4

8

oby 2022 oddał Barcy chociaż trochę tego co zabrał 2021...

1

@tomek8756 ja już po ;)

0

@Vebrol buffon powiedział coś w stylu że przez Ronaldo stracili mentalność wielkiego klubu (o ile dobrze pamiętam)

2

@ElKamil ogólnie tak, lecz nie lubię dzielić się opłatkiem

3

Lepszy będzie moim zdaniem Pau Torres, jest już ograny w Hiszpańskiej lidze, oczywiście bardzo chciałbym de Ligta ale Pau będzie raczej tańszy

0

@Coutinho007 mingueza nie ewentualnie tylko obowiązkowo

2

wesołych świąt la ramblo❤

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 to wsm jest głupi bo za hajs na ferrana+de ligta możnaby ogarnąc Haalanda xD

0

@Encore chodzę już od 3 czy 4 lat

2

@NaFazieHitman ale sezon temu jak mogliśmy mieć lidera, wystarczyło wygrać z Granadą to mentalnie chyba nie dali rady, chodzi mi bardziej o kwestie motywacyjne i taktyczne

2

ogólnie taka sytuacja
Jeżeli Granada utrzyma prowadzenie z Atleti to będziemy do nich tracić zaledwie 1 pkt. Do 4 miejsca tracimy 2 punkty, Rayo prędzej czy później spuchnie więc TOP 4 jest teraz na wyciągnięcie ręki, tym bardziej, że my gramy teraz chyba z Mallorca, a patrząc na obecną formę Atleti to raczej dosyć szybko ich przeskoczymi w tabeli. Xavi, nie spieprz tego! :D

22

@VamosVamos jaka szklanka, o czym ty mówisz? teraz miał złamaną stopę to od razu szklanka? kibicom Barcy się nie da dogodzić

1

@Cadafaz czy oni nie mogą mieć odzielnego stadionu? xD

0

Myślicie że jeszcze przed otwarciem okienka będzie już oficjalka o Ferranie?

1

@karci0 jeszcze nie, najwcześniej 5.01

0

@xparix przecież cały ten rok mieliśmy ogromnego pecha

1

Już lekko ochłonąłem i postanowiłem coś napisać.
Od pierwszego meczu za Xaviego było widać zmiany. Teraz jest to co raz bardziej widoczne. Barcelona zagrała dzisiaj naprawdę bardzo dobrze. Wiosna pod wodzą Xaviego może być ciekawa. Z optymizmem patrzę w przyszłość, czekam aż Xavi przepracuje z drużyną pre-sezon. Następnego sezonu nie mogę się doczekać. Widać, że młodym co raz lepiej idzie, Gavi w końcu gra w środku. W zimę zarejestrować ich do 1 zespołu i lecimy po TOP 4. Powalczmy o wygranie Ligi Europy, trzymajmy kciuki!
Vamos Barça, Vamos Xavi!

3

Lopetegui pewnie na konferencji dostanie pytanie o sędziów i zapewne odpowie, że było przyzwoite.

1

@JohnA chciałem to po prostu odpowiednio wyrazić xD

2

Ja i tak jestem pod wrażeniem że Xavi nie wbiegł na boisko i nie pobił tego sędziego albo nie rozwalił ławki, bo ja bym chyba nie wytrzymał z wkurwienia przez tego dziada w żółtym

1

życzę nam aby następny rok był chociaż trochę szczęśliwszy niż ten...

1

Ja wam powiem, że odkąd oglądam piłkę to nigdy nie widziałem równie fatalnego sędziowania
Najśmieszniejsze jest to, że Sevilla nie potrafi wykorzystać takiej stronniczości sędziego

9

za takie sędziowanie powinna być jakaś kara, no jak tak można, przecież to jest kryminał

10

Nie no ten sędzia to jebany żart, kabaret. Sevilla przynajmniej 2 czerwone powinna już mieć

5

Aha, na Abde nie zagwizdał, ale jak Abde barkiem Rakitica tknął to faul XD

12

taką rymowankę utworzylem
czy to śnieg czy to deszcz, frenkie de jong gra jak leszcz... :D

0

tylko u mnie strumyk działa tak tragicznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?