9

Jeszcze tylko 9 dni i wracamy do XaviBall, wytrzymajmy to razem...

2


#Xaviball

1

@Ojciec5tkidzieci @Worny prawidłowo :P

0

Zagadka: z jakiego meczu to komentarz: "Gavi ma piłkę na lewej nodze, płaskie dośrodkowanie, DANI ALVES! GOL!!"?

17

kto by pare miesięcy temu pomyślał, że tak to będzie wyglądać

3

Jak do tej pory oceniacie kadencję Xaviego? Ja daję 8.5/10, minus za odpadnięcie z Copa del Rey i mały minus za ligowe remisy po bramkach rywali po 85'

45

wieczna młodość u el presidente

1

na pewnym discordzie pewien kibic białych i juventusu, stwierdził, że Włosi odpadli, ponieważ Bonucci i Chiellini nie grali od 1 minuty XDDDDDD
potem jak skumał jakie to głupie, to zaczął wymówki robić, że zlekceważyli itp

2

Zmiana:
⬇️ Czesław Michniewicz
⬆️ Adam Nawałka

6

dobrze że to przedostatni mecz Polaków w tym sezonie, potem już tylko Xaviball

3

pierwszy raz od czasów koemana tak bardzo chce mi się spać podczas meczu xD no może od meczu z alaves

0

to ja dla kuracji oczu zalecam obejrzeć teraz powtórkę jakiegoś meczu barcy

16

Po tygodniach oglądania kapitalnie grającej dla oka Barcy, oglądanie tej reprezentacji to piekło dla oczu xD

0

ja też mam taką nadzieję, ale za rozsądne pieniądze

34

Wszystkie bramki z niedzielnego klasyku z komentarzem z Canal+

2

@MesQueUnClub96 Portugalia pewnie wygra (wolałbym aby jednak Turcy przeszli), ale nie dzięki Ronaldo imo

0

Rok temu po tym jak Barcelona dostała wpierd*l na CN z P$G 1-4, wróżbita Maciej, aka Footroll powiedział, że "Wyobrażam sobie, że zaraz odchodzi Messi. Widzę dziurę budżetową... i to co jest dla mnie w tym wszystkim najgorsze, że te 4 lata ostatnie, i to co się dzieje w tym roku to naprawdę nie jest jeszcze najgorsze co nas spotka... Obawiam się, że najgorsze dopiero przed nami..." Kilka miesięcy później Barcelona odpada z Ligi Mistrzów w grupie, jebaniutki wróżbita xD chociaż może to doprowadzić to czegoś dobrego, bo możemy w lidze europy wygrać

19

Xavi? TOP

2

Ciekawostka: za Choupo Motinga nigdy nie zapłacono ani euro. Z każdego klubu odchodził jako wolny zawodnik

0

@Kwiatek67 ujmę to tak: jak podpisze kontrakt to zostanie, jak nie to nie

5

3:1 kobieca drużyna Barcy rozkłada madryt!

3

2:1 Piłkarki Barcy prowadzą z Realem w 81 minucie ;)

1

ależ ocenki, piękne :D

0

@OsamaDembele ło matko i córko, asyste w klasyku zrobił, amazing! Zgodzę się z tym, że powinien zostać ale ze znaczną obniżką pensji ;) Zarabia prawie 20 mln euro rocznie, nie jest wart takich pieniędzy.

2

@OsamaDembele a czy to klubu wina, że zamiast jeździć na treningi wolał sobie siedzieć w domu i nawalać w gierki na konsoli? jak prowadzi się taki tryb życia jak on prowadzi(ł) to urazy są i będą

4

@OsamaDembele co nam dał? gościu przez całą karierę w barcy opuścił ponad 100 meczów, w 4 lata i nastukał zawrotne 30 asyst. Ależ PAN PIŁKARZ, 100 baniek tygodniowo mu, prawda?

1

nowy awatar wjechał :D

37

0

@Emhyr dobrze zmienię na szczęśliwego pepe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?