczu i pójść spać.
6
Abde miał dobre wejście do zespołu, a teraz z meczu na mecz co raz bardziej gaśnie, szkoda...
2
@Coutinho007 kto miałby za niego grać?
5
co do wymiany ter Stegena na Donnarumme to nie, bo:
po pierwsze MATS ostatnio gra serio dobrze i jest mała nadzieja na odbudowę, a po drugie to prędzej zostanę najlepszym piłkarzem świata niż P$G pójdzie na taką wymiane z Barceloną xD
2
@kaamil1910 albo w fmie :D
21
Fajnie się te koszulki prezentują
0
@Nightingale kibic psg
1
coś pięknego... aż się łezka w oku kręci ;(
4
Xavi w jeden dzień nakłada na głowę więcej żelu niż ja przez całe życie
0
piękne jest to jak po każdym nietrafionym karnym RSSS MATS krzyczy "VAMOS!!", nie wiem czemu, ale mega mnie to śmieszy xD
0
@Derean jak ty chcesz odmienić zaniedbywany przez jakieś 5 lat aspekt w kilka miesięcy?
0
To jest karny, nie ma szans że tego nie zagwiżdże
1
O co chodzi z Fatim bo nie oglądałem przez chwilę?
0
Mimo wszystko Athletic bardziej zasługuje na ew. awans niż Barca. Ale w końcu coś pokazali w końcówce, nie to co zwykle
1
PEEEEDRRIIITOOOOOOO!!!! GOOOL
1
To co robimy dziś w obronie to jakiś kabaret, zasłużenie odpadniemy. Gdyby nie MATS to byśmy z 5 dostali
0
Nico coś utyka...