63

Nie wiem jak wam, ale mi się te stroje bardzo podobają.

1

nasz najbliższy mecz będzie o 4. miejsce tak btw

0

@dv7wisnia ja nie napisałem że w to wierzę :P

3

Podobno Pique zablokował transfer de Liga do Barcy jak Bartomeu miał już wszystko dogadane, mówiąc mu, aby nie przechodził do Barcy

2

@David_Martin XDD
Pedri, MATS, Suarez, Rakitić, Umtiti (przez jakiś czas był skałą nie do przejścia) Paulinho FDJ... Bartomeu zrobił więcej złego niż dobrego, ale bez przesady.

0

Podobno Azpi już dogadany z Barcą, są zaawansowane rozmowy z Kessiem. Myślicie, że Kessie za Busiego?

5

Ta druga bramka to majstersztyk, trzeba mieć nerwy ze stali, żeby w sytuacji 1v1 z bramkarzem w okienko zza pola...

1

@LeoMesjasz mieszkam w gminie wiejsko-miejskiej i moim zdaniem jest bardzo dobrze :D

1

@Gaz miał (?) operację i chyba do końca sezonu nie będzie dostępny

0

taki był plan, żeby cały mecz grać paździerz i w końcówce wepchnąć. Xavi? TOP!

1

Mimo, że chciałem, aby Dembele był na trybunach, to teraz to cofam. Tam nie ma kto nawet biegać...

0

już te reklamy są ciekawsze do oglądania niż mecz

6

Ja to na miejscu Xaviego bym tak ich opier*olił w szatni że by się nie pozbierali

3

Współczuję komentatorom, że nie mogą sobie po prostu wyłączyć tego meczu i pójść spać.

6

Abde miał dobre wejście do zespołu, a teraz z meczu na mecz co raz bardziej gaśnie, szkoda...

2

@Coutinho007 kto miałby za niego grać?

5

co do wymiany ter Stegena na Donnarumme to nie, bo:
po pierwsze MATS ostatnio gra serio dobrze i jest mała nadzieja na odbudowę, a po drugie to prędzej zostanę najlepszym piłkarzem świata niż P$G pójdzie na taką wymiane z Barceloną xD

2

@kaamil1910 albo w fmie :D

21

Fajnie się te koszulki prezentują

0

@Nightingale kibic psg

1


coś pięknego... aż się łezka w oku kręci ;(

4

Xavi w jeden dzień nakłada na głowę więcej żelu niż ja przez całe życie

0


piękne jest to jak po każdym nietrafionym karnym RSSS MATS krzyczy "VAMOS!!", nie wiem czemu, ale mega mnie to śmieszy xD

0

@Derean jak ty chcesz odmienić zaniedbywany przez jakieś 5 lat aspekt w kilka miesięcy?

0

To jest karny, nie ma szans że tego nie zagwiżdże

1

O co chodzi z Fatim bo nie oglądałem przez chwilę?

0

Mimo wszystko Athletic bardziej zasługuje na ew. awans niż Barca. Ale w końcu coś pokazali w końcówce, nie to co zwykle

1

PEEEEDRRIIITOOOOOOO!!!! GOOOL

1

To co robimy dziś w obronie to jakiś kabaret, zasłużenie odpadniemy. Gdyby nie MATS to byśmy z 5 dostali

0

Nico coś utyka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?