MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeszcze tylko 9 dni i wracamy do XaviBall, wytrzymajmy to razem...
2
#Xaviball
1
@Ojciec5tkidzieci @Worny prawidłowo :P
0
Zagadka: z jakiego meczu to komentarz: "Gavi ma piłkę na lewej nodze, płaskie dośrodkowanie, DANI ALVES! GOL!!"?
17
kto by pare miesięcy temu pomyślał, że tak to będzie wyglądać
3
Jak do tej pory oceniacie kadencję Xaviego? Ja daję 8.5/10, minus za odpadnięcie z Copa del Rey i mały minus za ligowe remisy po bramkach rywali po 85'
45
wieczna młodość u el presidente
1
na pewnym discordzie pewien kibic białych i juventusu, stwierdził, że Włosi odpadli, ponieważ Bonucci i Chiellini nie grali od 1 minuty XDDDDDD
potem jak skumał jakie to głupie, to zaczął wymówki robić, że zlekceważyli itp
2
Zmiana:
⬇️ Czesław Michniewicz
⬆️ Adam Nawałka
6
dobrze że to przedostatni mecz Polaków w tym sezonie, potem już tylko Xaviball
3
pierwszy raz od czasów koemana tak bardzo chce mi się spać podczas meczu xD no może od meczu z alaves
0
to ja dla kuracji oczu zalecam obejrzeć teraz powtórkę jakiegoś meczu barcy
16
Po tygodniach oglądania kapitalnie grającej dla oka Barcy, oglądanie tej reprezentacji to piekło dla oczu xD
0
ja też mam taką nadzieję, ale za rozsądne pieniądze
34
Wszystkie bramki z niedzielnego klasyku z komentarzem z Canal+
2
@MesQueUnClub96 Portugalia pewnie wygra (wolałbym aby jednak Turcy przeszli), ale nie dzięki Ronaldo imo
0
Rok temu po tym jak Barcelona dostała wpierd*l na CN z P$G 1-4, wróżbita Maciej, aka Footroll powiedział, że "Wyobrażam sobie, że zaraz odchodzi Messi. Widzę dziurę budżetową... i to co jest dla mnie w tym wszystkim najgorsze, że te 4 lata ostatnie, i to co się dzieje w tym roku to naprawdę nie jest jeszcze najgorsze co nas spotka... Obawiam się, że najgorsze dopiero przed nami..." Kilka miesięcy później Barcelona odpada z Ligi Mistrzów w grupie, jebaniutki wróżbita xD chociaż może to doprowadzić to czegoś dobrego, bo możemy w lidze europy wygrać
19
Xavi? TOP
2
Ciekawostka: za Choupo Motinga nigdy nie zapłacono ani euro. Z każdego klubu odchodził jako wolny zawodnik
0
@Kwiatek67 ujmę to tak: jak podpisze kontrakt to zostanie, jak nie to nie
5
3:1 kobieca drużyna Barcy rozkłada madryt!
3
2:1 Piłkarki Barcy prowadzą z Realem w 81 minucie ;)
1
ależ ocenki, piękne :D
17
:D
https://x.com/FpsKnights/status/1506334815531913216
0
@OsamaDembele ło matko i córko, asyste w klasyku zrobił, amazing! Zgodzę się z tym, że powinien zostać ale ze znaczną obniżką pensji ;) Zarabia prawie 20 mln euro rocznie, nie jest wart takich pieniędzy.
2
@OsamaDembele a czy to klubu wina, że zamiast jeździć na treningi wolał sobie siedzieć w domu i nawalać w gierki na konsoli? jak prowadzi się taki tryb życia jak on prowadzi(ł) to urazy są i będą
4
@OsamaDembele co nam dał? gościu przez całą karierę w barcy opuścił ponad 100 meczów, w 4 lata i nastukał zawrotne 30 asyst. Ależ PAN PIŁKARZ, 100 baniek tygodniowo mu, prawda?
1
nowy awatar wjechał :D
37
Masterclass
https://x.com/fajnykubus/status/1506028742409338886
0
@Emhyr dobrze zmienię na szczęśliwego pepe