MrPGG
Dołączył/a: marzec 2021
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tak to wygląda
0
@YouTuber no trudno, żeby kobieta (?) wychowywała syna bez matki, ale mając young leosie na avatarze nie powinieneś wypowiadać się o avatarach innych użytkowników
1
@YouTuber ty masz young leosie gościu xD
1
@Lionel_Messi10 to w sumie dosyć mało hajsu xD
9
Soler, Gaya?
9
Alemany przemówił
4
@Lionel_Messi10 imo nie ma szans że na coś takiego pójdą xD
1
@Lionel_Messi10 fajnie że z betisem gramy
3
Jak Depay grał z kontuzją to w sumie tłumaczy jego słabą dyspozycję dziś
6
Jakie to jest smutne, że naszym najlepszym zawodnikiem jest dzisiaj Mingueza...
1
isak strzelił, nie możliwe
0
@JohnnyBarca podobnie co za koemana gramy od meczu z sevilla imo
5
Jak Milan dowiezie ten wynik, a Inter dzisiaj nie wygra, to Milan zostanie mistrzem Włoch! ❤
0
@DonAndrzejos a ja mam nadzieje, że przedłuży kontrakt
27
dajta chłopakowi odpocząć
https://x.com/SantiagoElCule/status/1525876504227454976
5
jestem ciekawy kiedy Ferran w końcu wypadnie na 3 miesiące bo Xavi go zajeżdża strasznie
0
@xparix Umtiti/Mamrol - Lenglet
1
@cchesterr43 Coliseum Alfonso Pérez
2
tak profilaktycznie przypomnę, że dzisiaj gramy o 19:30
0
@Pilka_jest_okragla aż się mu opaska zsunęła xD
0
West Ham 2:0 haahahaha
1
@katalonczyk112 ja też się jaram
1
@Kamil689 na kompilacjach każdy prezentuje się dobrze
1
@Colin94 Gimper.
1
@BART97 bo sobie teraz przeglądałem kafejkę i natknąłem się na komentarz, gdzie ktoś pisze, że nie wie o co chodzi z wypowiedzią sprzed 5 minut i że to nie on pisał xD
2
wiecie że na kafejce możecie stworzyć sobie konto o nazwie, która już istnieje? xD. strona-mem. można się tak podszywać pod kogoś
0
@thorin Ale od nas odchodzi ogromna pensja Coutinho, Roberto obniża zarobki albo wgl odchodzi. Odejdzie pewnie Lenglet, Mingueza, Umtiti. To spore odciążenie dla budżetu płacowego
0
@thorin było info, że jest gotowy obniżyć wynagrodzenie aby dołączyć do barcy
0
@Encore Karne na 100%, ciekawe czy wolne też weźmie
5
fotoszop is maj paszyn
https://x.com/F4STFATI/status/1525507550417981441