1

ja obstawiam 3:1 dla Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zeko0 Neymar :D

0

@Drogba1 nie trolluje, chodzi mi o to, że napisałeś coś tak oczywistego jak właśnie "trawa jest zielona"

0

Co to za piłkarz? Grał m.in w: Chelsea, Fiorentina, Roma, FC Basel

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Preteee Martin nie jest wcale takim złym napastnikiem, ale fakt faktem, to za mało na Barcę...

1

Chyba skład Marki jest tym, który chciałbym zobaczyć
mam nadzieję, że Koeman będzie wystawiał Demira, bo sparingi miał bardzo dobre, fajnie pokazał się w pucharze Gampera, liczę na niego

0

@Drogba1 a trawa jest zielona

0

@svaras nikt nie będzie grał za darmo, bo tak chcesz. wyobraź sobie, że przychodzi do ciebie pracodawca i mówi, że przez następny rok nic nie będziesz zarabiał, bo mają problemy finansowe, a reszta pracowników dalej będzie dostawać wynagrodzenie.

2

@PabloVEB nie sprzedał się, chciał zostać w Barcy ale zasady finansowego fair play LaLigi na to nie pozwoliły.

0

@seba444 Figo miał napięte relacje z Barcą, a Messi przecież zgodził się obniżyć zarobki o 50%, więc Messi raczej takim najemnikiem nie jest

9

nadzieja umiera ostatnia...

1

@seba444 prędzej Sparta Augustów wygra lige mistrzów niż Mesisi założy koszulkę Realu

2

Żegnaj Królu, dziękujemy za wszystko!

2

ja nie wierze w te doniesienia dopóki Romano nie potwierdzi.

0

@sokot Emerson, Kun

2

@Frixter z 352 poszło nam lepiej niż w 433

0

@kakusus Pjanic nie przyszedł za 50 mln euro

0

@Uukasz_93 to nie jest FIFA gdzie dogadasz wszystko w 10 sekund i gotowe. Niestety tak to nie działa

0

@cooen nie wiem co wy macie do tych strojów. Jedyne co mi nie pasuje to spodenki - mogłby i powinny być w jednym kolorze.

0

"Misją naszego planu strategicznego, kiedy rozpoczynaliśmy mandat w 2015 roku, było sprawienie, żeby Barcelona była najbardziej podziwianym, kochanym i globalnym klubem, i myślę, że osiągnęliśmy ten cel z nawiązką." - rzeczywiście, każdy podziwia ten klub za te kompromitacje na rynku, w lidze mistrzów itp. :D

0

@SirChuck z tym de Ligtem to poleciałeś, marzenie, lecz niestety nie jest to realne...

0

@Bobo25 ale wiesz, Messi nie miał zbytnio jak podpisać nie znajudjąc się w Barcelonie. Miał zrobić zdjęcie podpisu, wysłać Laporcie, żeby ten przykleił na kartce?

4

dobrze, że jest Laporta a nie Bartomeu, bo z jego zarządzaniem to Moriba miałby pensję z 10mln za rok

0

@Indyczka jebany wróżbita

5

@4Fabregas4 gdyby z PSG nie Messi a Memphis by wykonywał karnego to pewnie by trafił, a wtedy do przerwy 2:1 dla nas i jakaś nadzieja na awans. Skuteczne egzekwowanie karnych to bardzo potrzebna umiejętność. Messi zły nie jest, ale bardzo często zawala te mega ważne.

0

@totalcrack ale Memphis mówi, że nie chce być tak nazywany, przez to, że jego ojciec zostawił ich rodzinę.

0

@Proxi jakoś dalej je masz, a awansowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?