MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja obstawiam 3:1 dla Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zeko0 Neymar :D
0
@Drogba1 nie trolluje, chodzi mi o to, że napisałeś coś tak oczywistego jak właśnie "trawa jest zielona"
0
Co to za piłkarz? Grał m.in w: Chelsea, Fiorentina, Roma, FC Basel
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Preteee Martin nie jest wcale takim złym napastnikiem, ale fakt faktem, to za mało na Barcę...
1
Chyba skład Marki jest tym, który chciałbym zobaczyć
mam nadzieję, że Koeman będzie wystawiał Demira, bo sparingi miał bardzo dobre, fajnie pokazał się w pucharze Gampera, liczę na niego
0
@Drogba1 a trawa jest zielona
0
@svaras nikt nie będzie grał za darmo, bo tak chcesz. wyobraź sobie, że przychodzi do ciebie pracodawca i mówi, że przez następny rok nic nie będziesz zarabiał, bo mają problemy finansowe, a reszta pracowników dalej będzie dostawać wynagrodzenie.
2
@PabloVEB nie sprzedał się, chciał zostać w Barcy ale zasady finansowego fair play LaLigi na to nie pozwoliły.
0
@seba444 Figo miał napięte relacje z Barcą, a Messi przecież zgodził się obniżyć zarobki o 50%, więc Messi raczej takim najemnikiem nie jest
9
nadzieja umiera ostatnia...
1
@seba444 prędzej Sparta Augustów wygra lige mistrzów niż Mesisi założy koszulkę Realu
2
Żegnaj Królu, dziękujemy za wszystko!
2
ja nie wierze w te doniesienia dopóki Romano nie potwierdzi.
0
@sokot Emerson, Kun
2
@Frixter z 352 poszło nam lepiej niż w 433
0
@kakusus Pjanic nie przyszedł za 50 mln euro
0
@Uukasz_93 to nie jest FIFA gdzie dogadasz wszystko w 10 sekund i gotowe. Niestety tak to nie działa
0
@cooen nie wiem co wy macie do tych strojów. Jedyne co mi nie pasuje to spodenki - mogłby i powinny być w jednym kolorze.
0
"Misją naszego planu strategicznego, kiedy rozpoczynaliśmy mandat w 2015 roku, było sprawienie, żeby Barcelona była najbardziej podziwianym, kochanym i globalnym klubem, i myślę, że osiągnęliśmy ten cel z nawiązką." - rzeczywiście, każdy podziwia ten klub za te kompromitacje na rynku, w lidze mistrzów itp. :D
0
@SirChuck z tym de Ligtem to poleciałeś, marzenie, lecz niestety nie jest to realne...
0
@Bobo25 ale wiesz, Messi nie miał zbytnio jak podpisać nie znajudjąc się w Barcelonie. Miał zrobić zdjęcie podpisu, wysłać Laporcie, żeby ten przykleił na kartce?
4
dobrze, że jest Laporta a nie Bartomeu, bo z jego zarządzaniem to Moriba miałby pensję z 10mln za rok
0
@Indyczka jebany wróżbita
5
@4Fabregas4 gdyby z PSG nie Messi a Memphis by wykonywał karnego to pewnie by trafił, a wtedy do przerwy 2:1 dla nas i jakaś nadzieja na awans. Skuteczne egzekwowanie karnych to bardzo potrzebna umiejętność. Messi zły nie jest, ale bardzo często zawala te mega ważne.
0
@totalcrack ale Memphis mówi, że nie chce być tak nazywany, przez to, że jego ojciec zostawił ich rodzinę.
0
@Proxi jakoś dalej je masz, a awansowali