5

Tak to wygląda

0

@YouTuber no trudno, żeby kobieta (?) wychowywała syna bez matki, ale mając young leosie na avatarze nie powinieneś wypowiadać się o avatarach innych użytkowników

1

@YouTuber ty masz young leosie gościu xD

1

@Lionel_Messi10 to w sumie dosyć mało hajsu xD

9

Soler, Gaya?

9

Alemany przemówił

4

@Lionel_Messi10 imo nie ma szans że na coś takiego pójdą xD

1

@Lionel_Messi10 fajnie że z betisem gramy

3

Jak Depay grał z kontuzją to w sumie tłumaczy jego słabą dyspozycję dziś

6

Jakie to jest smutne, że naszym najlepszym zawodnikiem jest dzisiaj Mingueza...

1

isak strzelił, nie możliwe

0

@JohnnyBarca podobnie co za koemana gramy od meczu z sevilla imo

5

Jak Milan dowiezie ten wynik, a Inter dzisiaj nie wygra, to Milan zostanie mistrzem Włoch! ❤

0

@DonAndrzejos a ja mam nadzieje, że przedłuży kontrakt

27

5

jestem ciekawy kiedy Ferran w końcu wypadnie na 3 miesiące bo Xavi go zajeżdża strasznie

0

@xparix Umtiti/Mamrol - Lenglet

1

@cchesterr43 Coliseum Alfonso Pérez

2

tak profilaktycznie przypomnę, że dzisiaj gramy o 19:30

0

@Pilka_jest_okragla aż się mu opaska zsunęła xD

0

West Ham 2:0 haahahaha

1

@katalonczyk112 ja też się jaram

1

@Kamil689 na kompilacjach każdy prezentuje się dobrze

1

@Colin94 Gimper.

1

@BART97 bo sobie teraz przeglądałem kafejkę i natknąłem się na komentarz, gdzie ktoś pisze, że nie wie o co chodzi z wypowiedzią sprzed 5 minut i że to nie on pisał xD

2

wiecie że na kafejce możecie stworzyć sobie konto o nazwie, która już istnieje? xD. strona-mem. można się tak podszywać pod kogoś

0

@thorin Ale od nas odchodzi ogromna pensja Coutinho, Roberto obniża zarobki albo wgl odchodzi. Odejdzie pewnie Lenglet, Mingueza, Umtiti. To spore odciążenie dla budżetu płacowego

0

@thorin było info, że jest gotowy obniżyć wynagrodzenie aby dołączyć do barcy

0

@Encore Karne na 100%, ciekawe czy wolne też weźmie

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?